Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Online Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 06. července 2019 14:13

tak mam Rekonstrukci doctenou a nevim, jestli se mi konec libil... kdyz vlastne zadny nebyl.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 06. července 2019 14:36

Candance mne ten konec prisel ok, jen to skoncilo tak nejak rychle a nahle, jak psala Ounz presne, jak kdyby to autorku najednou prestalo bavit... za me pokud by tam byl konec, jako ze vse jasne, tak by to bylo dost neuveritelne a dost by to za me pokazilo...

Online Kan
Avatar
7089 příspěvků moje polička 06. července 2019 15:18

Nečetl jste někdo prosím Mengelovo děvče? Chci na dovolenou, myslíte, že vhodné čtení?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 06. července 2019 20:06

Kan pokusy na lidech budou na dovolenou určitě to pravý 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2019 20:36
Online Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 06. července 2019 22:58

nolita no prave, skoncilo to rychle, otevreny konec mi nevadi. Jen ctu, ctu, bum konec

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. července 2019 06:48

Kan no to musis vedet spis ty, co ti vyhovuje a co chces na dovolene cist... 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. července 2019 06:59

Candance jj to rozhodne, hrozna rychlovka:)

Offline Lamicka
Avatar
13380 příspěvků moje polička 08. července 2019 14:15

Dekuji za popostrceni k precteni Vyhnani Gerty Schnirch. Mely jste pravdu, je to kruty a drasajici pribeh, ale krasna kniha, ke ktere se urcite vratim. Navic jsme byli na dovolene v Perne, takze to bylo o to silnejsi.

Pak jsem jeste precetla Divku, ktera spadla z nebe a Dedinu. 

Online Kan
Avatar
7089 příspěvků moje polička 10. července 2019 15:27

nolita V tomhle ohledu snesu cokoliv, jenom po romantických románech jsem přeslazená a znuděná. Chtěla jsem radu od někoho, kdo to opravdu četl, třebas i srovnání s jinou knihou, Fotograf z Osvětimi, Osvětimský tatér aj. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2019 16:17

Kan tak to ses ale měla asi zeptat trochu jinak :-)

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 14. července 2019 16:25

Tak jsem na zdejsi doporuceni precetla tu Eleanor Oliphant. Za me vyborna kniha

Fakt se mi to moc libilo, zhltala jsem to v podstate za den (no dobre, za den a pul). Hned se jdu podivat, jestli autorka napsala jeste neco jineho. 

Timto Parfumanii dekuju; bez zdejsiho vlakna bych se o Eleanor asi vubec nedozvedela!

Offline Lamicka
Avatar
13380 příspěvků moje polička 14. července 2019 20:55

MP Marge no presne. co ja tady objevila za knihy!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. července 2019 08:41

Kan četla jsem všechny tři knihy,o kterých se zmiňuješ..tohle téma mě dlouhodobě zajímá a tak mám načteno dost..Osvětimský tatér je román na základě skutečných událostí,nevím,jak to napsat..ale nenadchlo mne to-čtu raději literaturu faktu,výpovědi přeživších..reálné události na základě osobního prožitku..a navíc-mohu-li to soudit,román z koncentračního tábora???..no ale koupila jsem,přečetla a poslala dál...

Osvětimský fotograf a Mengeleho děvče jsou knihy výborné,neuvěřitelné,co se síly člověka a jeho schopnosti přežít v pekle...

Na dovolenou bych si tyhle knihy nebrala-ne proto,ze bych si jimi “kazila” dovolenou...ale já tak nějak cítím povinnost při jejich četbě být plně soustředěná,čtu je večer v posteli,kdy je úplný klid...a taky bych u toho nikdy nic nejedla ani třeba nepila víno(jak občas v posteli dělám)...nějak mi to připadá nepřístojné...

omlouvám se za citový výlev..nicméně si obě knihy URČITĚ přečti! doporučuji ti na dovolenou zakoupit nějaký sladký román,který na pláži kdykoliv odhodíš a půjdeš si koupit drink...jinak tedy tyhle romány taky nemusím...

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 15. července 2019 18:11

Dneska jsem byla v knihovně a pod zdejším  vlivem jsem si půjčila Eleanor. A už jsem v polovině nemuzu se odtrhnout. Takže díky.

Dnes (úterý) ráno dočteno. To už se mi dlouho nestalo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. července 2019 18:25

a ja musim jeste i verejne podekovat Renusatko za tip na Michaelu Klevisovou, o dovolene jsem precetla Zmizelou v mlze a bylo to fajn, hezky popsane prostredi, postavy.. detektivka takova “klidna”, zadne drastarny, prijemne se to cetlo. odpocinkove a ne blbe:-)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 15. července 2019 18:36

viktorka_od splavu Taky se mi Klevisová příjemně čte

Online Kan
Avatar
7089 příspěvků moje polička 16. července 2019 12:34

Maureen 

Díky moc.

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 16. července 2019 12:36

A četly jste od Klevisové i nějaké ty její povídkové knihy? 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:48

Garfie Já četla něco o kočkách. Stopu to ve mně ale nezanechalo.