Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:38
Reakce na Potrefenáhusa:

Ta Vaše dvojka je nepřekonatelná .

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:40
Reakce na Dadoo:

takto vyzera stastie 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:40
Reakce na whiskas:

A tady je jedna starší, seriozní dáma.

uplne hypnoticke... nadherna je!!!

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:43
Reakce na paktofonika:

Vy mi dáváte, úplně mě mrazí ... .

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:44
Reakce na palahniukowa:

Děkujeme :-). Jen nevím, proč se vždy tváří tak "načuřeně" .

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:47
Reakce na paktofonika:

Cyklisticka sezóna zahájená 

paneboze, to je rozkosne :-) 

k tej debate o okuliaroch: kasli na cudzich ludi. ked vies, ze si vdaka nim Amy uzije vylety este viac, nevahaj. myslim si, ze ostatni ludia by si mali brat priklad z toho, ako sa jej venujes, vymyslas, studujes, zlepsujes. pes je svorkove zviera a je najstastejsi, ked moze byt so svojimi ludmi a ked ho ti ludia zapajaju do svojho aktivneho zivotneho stylu - co viac si priat! Amy je stastlivec ;-)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 18:58
Reakce na Zina:

krasne fotky, obaja vyzeraju spokojne :-) do dalsieho kola /ako to pekne pomenovala dzizisketa/ zvazujem flatov urcite (ale vlastne aj hovawarta) prave preto, lebo mi vizualne pripominaju Blacka.

dnes som vzala smecku do lesa aj ja. a sli sme aj k vode - do ktorej Zuna spadla  skackala si po kamenoch pri brehu a naraz jej nebolo, skoncila pod vodou komplet cela. tak som ju potom do tej vody vyslala po hracku, aby nebola nejako "traumatizovana" a ona plavala a plavala a plavala a... nemohla som ju dostat z vody von. bolo dost chladno, voda studena, ona z tej vody vysla cela ruzova, ako jej presvitla koza... cela sa potom klepala, tak som ju zabalila do bundy a vybavila rychly odvoz domov... dufam, ze nebude "chora". moze byt vlastne pes prechladeny a chory? 

Black bol vo vode tiez, ale len tak decentne, chrbat mu ostal suchy :-) stiahnem fotky z mobilu a dolozim dokazovy material :-)

edit: a samozrejme ich zvazujem aj kvoli povahe, ktora mi pride niekde uprostred medzi introvertom Blackom a hyperaktivnou Zunou.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 19:00
Reakce na jinx:

obidve nobl & stylove. ako vzdy :-)

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 10. května 2017 19:02
Reakce na Janulik03:

Ako sa hovorí, nádej zomiera posledná. Snáď sa tuláčka vráti...

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 19:04
Reakce na Potrefenáhusa:

vsetky Rufikove fotky su super, ale ta v trave uprostred pupav je neskutocne vydarena, uplne ho vystihuje - rozkosny, neskodny, stylovy. no a ten zamraceny Golias 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2017 19:53
Reakce na palahniukowa:

Ha, si milá. 

Dnes sa na mňa kolegyňa divne tvárila keď som jej vysvetľovala že so mnou ide v lete na dovolenku aj pes. Úplne nepochopiteľné to pre ňu bolo. Že či by mi nebolo lepšie pri mori na lehátku a mať pokoj 

Okuliare objednám, len musím vymyslieť postup ako Amy s nimi zoznámiť. Pomaly aby si na nich navykla a chcela ich nosiť. Náhubok veľmi nosiť nechce, tak snáď tie okuliare nebudem objednávať nadarmo. 

A som zvedavá na dôkazový materiál. A pes môže prechladnúť, dokonca chytiť aj zápal pľúc. Keď tak ju sleduj, ak by si mala teplomer tak jej zmeraj teplotu či náhodou. Môže mať aj zrýchlený dych alebo syčať. To si ale všimneš ak by náhodou. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 20:07

tak teda moji dvaja vyletnici 

myslim, ze Black na svoj vek naozaj nevyzera :-)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. května 2017 20:17

a este voda /tesim sa, ze som stihala fotit a nie su to smuhy /

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 10. května 2017 21:51
Reakce na Janulik03:

To je noční můra všech kočkařů. Jak dlouho je Cheeky pryč? 

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 10. května 2017 22:18
Reakce na palahniukowa:

Výletníci sú krásni 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. května 2017 22:40

Jak jste se tu onehdá bavily o povelech - dnes jsem viděla pána, jak honil psa kolem auta, které mělo otevřené oboje zadní dveře i kufr  a křičel: "Nasedej! Nasedej!"

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. května 2017 22:49
Reakce na Janulik03:

Nevzdávej se naděje, třeba opravdu někde jenom courá a zase se vrátí.. 

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 11. května 2017 08:48

Bonnie jde v deset do třetice všeho dobrého (doufám kruci už) na operaci - jedno to vlákno jí buď prasklo, nebo se uvolnilo. Tak doufám, že je to naposledy, jinak jí tu nohu fakt nechám ufiknout a bude z ní trojnožka!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. května 2017 09:57
Reakce na dzizisketa:

Ach jaj, no držím palce aby sa to už tentoraz bolo naposledy a bude mať Bonnie kľud a bola zdravá. Viete čo mohlo byť príčinou uvolnenia vlákna? 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. května 2017 09:57
Reakce na dzizisketa:

Chudinka, držim jí palce. Trojnožku sme měli kocoura (i sme mu tak řikali občas) doufam, že Bonnie si nožku uchová..