Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:48

To byl zas pohled! Kam jdes??? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:52

jinx projevenej zájem se počítá! 

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:55

jinx 

Mně to spíš připadá jako "...tak už je ze dveří, abych mohla dokoukat toho psa Baskerwilskýho? "

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 10:39

MP Marge niektoré psi sú proste rozmaznané, môj predchádzajúci granule nezožral ani po 2dňovej hladovke, vždy len zaliate so šťavou z uvareného mäsa...Terajší pes by zožral h*vno, je tak pažravý, že žerie všetko a neustále žobre.

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 11:25

Sweet Potato Vyfotila jsem ti tady toho krasavce, protože se jmenuje Loki 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 12:37

999 Ó! A vypadá tak neviňoučce.

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:06

Sweet Potato Je to strasnej lotr :-).

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:27

999 Nádherný  ale teda pomenovať ho Loki, čo čakali... 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:45
Reakce na Janulik03:

MP Marge dievča, ty z toho budeš mat prácu na celý úväzok. Ty si tak krásne zodpovedná, to je užasné. Neboj, onedlho si zvykneš a budeš to brat lahšie. 

​No jo, no - pro me je predstava, ze neco zahyne v me peci, ta nejhorsi nocni mura 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:48
Reakce na Samantha:

MP Marge 

Nebojte se, když pes svoje jídlo nechá v misce a jde k vám do talíře, tak je s největší pravděpodobností rozcapenej, nikoli nemocnej   

​Nemocnej neni urcite, lita tady jako na klicek - ale prave z talire jsme mu nic nedali od patku, aby se vyhladovel, a stejne nezere, coz uz mi pripada dlouho  Vcera vecer pred spanim, pravda, sezral asi dve granule... Fakt jen dve, pozorovala jsem ho!

Nevylucuju ovsem moznost, ze hladovi naschval, aby me citove vydiral!!!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:50
Reakce na paktofonika:

MP Marge A neskúšala si mu dať surové mäso? Ak by mu chutilo tak nevidím potrebu aby si mu to mäso varila, len by si si musela naštudovať niečo o barfe teda u vás o raw dog food diet.

​Zkousela jsem mu dat syrove kure a koukal na me, ze jsem se asi zblaznila! Ani se toho nedotkl. Zato varene do polevky, to se mohl pretrhnout!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:55
Reakce na Jos:

MP Marge žádný z našich psu nikdy nechtěl granule, jakmile poznal něco jiného. Krmim syrovym/ vařený masem, nás nynější pes by snad dobrovolně chcipl hlady, než by sežral granule :-). Jako stěně dostával třeba hodně tvarohu, vajíčka, syrecky, tak se mu ani nedivím. Ale třeba psi konzervy (ty opravdu masové) mu chutnají, ale to bych se nedoplatila, protože mám doma odrostle stěně velikosti menšího medvěda baribala. Krmeni masem je v podstatě nejjednodušší a nejlevnější krmeni, jak psal někdo nade mnou, jestli mu chutná syrové maso, tak bych mu dala přednost.

​Nechutna, no, ale zase, to mi prave rikali v tom obchode, pokud mu chutna varene, tak pry bych mu mohla varit. Zere i ryzi, tak treba kureci s trochou ryze a nejakou zeleninou treba? Akorat nevim, jestli na to budu mit cas a moral, ja ani pro nas nevarim denne...

Hele, ty granule bych i chapala, sice nejsem pes, ale tak nejak mi pripada logicke, ze kdyz mam na vyber mezi kouskem stavnateho kuratka a granuli, tak beru kuratko! Ale on ma i takove luxusni konzervy - voni to tak, se jsme to malem sezrali s pritelem, a je to fakt same maso -  a stejne se tvari, ze to je pod jeho uroven 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:56

MP Marge hele, on fakt hlady neumře, to známe, takový experty, co se nad miskou tvářej jak sokrates nad číší bolehlavu...

A pak takový, co sotva dožerou, už řvou, že ještě chtěj ...

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 14:57
Reakce na DrowRanger:

MP Marge niektoré psi sú proste rozmaznané, môj predchádzajúci granule nezožral ani po 2dňovej hladovke, vždy len zaliate so šťavou z uvareného mäsa...Terajší pes by zožral h*vno, je tak pažravý, že žerie všetko a neustále žobre.

Jak rikam, granule klidne zrusime, ale konzervu, by, previt, sezrat mohl!!!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:00
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge hele, on fakt hlady neumře, to známe, takový experty, co se nad miskou tvářej jak sokrates nad číší bolehlavu...

A pak takový, co sotva dožerou, už řvou, že ještě chtěj .. .

 

​Ja bych tedy dala prednost tomu druhemu typu, mne to strasne znervoznuje, kdyz u me nekdo nechce jist   A ted to vypada, ze mam psa anorektika a vybirave kraby  Jeste ze aspon tomu priteli u me chutna 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:01
Reakce na Potrefenáhusa:

To známe, takový experty, co se nad miskou tvářej jak sokrates nad číší bolehlavu...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:02

pozor na ty přání!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:02

MP Marge Tak skús vyradiť všetky prilepšenia typu varené mäso, ovocie, kapsicky a nechaj mu len granule. Ono jeden dva dni hladovky psovi nič neurobia, len sa mu prečistí organizmus a uvidia či bude špekulovať alebo nie. Jednodňovú hladovku dávam tak 2x za mesiac a nič im nie je, len sa to neodporučuje v dobe choroby.

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:06

Jinak ale, abych take napsala neco pozitivniho, tak meric prokazal, ze krabi maji v terariu iIDELANI jak teplotu, tak vlhkost! Takze pokud chcipnou, tak MOJE vina to neni  

Ted uz jen sehnat jim ty spravne skeble... Ty, co jsem objednala online, jsem zrusila, protoze jsem dodatecne zjistila, ze je tam lakuji nejakym chemickym lakem. A PetSmart vcera zklamal na cele care, protoze meli jen malinke skeble, kam by se nevesel ani muj nejmensi krab. Rostou, pacholci!!!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:08
Reakce na paktofonika:

MP Marge Tak skús vyradiť všetky prilepšenia typu varené mäso, ovocie, kapsicky a nechaj mu len granule. Ono jeden dva dni hladovky psovi nič neurobia, len sa mu prečistí organizmus a uvidia či bude špekulovať alebo nie. Jednodňovú hladovku dávam tak 2x za mesiac a nič im nie je, len sa to neodporučuje v dobe choroby.

​Hele, ale nemela bych spis vyradit ty granule a zjistit, jak by si vedl JEN s konzervami? My mu to michame, protoze na zacatku to tak vyzadoval...