Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 17:30

Inak objednala som psovi z barfshopu okrem mäsa aj kosti na ohrýzanie. Naivne som dúfala, že mi príde viacero kostí do 1kg...Prišla mi jedna kosť, mala cca 30cm na dĺžku (asi nejaká hovädzia stehenná) a vážila hádam cez 3kg...Pes bol veľmi smutný, keď som ju znášala k autu svokrovcom pre ich veľkého psa, už sa musel vidieť ako sňou behá po celom byte, vráža ňou do zárubní, špiní steny.... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 18:34
Reakce na dynda:

Ounz 

on je ten robot totiž bez toho masomlejnku (míň vybavená, zato dražší verze ), ale má o trochu silnější motor, trochu větší mísu 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 18:38
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak myslim, že mísa a motor sou lepší než masomlejnek, já to tak dostala a jak říkam, leží tu nepoužitej, takže určitě dobrá volba 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:18
Reakce na Ounz:

no už ho žhavim! 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:28
Reakce na Potrefenáhusa:

 Se těšim na fotky

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:41
Reakce na Potrefenáhusa:

@Ounz

Aha, tak to pak jó. Já sem tam využiju i masomlejnek, spíš mě u tý hromady příslušenství nebaví skladování v kuchyní. Jakou má barvu?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:47
Reakce na dynda:

Černou...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 20:42
Reakce na baltik:

Já jsem ráda, že se do toho vkládáte, děkuji.

Nejdřív o tom doktor mluvil, podle rentgenu, že když nezaberou hormony, tak by mohla přjít na řadu kastrace. Ale pak jsme byli ještě na sonu a podle toho, jak to vypadalo, doktorka říkala, že když nezaberou hormony, tak by to mohl být nějaký novotvar, což by bylo blbý.

Teď teda máme počkat těch 6 týdnů (zatím to jsou dva), co trvá, než se projeví ty hormony, ty by měly fungovat jako dočasná kastrace, tak čekáme. Akorát že mi přijde, že se zas trochu zhoršil, ještě k tomu původnímu zhoršení, takže jestli se zase nezvetí aspon do původna, tak ho tam asi zase vezmeme. Teoreticky může být i jen unavenej, 10letej flat je už dost starý pes, a on má naloženo od narození.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:26

sraz (části) sourozenců :)

hádejte, který je pupík. poznat se to dá velmi snadno - on nikdy neposedí.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:29

po náročném česání se nám tam celý den válel - jeho světlá sestra byla tak dokonale načesaná, celá fluffy a puffy, až jsem se za něj styděla  jen vzorně seděla, aby se neumazala.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:32

a ještě skupinové foto s maminkou. (nějak se mi nedaří trefit velikost fotek  )

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:41
Reakce na Jiná Realita:

Je nadhernej! A je ho teda kus!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:43

ještě tapetuju :)

kdyby se nechal pořádně učesat, mohl by vypadat jako jeho otec, takhle. ty rousy poměrně má, jeho sourozenci, které jsem viděla, je měli menší, ale musí se to krásně načesávat a on u toho nevydrží. dva lidi mají co dělat, aby proběhla aspoň bazální údržba 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:45
Reakce na Potrefenáhusa:

kus ho je, i kdy to tak z fotek nevypadá, je z nich největší.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 00:03
Reakce na Jiná Realita:

je prekrasny!!!   dokonca najkrajsi zo vsetkych! vyzera naozaj pestovane a stastne - ved sa skoro na kazdej fotke smeje :-D ale zda sa, ze je to poriadny sibal 

cierme psy su moja srdcovka.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 00:05
Reakce na Jiná Realita:

a este by ma zaujimalo: reaguje nejako ta ich psia mama na svojich potomkov? ked ich teda s odstupom casu vidi, lebo predpokladam, ze podla pachu si ich snad nejako zaradi, ale ci je tonsprevadzane niecim "specialnym"...

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 00:10
Reakce na DrowRanger:

chudak Riki, takto ho tyrat!!!  no strasny zivot psa, strasny! ;-) 

ale ten opis "psieho stastia" vratane behania po byte a vrazania do zarubni je presny :-D

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 00:22
Reakce na Jiná Realita:

Teda, Pupík je krásnej a fakt obr teda, byste si možná mohla koupit sedlo :-). Taky se mi líbí, jak má ještě takovej trochu telecí výraz, to je na těch štěňatech velkých plemen super, vypadá to jak dospělej pes, ale ten pohled je prozradí :-)). Fakt paráda.   

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 01:04
Reakce na palahniukowa:

na pupíka štěkala  taky jsem byla zvědavá, jaké to bude, ale shledání se ztraceným synem to fakt nebylo 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 01:21
Reakce na Jiná Realita:

A taky jste vybírali štěně, které bylo nejodvážnější, nebálo se lidí a odejít od smečky, živé a s chutí do života? To se pak na takových srazech člověk diví, proč zrovna on má toho nejhyperaktivnejsiho, nejzvedavejsiho a nejnebojacnejsiho idiota, který je s každým cizím zadobře a musí jít ocuchat každého psa v 5 km radiusu. ( Jako nevyměnila bych ho ani za nic, ale prvních 6 let bylo fakt krizových)