Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 00:25
Reakce na Potrefenáhusa:

zezadu jsou si úplně souzeni 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 00:32
Reakce na Jiná Realita:

jednovoký štěňátka? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 08:15

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 09:27
Reakce na palahniukowa:

Tak napište zkušenosti ze salonu. Také to chci zavést- Alespoň jednou za rok. Prvního pejska jsme moc nekoupali, že se to nemá, ale když bylo potřeba, tak vyváděl, jak nebyl zvyklý.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 09:39
Reakce na paktofonika:

Košieľka je aktuálna. V utorok podstúpila kastraciu.  Všetko fajn, len si nechce dať vysvetliť že sa ešte musí trochu šetriť.

Tak to jo, já se lekla, co se jí stalo....

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:03
Reakce na ionicera:

Se to nemá, když to nevyžaduje nutnost, ale je dobrý zvykat už teď, od prcka. Čímž nemyslím ho šampónovat, ale na pobyt ve vaně, klidně jen s trochou vody a s hračkama. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:05
Reakce na Zina:

Je to v plánu. Nebojí se, hrabe se mi do sprcháče, když si v tam myju vlasy. Ale bojí se zatím v autě. Přitom cesta od Opavi- asi 4 hodiny, když jsme si ho přiváželi, byla až na 5 minutový počáteční vřískot- majitelé tollerů ví- v pohodě. Uklidnil se a už to bylo fajn. Ale teď zas mírně vyváděl, když jsme jeli k veterináři. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:16
Reakce na ionicera:

Cid v autě taky docela jančil a chvíli to trvalo. Brala jsem ho před jízdou na větší procházku, aby se trochu unavil, a s sebou naplněného konga s něčím, co se mu špatně dolovalo ven. Pak už do auta sám skákal, aby urychlil to předání. Jo, a jezdili jsme kvůli tomu schválně hodně, různě dlouhý trasy.

Jinak má za sebou svůj první velikonoční přečin, sežral jednomu koledníkovi pomlázku :-D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:42

Chcela by som sa opýtať, niekto z tých čo barfujete, čím plníte Kong? kúpila som ho psovi, hráva sa s ním aj s prázdnym, ale netuším čím ho naplniť (tie pasty vyrobené pre Kong mi prídu umelé a granule s barfom miešať nechcem...).

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:47
Reakce na DrowRanger:

já tam vyškrabávám morek z morkové kosti, dá se dát tvaroh... cokoli, co je hustší a nevyteče ven

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:53
Reakce na DrowRanger:

Mladyho hracky neba, takze ani s kongem jsem neslavila uspech, ale nejake jemne mlete maso bych mu tam namichala s tvarohem (a odecetla ho od denni krmne davky, i kdyz vy mate jeste stene, tak to asi nebude nutne :)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 11:17

No, už mám skoro dospelého puberťáka, ktorý si v jedle začína preberať...ale to mleté mäso je dobrý nápad (prípadne ho dám trošku zamraziť aby to lepšie držalo, to by mu nemalo uškodiť, keďže to bude vylizovať), tvaroh mu nechutí, prestal ho žrať spolu s ovocím a hocčím sladkým (predtým sa šiel za tvarohom s trochou medu a banánom zabiť), čiže to by mi asi neprešlo + myslím, že mäso a mliečne výrobky sa kvôli kvaseniu nemajú miešať?napadli ma ešte varené vajíčka s mäsom, to má celkom tuhú konzistenciu. No som zvedavá, či sa s tým Riki zabaví, bol chorý a šiel na pol plynu, tak zjavne ušetril energiu do zásoby 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 11:28
Reakce na DrowRanger:

Já dávám, co mám, vajíčko, trochu masa, tvaroh, granuli, když ji náhodou mám mám, v nouzi i piškot. Sice barfujeme už dlouho, ale zas ho neberu nijak extra přísně, teď jsme třeba byli u tchýně, tak psi měli 3 dny vařené... Do toho kongu toho navíc přijde malé množství, to by nemělo vadit, pokud na něco nemá intoleranci. 

Jiank přeju, ať se marod brzy uzdraví, třeba byl vybíravý kvůli té nemoci?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 12:11
Reakce na Berta:

No to nie! To ja dúfam že už si to vybrala na dlho dopredu. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:29
Reakce na Potrefenáhusa:

cely den prsi :-( robila som s nou nejake hersenwerkove veci... a kedze sme sa z prechadzky obe vratili spinave, tak som ju musela okupat, lebo taku spinavu ju tam predsa neposlem  ano, malomestiacke, viem :-/ lenze!!! cierne casti som jej mydlila samponom na cierne psy, biele casti vybielujucim a vo vysledku vlastne smrdi (mokry, okupany pes) a biele miesta ma take... zlto-popolave  hanbim sa uz teraz 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:30
Reakce na Potrefenáhusa:

jo, a ta Rufikova znamost vyzera dobre! tie steniatka by vyzerali ako male Ruficata!!! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:32
Reakce na Zina:

Nie, nie on si vyberá už dlhšie, momentálne sme v štádiu, kedy odmietne aj lososa alebo pstruha, ale divinu a hovädzinu by žral aj 3x denne. Tak máva dobrovoľne - nedobrovoľné hladovky. Ten kong skúsim, hádam ho zabaví (kosti sú u nás momentálne otázkou tak na 25 minút, bravčové nohy zas nechce, tie by asi rozoberal dlhšie), našťastie včera sme boli na 14km bežeckej túre, tak dnes miestami dospáva, zajtra ideme opäť niekam na bežeckú turistiku, tak sa mladý pán vylieta (a možno aj toho pstruha na večeru zožerie...).

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:34
Reakce na palahniukowa:

Prosím, že je to s tím rozdílným mydlením černých a bílých částí jen vtip?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:35
Reakce na Sweet Potato:

netopýrka by to určitě taky užila!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 15:37
Reakce na palahniukowa:

tak oni vám ji tam asi vypucujou pořádně?

Se přiznám, že jsem v psím salonu nikdy nebyla :-D