Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 16:49

Samart Já myslím, že to úplně stejně vynesou na tlapkách a kožichu, jak z normálního WC. My jsme pořídili nějakou podložku před WC a je to lepší, ale výborné ne. Máme uzavřené WC s dvířky. Vyzkoušené tohle nemám, protože naše kočka by se tam nevlezla

Těch steliv jsme vyzkoušeli víc. Silikátové se tolik nevynášelo, zase když v tom byla, tak to bylo hlučné a když něco vynesla ven a člověk na to šlápl, tak zlaté lego

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 17:04

Renusatko já mám tři britky. Mají dvě wc krytá s dvířky i s předložkou. Používám dřevité stelivo Cats Best (dá se splachovat a krásně hrudkuje), ale ty drobečky mám všude. Mám nešikovně řešený byt, že kočičí wc je u dveří na záchod v předsíni. Přes to místo se nejvíc chodí, vedle je vchod do kuchyně. Zametám kolem jejich záchodů prostě pořád a stejně to mám všude. Tak si myslím, že by to vysoké wc bylo lepší. Ne teda 100%.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 17:05

Toto som musela odfotiť, vnuk si spravil pelech, aby upútal pozornosť Niki. Celkom slušne sa zabývali.

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 17:22

milacka to je dobrý

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:06
Reakce na Dadoo:

Renusatko a teď se Chico urazil..

MP Marge jsou úžasní! Chico má pořád ten nebezpečný pohled ďábla a Betynka je úplně boží, rostacka.

Edit. Bellinka.. Skončilo to tam samo, nevšimla jsem si. 

​Dekujeme

Betynka by bylo taky hezke jmeno! Jinak Chico ma porad svul nebezpecny pohled, ale uz neni tak zlotrilej - s pribyvajicim vekem se uklidnil

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:08
Reakce na Renusatko:

MP Marge Ti pouliční pejsci jsou nejkrásnější

​Ja myslim, ze Dadoo to myslela tak, ze se Chico urazil proto, ze neni zadny poulicni pejsek, nybrz cistokrevna civava argentinska

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:09
Reakce na ionicera:

MP Marge Jéééé. To je krásná dvojka! 

​Dekujeme

Jsem rada, ze jsem se rozhodla si Bellinku nechat! Oni jsou fakt takove dynamicke duo spolu!

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:10
Reakce na Magráta:

Tady se odpočívá 

Ale nunu

To je tak hezky, jak se k sobe tuli!

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:10
Reakce na milacka:

Toto som musela odfotiť, vnuk si spravil pelech, aby upútal pozornosť Niki. Celkom slušne sa zabývali.

​Vyborna fotka

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 19:18

MP Marge Já to vím, ale myslela jsem to právě na Bellu, že se mi strašně líbí. Nevím proč, ale má pro mě takový milý výraz. Stejně tak spousta jiných pouličních.  Chico je samozřejmě taky krasavec. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 19:18

Catherinne To je pěkný .

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 19:29
Reakce na Renusatko:

MP Marge Já to vím, ale myslela jsem to právě na Bellu, že se mi strašně líbí. Nevím proč, ale má pro mě takový milý výraz. Stejně tak spousta jiných pouličních.  Chico je samozřejmě taky krasavec. 

​Hele, to nejsi sama! Co mam Bellu (a co je ostrihana, takze vypada jako pes, a ne jako spinavej mop!), tak si Chica nikdo ani mevsimne, protoze se vsichni rozplyvaji nad Bellou, ze vypada jako "malej plysovej medvidek" ❤

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 21:21

Ale Trnce se z vyhřátého pelisku nechtělo

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:05

My měly s Růžou doma na pár dní Žigulíka.

Pěkně ho, bestie, rasila. Ale pak zase usnuli spolu

Dřív se schovával, když odjížděli. Včera mazal dolu po schodech jako divy.. S tou Růžou prostě nemá svůj klid.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:14

Samart cats best je skvělý, my máme wc přímo na wc a to je fakt super, já uzavřený nechci protože to chci hned vyhazovat, ale ten binec kolem mě taky štve. líbilo by se mi to teda kvůli těm vysokým okrajům, že to aspoň nevyhrabou.. no asi se zkusím poohlídnout jestli by to bylo někde k vidění naživo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:14

MP Marge máš suprovou smečku

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:32
Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:02

Samart Asi záleží i na tom, jak jsou staré - zvykly by si? A je to dost velké i pro velké kočky? Na té fotce, kde z toho čouhá kočka, mi to přijde dost malé, potřebují trochu prostoru na zahrabání. Ale drahé to není, vyzkoušej i za nás.

Renusatko To, co vynesou, je ten nejmenší problém. My máme kočičí záchody ve sklepě, takže žádná tragédie, ale Angrešt je strašný hraboš. Žádná jiná z našich koček (teď celkem čtyři a předtím už jich bylo) tohle tolik nedělala. Po jedné jeho návštěvě je půl steliva venku. Až tolik, že kočka, která přijde po něm, to venku klidně použije

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:04

milacka To je dvojka

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 10:11

Pomóc, netopýrka se naučila štěkat

Teda ona to samozřejmě uměla i dřív, ale neměla potřebu to využívat. Jenže poslední dobou začala štěkat doma na kočky, když se honěj nebo perou. Dřív za nimi taky vylítla, ale potichu. Teď asi zjistila, že je fajn dělat u toho kravál.

Obvykle je to blesková akce bez přípravy, nevím, jak by se tomu dalo předejít.

Nemáte někdo prosím nějaký nápad?

Zina ?