Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Janulik03
Avatar
16651 příspěvků moje polička 04. února 2019 09:33

Jiná Realita hlásim ráno na aute vrstva 12 cm snehu. Všetko olepené sneho, stromy sa sklánaju pod ťarchou snehu, ploty žiaria bielou vzorkou. Cesta do práce bola bielou tmavou krajinou, predo mnou iba vyjazdené kolaje a naokolo sklonené stromy lemujú cestu. Na pohľad krása nesmierna. Len už nenávidím lopatu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:06

Janulik03 z okna je to krásný 

Offline Janulik03
Avatar
16651 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:08

Potrefenáhusa anoooo

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:26

Pronajali jsme si chatu na horách i s místním psem.

Ten větší je náš, ten menší s námi trávil čas přes den a na noc chodil domů.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:35

Potrefenáhusa Goliášek si to nemyslí.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:37

nellielovett Má to doře zařízený.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:58

Ten náš blbej kocour v noci asi hodinu škrabal na dveře ložnice, že jako ven, ale na to my neslyšíme. Pak začal vybíhat kočičími dvířky na chodbu a vzápětí zase vbíhat do bytu (BUM-PRÁSK), tak manžel teda vstal a šel se podívat do sklepa na kočičí záchody, které už dlouho nekontroloval, s myšlenkou, že tam kocoura zavře. Vrátil se až za delší chvíli a říká - záchody čistý, kocour šel se mnou, jak jsem tam vešel, tak se vys.al, tak jsem ho tam nezavřel. 

Pak byl klid, takže kocour fakt potřeboval na záchod, ale s doprovodem 

Offline andulka01
Avatar
10634 příspěvků moje polička 04. února 2019 11:31

Mohučanka Se tam asi bál sám :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. února 2019 11:41

Mohučanka to voni rádi 

ja teď už asi tejden vstávám za intenzivního hladovyho kočičího řevu z přízemí, driv se aspoň obtěžoval nahoru a pomazlit, teď si dole sedne na poslední schod a řve

Offline Janulik03
Avatar
16651 příspěvků moje polička 04. února 2019 11:50

Mohučanka Elzička tiež večer nechce íst von sama. Vždy príde za mužom, pozerá intenzívne do očí, on sa robí že ju nevidí, tak štuchne nosom do ruky, on jnu pohladí, potom sa jej spýta, ty chceš aby som išiel s tebou von, ona beží ku dverám nadšená. Takto sa to opakuje každý večer. 

Online dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 04. února 2019 12:30

nellielovett 

Ooo, to jsou ale krásní černí čumáčci! Já si myslím, že černí pejsci jsou nejelegantnější. A skoro jsem se lekla, že jste nám vzali zrekreovat Boňuli

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 04. února 2019 12:54

dzizisketa Spolu byli boží dvojka. Ta velká je Boňuli dost podobná. A ten malej je nějakej kříženec, je hrozně vtipnej. Pobyt v chatě si fakt užíval, dokud si ho nepřišel vyzvednout jeho táta.  Majitelé mají dům hned po chatou a oba mají boudičky před domem, tak většinu času tráví u někoho na návštěvě.

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:22

Potrefenáhusa a nechceš tedy radši spát v přízemí? abys to neměla daleko a Goli byl rychle obsloužený .-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:30

Magráta klackem!!!!!

Offline Janulik03
Avatar
16651 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:35
Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 04. února 2019 15:10
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge voni si ale někdy velký psi neumej s malejma hrát, tam teda hodne zalezi na Chicove naturelu, Rufik jak je takovej dost statickej, tak moc nemá rad, když do nej někdo furt bourá, šlape na nej, strká ho, ty velký stenata bejvaj někdy dost nevohrabany. I když on na rozdíl od rufika jim asi uteče a bude se u toho dobre bavit

​Chico je takovej extrovert; uz se nam stalo mockrat, ze si s nim odrostle stene hralo tak, ze ho v podstate porad srazelo tlapou na zem, ale on to povazuje za strasnou srandu a chce jeste! Ti velci psi v sobotu me prekvapili, jak byli opatrni, i ten vlcak, ale tak se parkrat stalo, ze Chica prevalili na zada - ale on to bere jako soucast hry  

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 04. února 2019 15:13
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge jo a na socializaci v novým bydlišti je pes k nezaplacení a dobra psi a lidská parta by se fakt měla pomalu vyvažovat zlatem, jen teda upozornuju, ze někdy se to nedá ani s chlebem...

​No jo... Jak me tam jednou v parku zacal skolit ten pan, abych prijala Jezise jako sveho osobniho spasitele, tak bez toho bych se klidne obesla! Ale od te doby jsem ho tam nevidela...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. února 2019 16:50

Zina Ja se obavam, ze tvym klukum by se u ne nelibilo, ja jsem flakac, vyhovuje mi malej pejsek, kterymu staci deset minut denne hazet chlupatou bambuli, aby si pohral, 4x denne na pet pet minut ven (ziminka) a zabalit pod deku, nebo aspon na klin, no.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2019 18:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Mohučanka to voni rádi 

ja teď už asi tejden vstávám za intenzivního hladovyho kočičího řevu z přízemí, driv se aspoň obtěžoval nahoru a pomazlit, teď si dole sedne na poslední schod a řve

​kocici misky stoji na dlazbe v kuchyni, Bu se pomalu ale jiste uci s nima rano o tu dlazbu rambajzit zpusobem, ze by vyburcovala pul prahy 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2019 18:46

Solathis bozi usi