Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. května 2017 17:25
Reakce na Ounz:

 (jeden nestačil :D)

Černá kočička je poriadny chlpáč

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. května 2017 17:32
Reakce na paktofonika:

To jo..a dneska je nějakej celej nakřivo, že tu opruzuju 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 11. května 2017 17:44
Reakce na Ounz:

Já se dívala na ten popisek u první fotky a přemýšlela jsem, z kterého asijského jazyka je to fonetický přepis označení pro černou kočku - wočink mí. Pro dnešek mám asi fakt dost .

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. května 2017 17:45
Reakce na Krehutka:

 Pardon, to je ta moje třeskutá vtipnost..

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:01
Reakce na moora:

Tak eď ste spomenuli, že mal Kyselina za sebou viac vážnych vecí, aj tak sa dožil pekného veku.

Ďakujem za odpoveď, ja som mala iba andulky a tie sa dožili 5 a 7 rokov. Tá staršia bola veliteľ klietky, ku koncu sme ju museli nosiť k veterinárovi na zastrihnutie zobáku, pretože jej prerastal a nedokázala sa sama najesť.

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:15
Reakce na Ounz:

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:18
Reakce na palahniukowa:

Nádhera . Z těch fotek čiší taková radost. Vypadají opravdu spokojeně .

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:20
Reakce na dzizisketa:

Držela jsem palce .

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:21
Reakce na moora:

Krasavec to byl. Ach jo . Držte se .

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:26
Reakce na moora:

to mi je luto. strasne, ked odchadza "zvieratstvo".

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:34
Reakce na carries:

kamaratka mala dve korely, jednu z nich pred Vianocami pochovala, mala 28 rokov. vraj su to "parove" zvierata (v tej terminologii si nie som ista) a tak si ta druha korelka vybrala za svojho partaka kamaratkinho psa: sada mu na peliesok, na chrbat, vyhladava jeho spolocnost. pes je z toho uplne na prasky  bol na nich zvyknuty aj predtym, ale teraz je zmateny prejavmi jej naklonnosti. vypusta ju von len na chvilku a vzdy su obaja pod dozorom, lebo predsa: pes vs. korela...

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:37
Reakce na dzizisketa:

tak snad vsetko dobre dopadlo!!! drzim Bonnie palce pri rekonvalescencii!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:49
Reakce na Zina:

tu charakteristiku flatov uplne naplna Zuna! az na ten hlboky stekot, lebo ked steka ona... to su vysoke tony, ktore rezu usi snad aj delfinom :-/ v poslednom case vidam labradory a retrivre vsade - u nas v meste to vyzera tak, ze si ich ludia obstaraju na zahradu/za plot/do koterca a potom su bud agresivne alebo totalne bez zivota. v nasej stvrti takto funguku traja - proste psy na zahradu, do donu pristup nemaju. chudaci. obstarat si rodinneho psa na strazenie... logika je, ze je to labrador/retriver, neublizi detom, lahko sa ovlada - ale zabudli, ze bez vycviku to nejde (a zvolili si na ten ucel nevhodneho psa).

mne sa velmi pacia take psy, ktore vyzeraju ako vlci - napr. CSV - nadhera!!!! uplna vlcina. ale s mojou makkou povahou by sme trpeli obaja. na takeho psa zatial nemam. ale uvidime, co bude o 10 rokov (skor to riesit, dufam, nebudem :-))  

a v sobotu idem s trenerkou po jej nove steniatko svajciara, cakala nan dlho, chcela rovnakych rodicov, od akych uz jedneho psa ma. ako sa poznam, bude sa mi tazko odchadzat domov, ked vsade okolo mna budu male biele hunate psicata :-)

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:52
Reakce na moora:

My jsme toho našeho žaka našli taky ráno mrtvýho zaklíněnýho mezi bidlo a krmítko. Ještě večer byl úplně v pohodě. Bylo mu, tuším, 28, takže na žaka ještě celkem málo. Ale ten náš opelichaný nezmar senegal je i ve 30-ti jak rybička, i když teda momentálně spíš papoušek naháč ( na břiše už nemá lautr nic ). Tak jsem zvědavá, jak nás ještě dlouho bude oblažovat.  

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 18:56
Reakce na whiskas:

@pecka dakujeme :-) spokojni snad su. nesiem im  aktualne domov dva takmer metrove susene hrtany. je to fakt velmi stylovy doplnok 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:01
Reakce na palahniukowa:

ten švýcarskej ovčák je krásnej pes (jsem si nejdřív představila švýcara jako bernskýho a spol. a říkala jsem si, sakra, proč si trenérka pořizuje takovýho psa a až u tý bílý barvy mi to seplo :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:02
Reakce na Ounz:

černá kočička je nádherná!!! a asi vám závidím, kde bydlíte!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:03
Reakce na paktofonika:

Zuna vyzera byt po vcerajsom kupani v poriadku. ale v lete z nej bude dalmatinec - slnko jej vytahuje cierne pehy, tak bude bodkovana :-)

a ako si pisala, ze beries Amy na dovolenku, tak to ludia bez psov nepochopia. o dva tyzdne ideme so Zunou na dalsi seminar. Black uz ma naplanovany celodenny vylet s mojim otcom  pocas minuleho seminara mal jeden den vylet, druhy den sa valal v kaviarni a pivarni. ale teraz pojde mimo mesto :-D a potom teda ta "masaz", ale ta je az v lete. takze... chapem :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:10

my teď měli venku stezku odvahy, ta jedna kočka se tvářila, že do toho klidně půjde.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:19
Reakce na palahniukowa:

Bodkovaná Zunka. To už neviem ako ju budeš kúpať :D A som rada že je zdravá, prechladnutie nieje nič moc. 

A aký seminár to bude tentokrát?