Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 06:11
Reakce na Jiná Realita:

Pupík je nádherný. Nevidím žiadne rousy. Fakt je krásny a ten jeho pohľad je úžasný  A teda je fakt obrovský. Ešte bude rásť?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 06:20
Reakce na Potrefenáhusa:

To je hodně velká výhoda, že ho budete moct vyzkoušet, mi přijde, že ty postroje jim buď seděj dobře nebo vůbec ne, nic mezi :-D

Ja som tiež rada. Postrojov sme už pár skúšali a máloktorý sedel. A aj ja si ho rada obzriem keď je taký drahý. Ale tak keď je to outdoor značka pre psov tak hádam by mal ten postroj aj niečo vydržať. Tak aspoň 5 rokov :D Začali to predávať tak mesiac dozadu. Na Slovensku asi jediný eshop, tak ak by niekto potreboval...

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 06:21
Reakce na Krehutka:

my jsme si vybirali to nejklidnejsi stene, ktere dokonce ke me prislo, ustlalo si mi na kline a usnulo a stejne je to mazec

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 06:38
Reakce na Zina:

nam tu chemickou kastraci prave vymluvili (bohuzel uz si nepamatuju proc), tak jsme udelali normalni a ta prostata se mu rychle zmensila

bohuzel problemy s mocenim se nelepsili, takze jsme pak dlouze resili mocove kameny (nechteli jsme ho znovu nechavat operovat po tak kratke dobe, takze jsme je rozpousteli zmenou stravy), to pomahalo, ale trvalo to hrozne dlouho a navic, jak jsme byli soustredeni na tento problem, tak uz se znovu nekontrolovala ta prostata, no a kdyz jsme se odhodlali k dalsi operaci, ze kameny uz se nezmensuji a musi se to otevrit a proplachnout, tak po operaci nam doktorka rekla, ze kameny sice vycistila, ale ta jeho prostata je zase velika a uplne zvapnena, ze z ni nebrala vzorek, na rozbor, jestli je to nador nebo co, protoze psum se pry prostata nebere, ze to je velke operace s rizikem uniku moci nasledne, takze jsme jen cekali, dokud se jeste bude moct vycurat a az ne, museli jsme ho uspat

Omlouvam se za takovy pribeh, nechci vas urcite strasit, jen mam porad v sobe takovy pocit, ze kdybychom neztraceli cas, mohlo se treba neco udelat, takze bych se primlouvala za kastraci rovnou, vim, ze kazda narkoza je riziko, zvlast ve vyssim veku, ale urovna toto je u psu mensi operace

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 07:10
Reakce na Jiná Realita:

Pupík je teda veľký fešáčisko a malý šibal zároveň  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 07:35
Reakce na paktofonika:

kvalitní mi to fakt přijde, máme postroj a vodítko a oboje mi přijde fakt trvanlivý. A ta bunda, co jsme nakonec vraceli a co seděla Goliášovi, byla úplně skvělá a fakt vymakaná, bohužel ty ceny jsou naprosto příšerný a u nás se to málokdy zlevňuje a s nekonfekčním psem se to ani nedá kupovat po netu.

Mně přijde ještě hodně dobrá ta hurtta, s postrojem jsem taky spokojená, jen bohužel ten vyloženě outdoorovej s uchem (podobnej tomu ruffwearu) byl strašně širokej mezi nožičkama. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 07:44

vtipný, jak se Goliášek tváří každej den stejně překvapeně, že je mistička ještě prázdná! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 07:44

včera na procházce jsme potkali strašnýho tygra!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 07:50
Reakce na Jiná Realita:

krasavec ...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:16
Reakce na Potrefenáhusa:

Ceny sú fakt vysoké. Som pozerala aj na topánky a to je cenová hladina Vagabond. Tak ale sú 4, Vagabondy iba 2 :D Hurttu u nás tiež predávajú, ale ja skôr verím tomu Ruffwearu, pretože som ho videla na viacerých bostonoch v Amy veku. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:34
Reakce na Jiná Realita:

teda ten je!

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:34
Reakce na Jiná Realita:

U nás máme blonďatou hovawartici a já úplně miluju se s ní mazlit, ty chlupy jsou tak báječné! (A ona ráda drží.) Akorát je dost sportovní a celé léto má v podstatě natrvalené uši, protože je furt ve vodě, a to je ještě lepší Jo, v příštím kole bych chtěla hovawarta.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:35
Reakce na Krehutka:

no právě že vůbec! už jsme si nemohli moc vybírat, byl už chudák přebraný  měli jsme na výběr myslím ze třech posledních štěňat.

a když jsme si pro něj přijeli, tak byl tak letargický, až jsem váhala, jestli jsme neudělali chybu a neměli si vzít třeba jeho brášku, který nás všechny olizoval a pořád se tam batolil a pupík ležel jak poleno, ani nezvednul hlavu, nic. 

ovšem, to bylo naposledy v životě, kdy se tak choval  virvál začal už v autě a doposud zatím neskončil!

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:36

My včera venčili se 13měsíčním štěňátkem žíhané dogy. Chudák Bonnie byla celá oslintaná a podbíhala ho mezi nohama

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:36
Reakce na Potrefenáhusa:

není to kočka divoká?  u nás poslední dobou chodí kočka-mastodont, je určitě větší, než rufík :) skoro se jí bojím a v noci jsem se jí jednou strašně lekla, když jsem ji potkala na zahradě.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:39
Reakce na paktofonika:

obávám se, že růst ještě bude, i když do výšky už je to teď spíš nežádoucí :/ má přesně hraniční výšku v kohoutku pro plemeno, 70 cm. ale má přibrat ještě tak určitě 5 kg, to už jen do hmoty při zachování výšky asi neschová. jeho otec měl ve stejném věku na svodu 68, a do dalšího roku vyrostl ještě o dva cm  obávám se, že je to něco jako amina, kdoví, co z něj nakonec vyroste.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:41
Reakce na dzizisketa:

s pupíkem se taky každý rád mazlí, hlavně sousedi :) protože má velmi jemnou srst. přímo svádí k ňuchňání.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:44
Reakce na baltik:

Fakt se neomlouvejte, jsem vděčná za každou zkušenost. Terk problémy s močením (zatím?) nemá, jen se začal na procházkách hodně vléct, při vyšetření se zjistila ta prostata. První návštěva byla dost optimistická, druhá s tím sonem sice horší, alep ořád v duchu, že je velká šance, že zaberou ty hormony a že když se nezhorší, ta máme čekat.

Akorát že za poslední dva dny mám pocit, že se zhoršil, vlečení je ještě horší, tak asi zase pojedeme. S tím neoperováním prostaty nám řekli v podstatě totéž, v duchu, ž je to sice proveditelné, ale v podstatě se to až na výjimky nedělá.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 08:54
Reakce na Zina:

a dornovku jste zkouseli? kdyby to treba bylo i neco mechanickeho od patere a tak?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 09:15
Reakce na baltik:

zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli třeba nemá vyhřezlou ploténku, uskřípnutý nějaký nerv...