Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Kokoska
Avatar
28370 příspěvků moje polička 25. května 2017 21:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Teda ale Goliášek na té první fotce má pohled Děkuji, pomoci mi netřeba, zardousím si ji sám!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. května 2017 21:44

Prosim vas, buldocek pelicha, lina, ja nevim co, vsechno cerny kontaminovany, ano vycesavam, ano specialnim kartacem, ne kazdej den toho vycesu tolik, ze bych mohla jit do Receptare, ze to spradam a hele svetr, hergot jak dlouho mu ta vymena bude trvat?!?!

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 25. května 2017 21:58

Info pro ty, jejichž kočky si také přinášejí hrozny klíšťat - už je v prodeji kočičí Bravecto.

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:00
Reakce na Potrefenáhusa:

Z fotiek Goliáška jasne vyplýva,že sa s ním netreba zahrávať a treba splniť všetko,čo mu vidno na očiach 

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:05

Mala som dnes ráno (teda ešte stále mám,lebo sa nemôžem pohnúť) noclažníčku-najprv ma škrabkaním na posteľ zobudila,vyskočila ku mne a potom "zalomila" ako uprostred noci 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:09
Reakce na pecka:

ani bych si nic jinýho nedovolila!

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Utekajme,už sú tu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:25

jsme byli zkontrolovat včera na dvoře úrodu, loni jsme měli asi čtyři zralý rajčata a hrášek nám sežrali slimáci (hrášek už jsem teda nechtěla, ale ve flying tigerovi měli moc pěkný obaly ), tak jsem zvědavá, co letos, kdyby aspoň ti posbíraní slimejši k něčemu byli ... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 07:29
Reakce na Mutziputzi:

odpověď bohužel nemám, ti bytoví línaj tak nějak pořád, ale kdysi jsem někde slyšela, že spřádat se dá až srst od délky 6 cm, s Čendou to totiž bylo taky na založení továrny na zpracování psího vlasu (a pletení kousavých svetrů).

Jinak jsme kdysi mívali psa s podobnou srstí jako má buldoček a zapíchaný jehličky jsme luxovali z koberce ještě asi 10 let po jeho smrti. Ale teda i přes tohle všechno mám pocit, že kočky jsou na ty chlupy ještě o dost horší. 

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:02
Reakce na Potrefenáhusa:

No a taková zapíchnutá jehlička z boxera do bosýho chodidla 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Rufik pózuje ako profesionál.  

Prajem velku urodu. Ja mam tento rok iba bylinky, niečo do limonády, niečo na varenie. Jahody som vzdala, minulý rok boli tak drobné, že som ich mohla lupou hľadať. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:11
Reakce na Ounz:

Nemáte chodiť bosa 

Edit. Ale chapem ze ked su tie chlpy vsade tak je to aj v topankach papuciach a pod. Amy nastastie takmer vobec neplzne. V marci toho bolo trochu viac ked menila srst. Ale ked sme mali boxera srst bola naozaj vsade.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:13
Reakce na Ounz:

to se mi stalo taky, zespoda do palce a bylo to hodně strašný, nešlo to vyndat atd.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:16
Reakce na paktofonika:

taková jistota je máta, to je strašnej plevel a meduňka, ta přežila venku mrazy i v malým květináči. jinak ten náš dvorek je pěstitelsky dost nevhodnej, tmavej s vysokou zdí po obvodu, rajčata jsou na nejslunnějším místě, ale ani tak žádnej vejvar...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:22
Reakce na Potrefenáhusa:

Tento rok som kupila ananasovu matu. Teda vobec to nieje citit ale ma krasne velke listy a rastie velmi rychlo. A drzi sa. Balkon mame zasklenny takze je to trochu ako sklenik v lete, rajcinam sa darilo ale nemala by som na to cas. Slnko mame iba doobedu na par hodin.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 26. května 2017 08:27
Reakce na paktofonika:

já jahodovou, zrovna z ní piju čaj, začíná mi utiskovat hrášek :-D

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 26. května 2017 09:11
Reakce na Potrefenáhusa:

No právě, nejde to vyndat!

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 26. května 2017 09:13
Reakce na Jiná Realita:

já pupka v létě nemůžu ani venčit jindy než poránu a navečer, jinak by mi asi taky dostal infarkt. natož s ním vyrážet někam na vejlety. některým plemenům to asi vadí míň, ale on se mi už po desáté, jak začne stoupat teplota, jen válí v trávě, dychotá a leze jak lemra.

Tak to jsem zvědavá, co tam s ním budu dělat, jestli bude vedro. No, vadí mu i déšť. 

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 26. května 2017 09:17
Reakce na paktofonika:

No, boxeři línaj..blbý 

Online Zina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 26. května 2017 09:21
Reakce na Mutziputzi:

Říká se, že na srst pomáhá žloutek, veterináři občas doporučují biotin /ten je právě i v tom žloutku/. Jinak nezbývá než vydržet, fleťáci teď taky urputně přesrsťují a mám jejich jemný černý chlupy z jejich kožichu snad všude. Většinou je to do týdne za námi, letos mi ale taky přijde, že se to nějak vleče.