Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33826 příspěvků moje polička 13. června 2017 15:13
Reakce na rasaNori:

to s tim dedou. meho byvaleho muze dedecek byl presne tento typ, vsechno zaridila babicka, nebyl schopen navsteve nalit sklenici vody. no a jak umrela, tak normalne pookral, ta zmena byla uplne neuveritelna, povidal si, panacka nalil. uplne samostatny nebyl, ale stacilo, kdyz se tam 4x do tydne nekdo stavil a prinesl mu uvarenej obed - ohrat a na dalsi den to lednice, v MW si to normalne ohral i sam.

pritom babicka nebyla zadna semetrika, spis takova hodna trpeliva pani - jenom to byla ona, kdo se staral a to i v dost pokrocilem stadiu rakoviny (uplne nemohouci taky nebyla ani ke konci, sla do spitalu na ozarovani a selhaly ji ledviny.)

Amun
Avatar
13. června 2017 15:24
Reakce na continuity:

Ach jo, takhle to bylo u nas. Doted se za sebe hluboce stydim, i kdyz jsem v te dobe byla dite.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 13. června 2017 15:24
Reakce na continuity:

To je přesně ono, co by se staral když se postará babička hele já to taky tak tragicky nevidím, jako zbytek manzelovy rodiny. V naší větvi je dost podobný případ :D

Offline continuity
Avatar
33826 příspěvků moje polička 13. června 2017 15:35
Reakce na Amun:

promin, ale ted vubec nevim k cemu reagujes

Amun
Avatar
13. června 2017 15:36
Reakce na continuity:

Ze babicka tez kolem cele rodiny skakala i v posledni fazi rakoviny. Nikoho vubec nenapadlo, ze to neni uplne OK.

Offline continuity
Avatar
33826 příspěvků moje polička 13. června 2017 15:45
Reakce na Amun:

no tak ony se o ni staraly dcery i ji pomohly poklidit i uvarily, jenom ten deda se tak nejak vezl a hlavne na tech navstevach mluvila spis babicka a donesla tu vodu a susenky a on sedel v koute a delal, ze tam neni. deda byl takova hodne stara prvorepublikva skola - inzenyr, co v te dobe bylo fakt neco a nevaril asi nikdy v zivote.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. června 2017 15:56
Reakce na slniecko:

No a teraz si vezmi, že na SR je to tak zlé, že chodím k lekárovi do Čiech .

a není náhodou slovák?  není jich tu málo.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 13. června 2017 16:39
Reakce na Jiná Realita:

Nie, je Egypťan .

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 13. června 2017 16:57

Teda, mit negativni zkusenost s doktory beru, ale tohle extremni zobecnovani je uz trochu pres caru.

Ta potreba Reality a Viktorky neustale podpirat argumenty zkusenosti v rodine ci okoli je umorna. I kdyby vam cele pribuzenstvo/pratele/mesto vymrelo na doktory spatne diagnostikovane nemoci, porad to z vas nedela experty na medicinu a ani to nevypovida o te profesi. Aplikujete to u vsemoznych diskuzi a nejen ze to neni relevantni (statistika, ze), ale tak nejak to porad vic zvyraznuje tu vasi bublinu a nedostatek urcitych neprenosnych zkusenosti, ktere umozni na veci nazirat i z jinych uhlu a komplexneji. Nemluve o zamenovani pricin a dusledku.

Kdyz tu nekdo rekne, ze diky te a te zkusenosti ma neduveru a je opatrny nebo proste v neco/nekoho neveri, v poradku. Ale tvrdit, ze na zaklade nekolika zkusenosti vim lepe nez cela profese (a ostatni jsou naivni) a korunovat to perlou, ze vetsinou si diagnozu lip vygoogluju…

Tohle me nebavi, protoze negativni vseved proste ubiji, takze si pockam na dalsi tema. Clovek by zacal verit, ze snad ani neexistuje doktor, ktery dokaze lecit, uprchlik, ktery nechce vrazdit, dotace, ktere jsou smysluplne vyuzite, urad, ktery neco zaridi, policista, ktery chrani, ridic, ktery umi jezdit… Tak vsichni mame strasidelne historky a potkavame neschopne packaly ze vsech moznych oboru - o tom to vlakno je, ale delat neschopne debily z celych profesi, narodu, nabozenstvi je uz dalsi level. Cim jsem starsi, tim vic si uvedomuju, ze nejsem expert vlastne na nic (nazor mam ovsem na kdeco), je zajimave videt, ze nekteri to maji naopak. Konec okenka arogantniho teoretika.

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:00
Reakce na Unnamed:

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:02
Reakce na Unnamed:

Tohle je skvěle napsaný. 

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:10
Reakce na Unnamed:

Super napísané

Amun
Avatar
13. června 2017 17:11
Reakce na Unnamed:

Jsem si zatim nestihla vsimnout :D a to jsem si rikala, jak se tu poflakuju cele dny

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:13
Reakce na Unnamed:

Ja som sa , prosím pekne iba posťažovala na jednu konkretnu Dr. Arogantnu a necitlivú. Inak teda keď šoférujem ja, tak všetci okolo sú potenciálni vrahovia, len ja nie. Nechápem, prečo spolujazdci sedia tak krcovito. Hmmmm

jo a nám na okne obrovsku kobylku zelenú a bojím sa jej. Tak sedím na terase a čakám kým niekto príde domov.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:17
Reakce na Unnamed:

Souhlas!

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:19
Reakce na Janulik03:

Doporučuju na kobylu hodit utěrku a vynést na zahradu. Nenech se terorizovat!

Edit: Koukám blbá rada, pro tu utěrku bys asi musela dovnitř kolem kobylky, které se bojíš 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:19
Reakce na Unnamed:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:26
Reakce na Potrefenáhusa:

vzpomněla jsem si teď na Dům páně, kde ty starý lidi doktoři před některýma jinýma doktorama i schovávaj a chráněj (jinak doporučuju, je to dost dobrý)

tak dík, objednala jsem si knížku

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:29
Reakce na Janulik03:

A co tvoje fena obranářka?

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 13. června 2017 17:30
Reakce na Janulik03:

Hele, s takovou terasou muzete mit kobylek cely barak