Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:12
Reakce na Potrefenáhusa:

To koťátečko na ušáku  

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:13

No Aslan byl přesně takovej a říká se, že podobnou povahu mají všechna primitivní plemena, nemám ovšem osobně ověřeno. Ale musím taky jedním dechem dodat, že jeho puberta byla dost nervydrásající a současně se tento popis nedá aplikovat plošně, spousta lidí už si ze samojedů dokázala vypiplat takový ty přílepky, co teskně vyjou za dveřma, zatímco je páníček na záchodě, případně totální anarchisty, co neumí ani sedni... :) 

(No a pak teda ty praktický věci, jako že to není žádnej minipes a taky dost intenzivně dekoruje svý okolí chlupama :D)

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:14
Reakce na Potrefenáhusa:

Náš pes se teda ochotou nepřerazí určitě. Myslím, že je toho názoru, že poslouchat na slovo dokáže každej otrok, on je svobodná bytost a nažrat stejně dostane, i když kvůli tomu nebude metat kozelce na povel. Aby se neřeklo, občas si splní povinnost a jde se přitulit a chvíli dělá ty psí oči, když ho to přestane bavit, zvedne se a jde si lehnout do kouta nebo koukat ven na kosy. Vítat návštěvy teda má rád a chodí svědomitě, ale jen u sebe doma. Když ho mám tady, je mu úplně u chvostu, kdo nám sem leze.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:16
Reakce na Ellen:

ano, to je malá Godzillka :-D

Goliášek nakráčel středem a moc se s tím nemazal :-) (První foto hned po příchodu, myslim, že Čenda litoval promarněnýho okamžiku celej zbytek života :-)))

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Ježišmarjá...  

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:19
Reakce na Potrefenáhusa:

Ta poslední fotka - to se ještě vešel do stolu, jo? 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:20
Reakce na Potrefenáhusa:

z malého goliáše jsem vždycky a znovu naměkko  (lol naměkko vypadá napsaně dost podivně teda :-) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:21
Reakce na Ellen:

tuhle to taky zkoušel, ale už dost vytejkal

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:22
Reakce na Potrefenáhusa:

no já kolem sebe mám psů fakt hodně ale vořecha bohužel žádnýho, v blízké rodině jednoho malýho.. nemůžu napsat plemeno páč bych nejspíš obdržela vyhazov;-) ale to je sice svéráz co neposlechne nic a nikoho ale přitom je to tak, ale TAK blbý zvíře že bez dozoru by nepřežilo... a ano žila jsem s ním v jednom baráku a pravidelně jsem ho venčila a tak, takže neže bych to jen viděla zdálky. a třeba labrador byl fakticky zlatej, jenže si myslím že a) jsem nezažila mladýho b) asi potřebuje víc hraní a mazlení než by mohl dostat a já nechci aby to zvíře trpělo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:22
Reakce na nolita:

von byl fakt úplně k sežrání, byl celej úplně nejvíc boží

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:24

tak ale ten čas a společnost potřebuje prostě každej pes, to bych ho fakt jinak nepořizovala

i mezi psama jsou různě chytrý a blbý, jak u lidí, my třeba máme v rodině jedu kočku tupou tak, že ani nepochopila, že se může z okna koukat ven, že tam něco je...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:31
Reakce na Potrefenáhusa:

Ale líbí se mi, jak si tam pořád udržuje svoje místečko! A pořád tam má stejný růžový pelíšek...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:33
Reakce na Ellen:

to je furt ještě fotka, když byl malinkej, dyť teď je to hroznej kolohnát, co má ty zadní kejty skoro jak pes

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Aha. :-D

Ty jsi napsala "tuhle to zkoušel", tak jsem z toho vyvodila, že to bylo poměrně nedávno, a že můj dojem ohledně té mezery ve stolu byl mylný! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:41
Reakce na Ellen:

Goliášovy spací návyky od tý doby poněkud pokročily...

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Nas Kocourek taky neni uplne bystrej. Byl u nas tejden, kdyz vyskocil na okno a z nej plynule to patro dolu. Pak zrejme mirne otresen potrasl hlavickou a prorval se plotem k sousedum primo pod zuby jejich ovcaka. Sousedka chudak nechapala, proc jim hystericky v nedeli v 7 rano visim v nocni kosili na zvonku...

A kdyz si hrali jako mali s Bellou na honenou, tak to probihalo tak, ze Kocourek hnal Bellu, ta prelitla postel, Kocourek za ni, Bella vlitla pod postel, Kocourek zustal na kraji a cihal, Bella se vyritila na druhe strane a skocila Kocourkovi zezadu na zada a Kocourek furt cumel pod postel, kam se mu ta kocka jako ztratila.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to by se fakt nevešel. :) Jeho spací nároky jsou už vážně někde úplně jinde...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:48
Reakce na Ellen:

Ale pes se dá tamodtud prudit pořád, jen si pak člověk musí posbírat pod stolem ty vyházený věci...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:49
Reakce na moora:

chacha a vadí to? Sousedi maj krom tý hloupý kočky ještě chytrýho kocoura, tak se to nějak vyváží :-D

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. června 2017 14:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Takže se vejde - doslova vleze - pořád, ale už je to diskomfort. Tak to jo. 

Ta obří packa...