Šití, pletení, háčkování,...

19. srpna 2014 13:08
Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 15:25

Chloe tam uz je to pridavani zapsane v tom vzorku. Za me je mozna jednodussi nez ten prvni, co sisvybrala.

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 15:29

Ja vam vecer dam, co jsem si vymyslela ja. Jsem z toho vzorku dost perplex, je to ruska skola a potrebuji to prelozit do lidske reci. 

Offline Chloe
Avatar
106 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:36
Reakce na continuity:

Chloe tam uz je to pridavani zapsane v tom vzorku. Za me je mozna jednodussi nez ten prvni, co sisvybrala.

​vazne, to mi uplne uslo, ja fakt neviem tie navody citat. idem sa na to pozriet este raz. 

Offline Chloe
Avatar
106 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:41

VROUBKOVÝ VZOR:

V kruhových řadách: pleteme střídavě 1 kruhovou řadu hladce, 1 obrace. 1 vroubek = 2 kruhové řady.

este jedna zakladna otazka - ako mam rozumiet tomuto? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:43

Chloe zkus to fakt plést, ono na tom kruhu se plete porad líc, takže asi ten vzorek ti vyrobí až ty dvě rady 

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:17

Chloe pokud budes plest do kruhu, tak aby se ti vyrobil vroubkovy vzor, potrebujes dva radky, jeden hladce a druhy obrace. pokud bys pletla jenom jeden dil tam a zpet, tak bys pletla porad hladce a ted druhy radek by se jevil z lice jako obrace. 

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:29

Chloe jo, tak na to koukam na poradnem monitoru a beru vsechno zpet. tam vyrabi knoflikove zapinani boze proc? vystrih to ma dost velky, aby to slo svlect i bez toho. takova zbytecna komplikace. ja se to bude plest prvni cast tam a zpet a vzor je psany z licove strany, musela by sis kazdy druhy radek prevest na tu rubovou stranu. 

to mi treba na tech drops navodech asi vadi uplne nejvic, vubec to tam neni poradne nafoceno. ja si to potrebuji vsechno poradne predstavit, jinak to plest nedokazu. kdyz to pochopim, co se tim zamysli, je to pro mne mnohem jednodussi.

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:52

ten slibeny vzor. ty klikihaky jsou, ze se maji dve oka prohodit mezi sebou? takze budu plest v poradi 2.,1.4.,3., atd.?

ta svisla carka pocitam, ze je normalni hladke oko.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:56

continuity Ježiš,ten je krásnej

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:58

rozarka krasny je, ale bude to vyzva tedy. nenasla jsem zadny komplet navod, budu to muset pocitat cele. 

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:04

continuity Mě by ani komplet návod k ničemu nebyl,upletu,ale bez vzorků,maximálně rýži nebo jak se tomu...a jednoduchý cop. A to mi ještě muselo být předvedeno v praxi. Návod je pro mě cizí řeč.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:09

continuity jo, podle mě klasicky prehazovaní, jestli nemas, na copanky moc doporucuju koupit takový speciální kratky jehlice, u stoklasy za par korun a velký ulehčení (tenhle balíček po 3 asi za 50,-)

Offline Chloe
Avatar
106 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:21

Tak ja idem na to, ono sa to nejako podda. Dakujem dievcata.

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:24

Potrefenáhusa diky moc za pomoc. ja si stejne budu muset nahodit vzorek, tak to vyzkousim.

pomocne jehlice uz nestesti mam. ja ty copanky dost muzu, tak jsem si koupila rovnou, kdyz jsem je kdesi zahledla.

jinak mi dnes prisel email z ganelly, ze maji asi tri prize Drops ve sleve. nevis nahodou jaka je ta Air? me jine jejich alpaky dost kousou, tak se trochu bojim.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:31

continuity bohuzel neznam, alpaku mám jen Punu a ta je úplně ňuňuňu

Offline OliveOyl
Avatar
1717 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:32

continuity Potrefenáhusa myslíte přehazovat hladký oko přes obrace oko? Nebo co je tam za fígl, aby z toho nevznikly minicopánky? Ten popisek je pro mě na tabletu nečitelnej a svetr je teda senzační.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:37

continuity ja mám z Air už dva svetre a nakúpené na tretí. Je krásne mäkká a ľahká, ale dosť chlpatá a trochu pĺzne... ale aj tak za mňa

Online Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:49

OliveOyl podle mě jo, aby ty hladký oka šly jakoby do boku, ale musela bych to vyzkouset

Offline continuity
Avatar
33842 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:29

OliveOyl Potrefenáhusa tak ne, nahodila jsem vzorek a nevypada to dobre. nejlepsi video, co jsem zatim nasla je tady. jdu to zkusit znova. je tam potiz, ze nektere oka se musi prevracet, aby nebyly anglicke.

https://www.youtube.com/watch?v=uXn1WtqqF78

Offline EJK
Avatar
48 příspěvků moje polička 19. června 2019 21:29
Reakce na continuity:

Chloe jo, tak na to koukam na poradnem monitoru a beru vsechno zpet. tam vyrabi knoflikove zapinani boze proc? vystrih to ma dost velky, aby to slo svlect i bez toho. takova zbytecna komplikace. ja se to bude plest prvni cast tam a zpet a vzor je psany z licove strany, musela by sis kazdy druhy radek prevest na tu rubovou stranu. 

to mi treba na tech drops navodech asi vadi uplne nejvic, vubec to tam neni poradne nafoceno. ja si to potrebuji vsechno poradne predstavit, jinak to plest nedokazu. kdyz to pochopim, co se tim zamysli, je to pro mne mnohem jednodussi.

​Na tej jednej stránke sú tri varianty, aspoň ja to tak vidím, takže zapínanie nemusí byť.  https://www.garnstudio.com/search.php?action=search&w=&mt=1&c=1&k=342&y=0&yg=0&lang=cz