Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:12
Reakce na razorblade:

Potrefenáhusa je to pasak :) ale vracej pak do utulku psa, kterej se ti zeblije i podesaty :(

​já čtu: je to pasÁk  LOL 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:18

Jiná Realita kdyz me na mobilu psani diakritiky tak zdrzuje! :D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:23

razorblade tak to hlavně nikdy nepiš žádnému chlapovi  jaký je pasak 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:24

jinx myslíš to ach, ooooo, ňuňu a srdíčka? :-))

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:29

Potrefenáhusa  trnka! kočička! lištička!

Online prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:32

Potrefenáhusa přesně! ta chvíle, kdy jim to docvakne!  

a pak ještě další level - kdy oni sami začnou společnou komunikaci cíleně rozvíjet... někdy si připadám jak cvok, ale snad mě omlouvá, že ta společná komunikace je viditelná a snad dostatečně srozumitelná i pro moje okolí 

no, a kdyby ne... tak co?! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:51

Jiná Realita pro fanoušky Trnky ještě jedna chuderka, nepomazlená a hladová!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:54

A kdybyste někdo potreboval, tak v dogpointu maj jednoho ultraroztomilyho Mumínka...ale myslím, ze po takhle rozkošným štěňátku se jenom zapráší!

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 01. února 2019 20:41

Potrefenáhusa bozeeee Muminek!

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 01. února 2019 20:43

prďola Friga venku bohuzel moc nekomunikuje, mnohem vic ji zajimaj pachy, ja ji az tak neberu. Ale taky ma vstipene urcite veci a u tech si me hlida. Jak je napul honic, tak vetsinou nadsene cucha. Ani pamlsky ji nezajimaji, nikdy se mi pozornost na pochoutku nepodarilo udrzet dyl nez par vterin. Urcite je to i moje komunikacni chyba/neschopnost, ja nejsem moc citliva na jemne nuance a vyrazy v obliceji ani u lidi ani u psu. Jako vidim, ze se clovek/pes nejak tvari, ale nevim, co tim vyrazem chce rict, chce-li vubec neco sdelovat. Doma je komunikace s Frigou mnohem lepsi, po pamlscich jede jak slepice po flusu :)

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 01. února 2019 20:44

Potrefenáhusa Muminek je sladky! Kdybych nemela uz jednoho psa, tak ho beru 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 01. února 2019 20:47

Týždeň na horách je super, ale už sa teším domov...   podľa fotiek sa to naše trdlo očividne nemá zle, pekne nám ho rozmaznávajú. Pacička sa teda našťastie zahojila bez následkov.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2019 20:47

Potrefenáhusa mumínek  lovískuju 

nemít doma smraďocha hyperaktivního, už čekám ve frontě!

ale trnka je můj dlouhodobý favorit (omlouvám se ostatním členům domácnosti), protože má takový pořád ustaraný výraz 

Online prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 01. února 2019 21:36

Friga to i ten můj hafan má chvíle, kdy vzkazy na trávníku jsou pro něj megadůležité a já si musím počkat až bude zas schopen vnímat  

a taky rozhodně nechci, aby vznikl dojem, že Samuel je naprosto dokonalý, naprosto vždy a za všech okolností poslušný pes. spíš to sem píšu jako info, že i když se s výchovou psa začne v jeho 5ti letech, tak rozhodně není pozdě. ještě stále máme co zlepšovat, ale důležité je, že ho ta společná práce baví a že se snaží rozumět.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. února 2019 08:12

Potrefenáhusa jj, presne to myslim 

Offline dzizisketa
Avatar
7459 příspěvků moje polička 02. února 2019 10:08

Potrefenáhusa 

Ty máš prostě nejlepší smečku široko daleko! A mám slabost zvláště pro Trnku, protože mi přijde, že by si s Bonnie moc rozuměly.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 02. února 2019 11:26

dzizisketa já myslím, ze kazdej má tu nejlepsi smečku!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 02. února 2019 12:33
Reakce na prďola:

Potrefenáhusa přesně! ta chvíle, kdy jim to docvakne!  

​Hele, Poppy už několikrát sama zastavila před přechodem  (víckrát teda ne, no )

Ale já si neměla čokla znova pořizovat, jak jsem stará tak jsem blbá: slečinka dneska nesnídala, piškůtek ani tvaroh nechtěla, v misce jí to leží... a já mam zase nervy nadranc! 

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 02. února 2019 12:42

prďola jasne, jen Frigu prave moc nejake hrani a cviceni nezajima, pokud ona sama nechce. Kdyz si sama najde klacek, tak si hraje, kdyz najdu ja klacek a ona si hrat nechce, tak proste klacek ignoruje :) Je dost tvrdohlava a samostatne uvazujici. Obcas me to mrzi, ze vrcholny trik je podani packy a pak te druhe :)

Online prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 02. února 2019 13:02
Reakce na barbucha:

​Hele, Poppy už několikrát sama zastavila před přechodem  (víckrát teda ne, no )

​No jasně, vždyť Poppy není žádný vořezávátko!  ...ještě trochu trpělivosti a důslednosti a ten poměr zastavení:nezastavení se rychle obrátí