Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 16:52
Reakce na whiskas:

ešte jednu predsnidávku :D 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:12
Reakce na whiskas:

ona je evidentne nejaky samoobsluzny model :-D 

dzizisketa presnidavka moze byt aj na desiatu - doobeda, aj na olovrant - poobede 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:15
Reakce na dzizisketa:

Když jsem byla malá, tak se právě slovo přesnídávka používalo pro dopolední svačinu, a dost se to rozlišovalo, když někdo řekl svačina , tak bylo jasný, že to bylo jídlo odpoledne. Ale platilo to tak do školky, od školy už byla v 10 o velké přestávce svačina. Tak možná někdo dětný bude vědět, jestli se to ještě nějak používá v tomhle smyslu.

V mým okolí teda ne, když onehdy šéf řekl, že měl dopoledne přesnídávku, tak jsme z toho měli druhý vánoce.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:17
Reakce na DrowRanger:

Hm, on nie je veľmi dominantný vo vzťahu k psíkom, poslednú dobu skôr neistý - navyše ak by to bola dominancia, neprejavovala by sa aj vo vzťahu k menším psom? Lebo to robí vyslovene len vo vzťahu k fenkám a až po chvíli ako sa spolu hrajú/zoznámia sa.

tou "akoze dominanciou" som myslela prave tu neistotu, presne ako pisete. lebo dominantny pes nic neriesi. riesia neiste psy. a niekedy to nakryvanie moze byt prave prejavom riesenie = neistoty, nie sexualnych pudov. ale ze by bol neisty len pri fenkach? mate pravdu, asi to skor bude ta puberta a pudy :-)

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:21
Reakce na Zina:

Právě, přijde mi, že původně měla význam dopolední svačiny, ale teď je z toho jen ta dětská kašička. Přesnídávka jakože se během dlouhého dopoledne znovu nasnídám

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:31
Reakce na palahniukowa:

No, vo vzťahu k tým fenkám to bude skôr ozaj len tá nadržanosť 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:38
Reakce na DrowRanger:

Cidák nemá předsudky, blbne takhle se psy bez ohledu na pohlaví. Ne teda na všechny, to bych ani netrpěla, ale na stejně starý štěňata podobně velkých plemen, onehdy na cvičáku tím se stejně starým amstafem strávili všechen volný čas

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:39

Jinak Terk se mi teda vůbec nelíbí, ach jo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:48
Reakce na dzizisketa:

já znám přesnídávku jenom jako takový ty rozvařený jabka ve skleničce, jako dětskou přesnídávku, jinak bych to slovo nepoužila.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:48
Reakce na Zina:

Terkovi moc držíme palce.

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:50
Reakce na Zina:

Ach jo. Držte se, oba dva.

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 17:57

Portrait of a Lady

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:03
Reakce na Sweet Potato:

krásná a má takovej ducatej nosánek

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:10
Reakce na Sweet Potato:

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:16
Reakce na whiskas:

Co tvoje kočičanda? Dlouho o ní nebyla zmínka.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:26
Reakce na Sweet Potato:

Krásna fotka a krásna mačka :)

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:35
Reakce na Sweet Potato:

Moc děkuji za vzpomínku, určitě ji to potěší . To naše pometlo prospívá více než dobře. Již vykastrována, takže si užívá vycházek do okolí, což mě ne vždy těší, protože, když ji více než hodinu nevidím, mám o ni strach. Ale je mi jasné, že zavřít doma ji nemůžeme. Zajímavé je, že naše pražská kočka (Piškvorka) chodí ven dle libosti, ale v podstatě se pohybuje jen na zahradě, zatímco malá výtržnice bloumá i za brány domova a když jsem ji viděla na silnici, málem jsem dostala infarkt. Jak už to tak u koček bývá, tak na zavolání nereaguje, byť hluchá není . Další drobný detail je ten, že já ji krmím a "dozoruji", nicméně si mnohem více oblíbila "páníčka", kočka proradná . Když sebou zrovna nemele, tak se mi zadaří ji i vyfotit, ale snímky mám zatím jen v telefonu. Ještě jednou děkuji a princezně vyřídím, že je vedena v patrnosti. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:43
Reakce na whiskas:

Počkej, až poprvé zůstane venku po večerce, to zešedivíš. Potvory jsou to všechny, vůbec si nás neváží.

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:45

A poslední dobou dělá "divné věci". Když se nají, tak občas začne kolem misky "hrabat", stejně jako to dělá na svém kočičím WC. Rozdíl je v tom, že kolem misky nic není, žádné rozházené granule, kapsičky, nic. Přesto zahrabává (naprázdno) a poslední dobou docela často, tak přemýšlím, co tím sleduje. 

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 18:48
Reakce na Sweet Potato:

Nestraš, já doufám, že kastrované kočky noční toulky nelákají, ale to je asi blbost, co? Vlastně už údajně jednou takto zmizela - dostala jsem hlášení, že byla mimo dosah od 10 večer a nalezena až kolem 4. ráno. Kde se toulala raději nevědět.