Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:06
Reakce na Sweet Potato:

MP Marge Všechno nejlepší! (Netopýrka měla v sobotu)

​Dekujeme, a vida, oni maji i narozeniny takhle blizko od sebe!? Zacinam si rikat, ze bychom je meli seznamit 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:07
Reakce na Magráta:

MP Marge vše nejlepší :-) to je fešák

​Dekuju, ale radsi mu to nevyridim, uz takhle ma sebevedomi az na pudu 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:09
Reakce na Pavlena:

MP Marge Gratuluji, on je prostě skvělý...!

​Dekuji, je, ale taky mu to nerikam, viz moje odpoved vyse - pripada mi az trochu moc sebevedomej  

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:15
Reakce na Samantha:

MP Marge 

Taky gratuluju a ať mladýmu pánovi neumrzne pr..délka :)

Prý u vás čekáte -50

​Ano, dnes to uderilo  Mlady pan uz od predvcerejska vubec nechodi, nejde to; snazime se ho naucit na ty podlozky pro stenata. Dnes mesto doporucuje vubec nevychazet - pry i deset minut venku muze zpusobit omrzliny  (Jak to delaji lide treba na te Sibiri!?) Ja jsem si vzala dovolenou, tak jsme vsichni zachumlani v posteli, krome krabu teda! O ty mam starost. Jsou sice hned u topeni (ktere v pokoji pro hosty topi uplne nejvic) a jeste maji na stene teraria vyhrivaci podlozku, ale mam pocit, ze to porad nestaci. Byla jsem se na ne rano podivat a v terariu bylo podstatne chladneji, nez jindy. A vsichni krabi jsou zachumlani v rohu, coz je znameni, ze je jim zima 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:19

MP Marge Jsem pro. Ale jedete vy sem. U vás je very very zima (jak mi kdysi říkal jeden Řek o Liberci:-))

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:29

Sweet Potato No, proti tomu zrovna dnes opravdu nemuzu nic namitat 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:37

MP Marge Tak platí, stavím na kafe. Kraby vem taky, ať si trochu užijou.

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:48

Sweet Potato Jestli prezijou 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:02

Damy, nejake napady, jak zabavit maleho temperamentniho psika, ktery nemuze ven!? Hra na honenou i na schovavanou uz mi zacina pripadat takova fadni...

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:05

MP Marge Přetahovaná? Házení míčku? Hledání pamlsku? Cvičení povelů?

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:10

Sweet Potato Micek vcera rozkousal  Jak schovavas ten pamlsek? 

Online mitford sister
Avatar
1407 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:11

MP Marge pořídit druhého...? :)

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:13

Sweet Potato Nejake ty povely bychom cvicit mohli, beztak to potrebuje jako sul!!! Alespon "sedni" by mohl umet 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 18:15
Reakce na mitford sister:

MP Marge pořídit druhého...? :)

​Hele, neprovokuj  A HLAVNE to nerikej pred pritelem!!! Ja mam porad takovej podvedomej strach, ze mi domu pritahne pitbula 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 19:13

Nauč ho nějaký blbosti, ono to přemýšlení je utaví víc než dvouhodinová procházka. Sedni je dobrej začátek, to většina psů začne dělat v podstatě sama, když budete mít sedni a vydrží se na tebe tím pádem chvíli soustředit, tak na to můžete dál navázat.

Hledání pamlsků je dobrý, ale přijde mi, že Chica, kterej asi moc nerespektuje žádný hranice?, není úplně dobrý ičit, že se na různých místech v bytě můžou schovávat pochoutky, to bys byt taky po příchodu z koupelny nemusela poznat :-D.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 19:28

MP Marge Někdo třeba do formiček na mufiny, do hodně střapatého koberečku, mezi záhyby nachumlané šály. Co se povelů týče (ne žebychom jich uměly moc, ehm) na začátek se nám osvědčilo Toč! Rukou, v které držíš odměnu, kreslíš kroužek (vždy jedním směrem), takže pejsek ji ochotně sleduje. Slovní povel přidáš později.

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 19:38
Reakce na Zina:

Hledání pamlsků je dobrý, ale přijde mi, že Chica, kterej asi moc nerespektuje žádný hranice?, není úplně dobrý ičit, že se na různých místech v bytě můžou schovávat pochoutky, to bys byt taky po příchodu z koupelny nemusela poznat :-D.

​Je pravda, ze v tomto smeru ten psik zadnou motivaci nepotrebuje 

Ale nahodou, abych o nem taky napsala neco pozitivniho, par mist uz se naucil, ze jejich prozkoumavani nelibe nesu, konkretne nocni stolek na me strane postele a knihovnicku! Tam uz vubec nechodi, coz je super. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 21:47

Tak nová pásková flexina dorazila, a je fakt celopásková. No sláva. Žádná velká sláva ovšem jinak nenastala, opět se ta blbka vrhala na nebohýho krysaříka venku  

Ale možná že na volno by se chovala jinak - včera se mi vysmekla, když jsem si natahovala rukavici, a letěla k teleti uvázaným před sámoškou. Nevim teda čeho se víc lekla - jestli toho rachotícího konce flexiny co tahala za sebou, nebo mýho ječení... fakt je, že se zastavila. A na tele se začala znova sápat, jakmile byla opět bezpečně na šňůře. Tak nevim.

prďola 

Jízda tramvají dnes vyzkoušena! Dovnitř jsem vzpouzející se důru musela vnést za kšíry co nákupní tašku... a nechtěla si vzít ani pamlsky, kterejma jsem ji hodlala celou cestu (t.j. jednu stanici ) cpát. Prostě nervy nadranc... ale tak jsem ji aspoň hladila a chválila, takže nedošlo k většímu neštěstí  No třásla se jak vosika a ven teda radostně vykřepčila. Budem muset eště trénovat! Naštěstí takhle večer z konečný moc lidí nejezdí, abysme sloužily jako předmět všeobecného obveselení 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 21:57

Damy, prosim vas, vezmete si ho nekdo:

https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=51438

Ja mam PMS, jsem hormonalni az na pudu, a vcera vecer jsem se z toho regulerne rozbrecela. Chudacek opustenej, a jeste s takovou hroznou zkusenosti, a co kdyz si ho nikdo nevezme, protoze uz je mu hodne let!? 

No a uz brecim zase... Jmenuje se Ciko, to prece nemuze byt nahoda!? 

Online prďola
Avatar
3747 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 22:02

barbucha jak zmiňuješ, že se na volno chovala líp, tak mě to ani moc nepřekvapuje, jen jsem to moc nechtěla zmiňovat... radši 

To je moc fajn, že jste vyzkoušely jízdu tramvají, protože se to může kdykoliv hodit  A že se beruška třásla? To ten můj skoro třicetikilový čokl taky... do svých pěti let nic takovýho nepoznal a najednou se vezl v takovejch divnech vozech se spoustou lidí a s košíkem na tlamě. Stres jak blázen! Dnes to dává naprosto skvěle, jen si to s ním musím čas od času zopáknout, aby nevyšel ze cviku.