Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. října 2018 08:39

Když jsem si byla předevčírem vyzvednout objednávku u Dobrovskýho, nahlížela jsem paní prodavačce přes rameno do regálu s připravenýma objednávkama a teda to bylo samý Kepler Hartl Kepler Hartl, naprosto drtivá převaha, Hartla si pochvalovala babička, že je to dobrá oddechovka, mně se do toho moc nechce teda... Na třetím místě s mírným odstupem nových 50 odstínů šedi co teď nevim jak se přesně jmenuje. :) Veselí jen pár, do toho se mně ovšem nechce taky, protože se bojím, že mi to bude připadat úplně stejně trapný jako Díra u Hanušovic a to mi přišlo trapný fakt hodně moc, málem jsem nedokoukala. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. října 2018 08:43

Karoleena Veselí je asi vtipný leda pražskou optikou myslim

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 25. října 2018 09:01

Wanda von Dunajew uu, vubec jsem nevedela, diky, za info, jdu objednat

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:21

nolita Myslím, že ty Okamžiky štěstí jsou ještě to lepší co napsal. Já teď dočítám Nejlepší víkend a bude to poslední knížka, co od nej čtu. Pořád stejné téma a stejný styl. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:29

RRenusatko takze jsem nakonec mela stastnou ruku jo?:) ja od toho necekala moc, ale bylo to fakt blby i na oddechovku...

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:47

Jsem teď na semináři zjistila, že vlastně vůbec nic nevím o slovenské historii. Našel by se někdo, kdo by mi doporučil něco z této oblasti? Beru cokoli z jakéhokoli období, tištěné i e-knihy, česky i slovensky. Předem děkuji! 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:59

nolita Já jsem od něj přečetla Malý pražský erotikon a měla jsem z toho podobný dojmy. Pak jsem teda ještě utržila Líbánaky na Jadranu, za kterýma taky stojí. Byl to dárek od dobrý kamarádky, tak to nechci moc hanět, ale bylo to teda něco!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:32

Zina To už jsem tady psala, že Líbánky na Jadranu jsou neskutečná, ale neskutečná!!! pí*ovina a od Hartla do ruky poté 100% nic nevezmu!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:19

celkem se mi líbila kniha Cop (laeticia colombani) - útlá knížka, přečtené je to raz dva, příběh nikterak komplikovaný, dobře se to čte ....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:22

Zina ten Erotikon jsem mela pujceny, jako precetla jsem to..(nedoctu opravdu maloco) ale ze bych jeste nekdy otevrela nejakou knizku tohohle autora to teda vylucuju:-))

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:23

nolita souhlasim (s Copem)

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:49

dzizisketa Pavel Dvořák: Stopy dávnej minulosti...ako stručné to teda nie je......ale pútavo písané.

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:54

A ešte ma napadlo, že veľa pekných kníh o slovenských dejinách má vydavateľstvo Marenčin PT.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:56

Wanda von Dunajew měla sem murakamiho v ruce a řekla sem si, že si ho budu přát k vánocům, kdyžtak napiš jaký to je..

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:05

Ounz taky jsem doma zmínila, že vyšel novej Murakami 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:09

nellielovett no, já bych taky zas vláčela celej balík knih (nejen toho murakamiho), ty vánoce se budou hodit 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:15
Reakce na nolita:

celkem se mi líbila kniha Cop (laeticia colombani) - útlá knížka, přečtené je to raz dva, příběh nikterak komplikovaný, dobře se to čte ....

​prave sem jdu napsat, ze jsem to zrovna docetla a moc se mi to libilo 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:29

Já teďka ochmatávala v knihkupectví knížku Jiný TGM od Kosatíka, vypadalo to jako zajímavá publikace, nemáte někdo, nečetli jste už? Vypadá to totiž na potenciálně dobrej dárek pod stromek pro tátu...

Jo a ještě jsem objevila, že nejspíš na konci listopadu vyjde ohromná třídílná publikace (1542 stran!!) se sebranými texty Boba Dylana z let 1960-2012, v češtině navíc dvojjazyčně zrcadlově - originál + překlad, taky možná potenciálně dobrej dárek, já to stopro vemu našim, jestli to stihnou vydat do Vánoc.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:46

Karoleena ha na toho tgm sem koukala taky a info o bobovi se hodí! Díky..a prosímtě, ty sis teď nedávno koupila knihu, mě zaujala, ale nepamatuju si název, co sis to teď v poslední době koupila..? 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:51

Ounz No ja dúfam, že to vôbec do Vianoc stihnem...  Mám teraz rozčítaných asi 5 kníh naraz a povedala som si, že do Murakamiho sa pustím až s čistým štítom, nech si to užijem. A nebyť toho, že väčšinu nových vecí som oželela s tým, že si neskôr požičiam z knižnice, tak veru odchádzam z kníhkupectva naložená ako ťažný kôň...