Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:13
Reakce na 999:

A to sme sa báli, lebo nás každý varoval, ked sme brali Elzu, že RR sú známi neznášanlivosťou s kočkami. No doma ju čakala dospelá kočka, ktorá teda nebola zrovna ndšená šteniatkom. A trvalo dlho, kým mi odpustila , čo som jej to dotiahla domov. Ale vychádzali spolu v pohode. Teraz tieto malé čudá sú pre ňu zážitok. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:16
Reakce na Janulik03:

videa trochu obtížně, nejdřív na nějakých stránkách vyrobit z videa formát giph a ten pak vložit jako obrázek

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:19
Reakce na Janulik03:

Krásný koťátka! Tapetujte 

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:20
Reakce na Janulik03:

Tak to byl náš RR (a očividně nejen náš) výjimka, je fakt přijal hned. VYšel is s kočičiími starousedlíky, co tam byli před ním, ale s těmi se nijak nekamarádil, jen si prostě sebe navzájem nevšímali. Koťata v podstatě adoptoval. A nešel ani po dalších zvířatech, ala slepice a kachny, co jsem potkali při venčení, to s mými psy byla v tomhle ohledu větší práce, jednou jsme vyndavali Belise slepici z tlamy.

Problém byl se psy a lesní zvěří, tu by byl honil, kdyby se pustil, ale s těmi domácími zvířaty byl fakt úplně v pohodě. A ostatně i s dětmi, batolata nevyjímaje. A vůbec, dávejte prosím víc fotek Elzičky

Offline 999
Avatar
17608 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:24
Reakce na Janulik03:

V té stáji se taky nejdřív báli, že jim udělají ze dvou koťat čtyři, ale úplně v pohodě... Ze strany těch psů je to naprostá fascinace .

Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:30
Reakce na Zina:

Ked ja som teraz doma len skoro ráno a potom na skok popoludní a potom až večer. Ale chystám sa na dva týždne voľna, budem doma robiť udržbu zahrady a kochať sa zverinou doma, tak hádam sa mi podatí viac fotiť. Elzička je doma taká "statická". Polihuje v roznych polohácha to je nuda na fotke. A ked už sa pohne, tak to nestihnerm zachytiť, je strašne rýchla. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:03
Reakce na Janulik03:

To je krásne ako si Vás mačiatka našli. Juu sú rozkošné.  A buďte rada za statickú Elzicku. Určite by ste nechcela torpédoborec menom Amy 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:06
Reakce na Janulik03:

statický psi nejsou nuda!

:-D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:12
Reakce na Potrefenáhusa:

Presne tak 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:14

no a když jde někde překážet, tak u toho samozřejmě žádná kočka nesmí chybět, že jo...

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:39

Já chci taky statickýho psaaáááá! :-D

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 11. července 2017 10:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Á tady bude úplet s chlupem 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 11:07
Reakce na Zina:

Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 11. července 2017 11:16
Reakce na Potrefenáhusa:

Ale ty robíš krásne fotky. ja som brídil na fotenie. Rufík je neprekonateľný. No a dozor je jasný. 

KoraKora
Avatar
11. července 2017 12:05
Reakce na barbucha:

No jo, to bych mohla. Ale teď se napral těma meruňkama, odkutálel se do domečku (takto krabice od bot s vyřízlým vchodem, kterýžto palác si okamžitě zamiloval) a chrápe. 

Však on jednou vyleze. 

Potrefenáhusa 

Krásnej želvák. 

Offline dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:07

Sledujete někdo fb This Wild Idea ? Já už jdu kupovat stan, karimatky, vařič a tak 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:21
Reakce na dzizisketa:

to jsou krásný fotky!!!

já sleduju na instagramu různý tyhle vejletní stránky s čoklama a je to úplná nádhera!

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:46

Mně se ty cestovací fotky taky líbí, moc. Akorát se nějak nemůžu zbavit dojmu, že zvlášť ti starší psi už radši nocují doma. U našich to teda platilo a platí. Výlety jo, vycházky jo, to berou, ale pak se chtějí vrátit do známýho prostředí. Přitom jsou odmalička zvyklí s námi leckde trajdat, ale jak se dostanou do nějakýho věku, tak už se hrozně rádi vrací domů.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:51
Reakce na Zina:

mně minulý léto, jak jsme byli s Rufíčkem na vodě, strašně dojala fotka, jak se stočil do klubíčka na ještě nedostavěným stanu a už chtěl bydlet :-D

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:59

Nám se Kvilda s Toníkem moc povedla. Překvapilo mě, jak je adaptabilní. Vezli jsme mu jeho pelíšek, tam si hned zalez a pozoroval z něj ruch v apartmanu. Co tedy moc nedával, bylo dělení skupiny- když někdo šel jinam.

Strašně se mu líbilo ve Vydře a je rozený turista.

Párkrát nám tedy zatrnulo, když málem spadl do kanálu mezi Modravou a Antýglem, kde řádil s Horákovou laboratorní fenkou, nebo když nám rozhrábnul v lese hnízdo asi s divokejma včelama. Žihadla jsem mělá já a on, chvíli jsme nevěděli, jestli pojedem k veterináři nebo k doktorovi, ale po ponoření obou do Vydry bylo dobře.

Měl tam tolik psích kamarádů, doma si s ním nechce nikdo hrát a vrčejí na něj a tady téměř každý pejsem byl skvělý.