Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 18:06
Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 18:07

Zina Děkuju za rady. Povel místo, ehm ehm.

Hárat nebude, je chuděrka kastrovaná.

Ona ta změna není ze dne na den, je to postupné, dřív se za nimi rozběhla potichu, pak občas ňafla a postupně se to zintenzivnilo. Ono to tu trochu zhoustlo s dospívajícím Angreštem, dřív se kočky tolik nenaháněly a nepraly. Tak asi jedno s druhým. Fakt mi přijde, že zjistila, že dělat kravál je fajn.

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 18:49

andulka01 jj tohle je nad starigradem, vedle paklenice. A konvicka je kamaradky, stejne jako pekny chlap:D Pes je teda nas:D

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 20:12
Reakce na Sweet Potato:

mirajo A umí i lítat.


​V telke som videla príspevok, ako mladá tehotná žena s ďalším trojročným dieťaťom má doma možno 10 papilloniek, presne si počet už nepamätám, ale mala ich vycvičené ako vojakov. Až neuveriteľné. A vraj bez nich by sa v živote nudila. Koľko rokov má tvoja netopierka? A pekný výskok

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 20:13
Reakce na Miru:

rasaNori 

...krásná fotografie!

(psa vidím, ale je to super!, a je tam i pěknej chlap...)

​toto som chcela napísať aj ja

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:02

milacka Tak mi vojáka teda nemáme, což je ovšem chyba velitelství.

Je jí 5

Online Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:05

Sweet Potato No to je nepravděpodobnější, navíc ona to imo vidí tak, že kočky dělají bordel, ona tam vlítne a rozežene, takže vlastně uspěje a tím se jí to potvrdí,  o důvod víc to udělat znovu. Nějaká snadná cesta z toho mě nanapadá - je to vzrušení a zábava v okamžiku, kdy se moc jinýho neděje.

Místo je dobrej povel, dá se právě použít na zklidnění hormonů, a je to povel dopřednej, ne zákazovej, takže má větší šanci na úspěch. Já jsem na to čokly učila, když vítání přerostlo únosnou míru, a pro tenhle účel to docela šlo, že se tam na chvíli uklidili. Ale nějaký delší klidný setrvání na něm je pro nás taky science-fiction, protože nejsem důsledná a návštěvy teda většinou taky moc nespolupracujou :-D.

Online Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:08
Reakce na rasaNori:

Najdi psa:D

​Tka já jsem objekty na fotce registrovala v pořadí petka, pěknej chlap, pes, není to se mnou tak špatný ještě :-D

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:44

Zina já zas vidim jen psa, tzn. je to se mnou až tak nahnutý?

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:48


Offline andulka01
Avatar
10635 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:59

Zina rasaNori   mě ještě zaujmuly ty lezačky vpravo dole, zdaj se mi takovy hadrovy, rozslapnuty a dokonce snad i pohodlný?

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:07

andulka01 to jsou adidasky:D 5.10. A rozlapnuty to jsou, tyhle jsou sparovky. Nasli jsme tam takovy pekny adrovsky komino koutek, ja jsem teda prskala dost, protoze jsem chtela sportovky a ne lezeni jak na pisku no:) a jsou tam bozi lanove mosty, takova slusna feratka

Offline andulka01
Avatar
10635 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:21

rasaNori tak takovou lavku nikdy nikdy nikdy nikdy! Právě jsem chtěla psát, že jestli ještě někdy přírodní lezení, tak jedině vápence, na písky jsem morál neměla nikdy. Můj plán, že se lezením odnaučím strachu z výšek nevyšel, čím jsem starší, tím je to horší. Teď už jen nahoru, žádný "vzdušný kroky", pouze jako druhá a ještě fakt jednoduchosti. I když kouty a komíny mě bavily, tam nevidím moc okolo a dolů

My starý lezačky jsou po letech neužívání jak kámen, na stěně jsem si půjčovala větší no a teď uz vůbec nic.

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:26

andulka01 tak on to byl vapenec, ale stekliny udelaly fakt koutokomin. Az na to ze na pisku je to mekke a oble, zatimco tady ty hrany byly jak ziletka. Ja jsem si na tomhle vylete odrovnala uz 2x podlepene rock pillarsy, a cim je nahradim fakt netusimjinak ta lavka byla skvela:D a aby to nebylo tak ot, tak tady jedna pes jeste...

Offline andulka01
Avatar
10635 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:44

rasaNori právě závidím Paklenicu, že právě přímořský vápenec. Ty žiletky jsou pro mě dycinky lepší jak měkkost pískovců. To, že tam zařve materiál je věc druhá. Ale ja už lezení asi moc nedám, no

A abych nebyla ot - horolezecký pes vypadá dost spokojeně, když zatímco vy lezete, ona může spokojeně chrápat

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 22:51

andulka01 taky ma uz svuj vek:) 

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 00:01

Jedna, co běžela kousek se mnou

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 05:06

Catherinne 

...je krásná!

(ale spíš by patřila do vlákna "Výzva - mínus..." - kvůli výrazu i postavě...)

Offline Len
Avatar
2199 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 09:57

Samart Jdu pozdě, ale stejně - tohle kočičí wc mám, koupila jsem ho právě v naději, že se bude kočkolit míň vynášet ven a je to tak, opravdu je to lepší než klasická toaleta s předložkou. Akorát jsem na radu zkušených v debatě pod výrobkem zakoupila i náhradní vnitřní pytel, abych to jako měla jednodušší při čištění. No a ta moje můra čůrá se zadkem nalepeným na stěnu a nad ten pytel, takže zatejká a používá to teda bez něj... Takže mám teď ty zbytečný vnitřky dva. Kdybys to wc náhodou koupila a měla zájem o tem vnitřní vak, tak ti jo ráda daruju (nebo klidně oba).

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 10:09

Zu ta je krasna! Hlavne na druhy fotce jak pozuje. :) a dalmatina jsem dlouho nevidela, za meho detstvi byl popularni diky tomu filmu, pak ho prevalcovaly dalsi rasy