Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 23:44

Jiná Realita A místo granulí to bude házet bonbóny.  

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 01:03

Bledule  teraz premyslam komunto kupit na vianoce, malemu, alebo jeho rodicom 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 18:27

Kočička říká, že prej už se učit nemám..

Online Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 18:36

Ounz  neuč...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 18:37

Ounz Potrefenáhusa to jsou kozisci 

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 18:47

Ounz  

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:01

Potrefenáhusa už na to peču, to je demotivační, to se nedá, tohleto! 

Jedině u Sweet Potato jsou aktivní.. a možná Bu vymejšlí lumpárny, jinx  ? 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:24

Ounz kdepak, Bu je nazrana a uplne tuha 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:38

jinx aha, ta se má 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:39

Ounz Má pravdu,  je neděle.  

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 20:36

Bledule nojo! 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 02:28

U nas napred prselo, pak padal snih s destem, pak kroupy, a nakonec zacalo snezit. K tomu ledovy vitr. Moralka cokoliv delat byla v domacnosti povazlive nizka:

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 02:44

Hele, ale co s tim psem mam delat, on odmita zrat!!!

Totiz, abych byla presna, odmita zrat cokoliv, co se prodava jako zradlo pro psy. Granule, kapsicky, konzervy - vsechno jedno, ani se toho nedotkne. Ve "vybave" z predchozi domacnosti ma dokonce nejakou pastu proti nechutenstvi, ktere pry zadne stene nedokaze odolat. 

Akorat to nase jo 

Projevuje zivy zajem o vsechno, co jime my. Varene kure, ryze, jablka, lilek (!) - samozrejme i sajrajt od pritele jako Doritos, parky, nebo buchtu. Kdybych ho nechala, tak chlemta kafe, anebo, jak jsem pred chvili se zdesenim zjistila, vino 

Dnes jsme byli v PetSmartu, kde jsme mu koupili spoustu veci, tak jsem situaci konzultovala s nekolika zamestnanci. Odesla jsem.s taskou plnou neuveritelne draheho krmeni, aby si milostpan mohl doma vybrat, jestli by mu nahodou neco nechutnalo! K tomu se mi dostalo cenne rady, ze tedy kdyz preferuje "lidske" jidlo, tak ze bych pro nej mela varit 

Aby bylo jasno, my jsme od patku zprisnili pravidla a nedavali mu nic od stolu, aby dostal hlad. Ale on stejne nezere 

Ze by mu neco bylo, to se mi nechce verit. Je ocividne ve vyborne nalade, energie ma na rozdavani...

Je to normalni!? 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 02:47

A krabi taky nezerou  Tem jsem dnes v PetSmartu zakoupila susene krevety, coz je pro ne pry jako droga, tak jsem zvedava. A taky takove udelatko, ktere se da do teraria, aby tam merilo teplotu a vlhkost vzduchu. Uz vidim, jak namerim malo a budu z toho na zhrouceni 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 03:00

Hele, ted jsem se byla podivat, a dva krabi se cpou krevetama a udelatko ukazuje, ze v terariu je jako ve skleniku, dokonce i vyssi teplota i vlhkost vzduchu nez je doporucena norma! Tak jdu googlovat, co to znamena; zase abych je neuvarila, ze jo! 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:26

MP Marge dievča, ty z toho budeš mat prácu na celý úväzok. Ty si tak krásne zodpovedná, to je užasné. Neboj, onedlho si zvykneš a budeš to brat lahšie. 

Offline Samantha
Avatar
1736 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:50

MP Marge 

Nebojte se, když pes svoje jídlo nechá v misce a jde k vám do talíře, tak je s největší pravděpodobností rozcapenej, nikoli nemocnej   

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:25

MP Marge A neskúšala si mu dať surové mäso? Ak by mu chutilo tak nevidím potrebu aby si mu to mäso varila, len by si si musela naštudovať niečo o barfe teda u vás o raw dog food diet.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:17

MP Marge žádný z našich psu nikdy nechtěl granule, jakmile poznal něco jiného. Krmim syrovym/ vařený masem, nás nynější pes by snad dobrovolně chcipl hlady, než by sežral granule :-). Jako stěně dostával třeba hodně tvarohu, vajíčka, syrecky, tak se mu ani nedivím. Ale třeba psi konzervy (ty opravdu masové) mu chutnají, ale to bych se nedoplatila, protože mám doma odrostle stěně velikosti menšího medvěda baribala. Krmeni masem je v podstatě nejjednodušší a nejlevnější krmeni, jak psal někdo nade mnou, jestli mu chutná syrové maso, tak bych mu dala přednost.

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:24