Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline monis
Avatar
571 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:02

Samantha hlavně ve zdravotnictví. Můj nejlepší zážitek z poslední doby bylo, když jsem se po měsíci neúspěšného volání na hilterapii naštvala a zavolala rovnou na recepci orto kliniky, kde se tato služba provozuje. Po mém dotazu, kdy se daná osoba vyskytuje v práci, abych měla větší šanci se dovolat, mi bylo řečeno, že neví

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:05

Myrtila a startstop je první vec, kterou v aute vypinam (ted se k tomu teda jeste pridalo upozorneni na prekroceni rychlosti)

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:19

rasaNori Tak to upozornění bych vypínala taky (a to nejsem zrovna pirát silnic)

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:55

viktorka_od splavu mělo by jít nastartovat i bez baterie v pouzdře - vytáhneš to startovací tlačítko a vsuneš do zapalování ten paklíč vytaženej z pouzdra... stejnej, jako ses s nim dostala do auta předpokládám... jo a baterii koupíš u každýho vietnamce

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:57

rasaNori přesně! startstop vypínám hned jako první věc po nastartování... a prej to jde nějak vypnout přes diagnostiku, si to musim příště v servisu pohlídat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 15:06

RoSa do auta mi to poradil chlapek na parkovisti, ale nastartovat uz neumel, ze /jak to jde vytahnout jsem netusila. jo v lese u bile stopy moc vietnamskych stanku s baterkama neniale hrozne zlaty (jiny) chlapik mi venoval baterku ze svych klicku ktery aktualne nepotrebovat, zd si koupi druhy den novou

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 15:26

Myrtila dík. Já pořád hezky po staru ale myslela jsem, že je tam aspoň něco jako odkládací místo. Bych si ten klíč někam zašantročila sama....

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 15:53

viktorka_od splavu ha, vidíš, ten paklíč nemusíš pro nastartování ani vyndavat, stačí sundat ten startovací čudl

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 16:11

RoSa bohuzzel to nebyl mercedes

tady navod pro ruzne vozy:-)

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 17:48

RoSa my máme teď děsně chytrý nový auto, jezdím s ním 90% času je a tak děsně, ale děsně mě s..e, že se divím že ještě nevzplalo...Muž si po 10 letech splnil sen, ale já jsem z něho úplně ricna.

Offline Makara
Avatar
2239 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 17:51

rasaNori na co si mám dát pozor? Já si taky auto nevybírám a "dědím". Ale zatím jsem spokojená.

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 17:55

Jak vás tu čtu, tak jsem vděčná za svoje staré a hloupé auto. To mě nepřechytračí.

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 17:56

Když jsme u těch aut, nemáte někdo na fungl novým Hexis Bodyfence? Výhody si představit dokážu, ale zajímají mě spíš ty nevýhody, to co vám technik prostě neřekne.

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:06

Makara prosím tě audi a6 allroad. Já přísahám že jestli mi ještě jedenkrát samovolně zabrzdi, tak ho rozslapu. To auto je uplny debil, stojí za tebou auto třeba na šikmém stani, a ono ti nedovolí couvnout. Že má za sebou prekazkua navíc má natáčecí zadní kola, takže s ním nejde rovne zaparkovat. A má i jiné lahůdky.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:10

viktorka_od splavu u me v aute je zboku na sloupku volantu symbol klice a staci tam klic prilozit, pak to nastartuje i s vybitou baterkou. Vyzkousela jsem si to jednou v zime, kdyz jsem chtela odjet v 11 v noci od mamy. Volala jsem manzelovi, co mam delat, tak nevedel. Volala jsem na asistenci pres SOS tlacitko v aute, nejdriv se me zeptali, jestli jsem v poradku, a pak mi pobavenym hlasem poradili.

Offline Makara
Avatar
2239 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:16

rasaNori aha, tak to brždění náš poslední kousek má, ale za rok a půl zabrzdil asi jen 2x. Že ty jezdíš "nadoraz"

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:21

Makara nn, představ si levotocivou zatáčku ve vesnici, a na konci tě zatáčky kdyby jsi nejela po cestě do leva ale na parkoviště rovne, tak tam stojí auto, které má zaple couvaci světla. A ten dement to ,,vidí,,  na dálku (cca 20-30m) a prostě ti sám zabrzdi. A ještě se vysmesne na obrazovce objeví audi pre sens. Málem mě svihlo  

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:28

Makara

To ani nemusí být. 

Ford mi to dělá jen když má důvod. Třeba mi tam někdo náhle vjede, já bych to asi vyřešila mírněji, protože zas tak horký to zas nebývá, ale chápu, že se lekl.

Ale Superb mi to několikrát udělal v levém pruhu na dálnici, predemnou tak 100metru místa. To bych ho fakt rozslapala na místě. 

rasaNori osmickovou audinu měla první šéfová a byla s krámem víc v servisu než na silnici. Žralo to mimo jiné olej a i po roce ji v servisu přesvědčovali, že je to u nového auta normální, tam co měsíc dolít piksli. 

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:50

continuity a teď si představ superba a znasob to, protoze supa jsme měli před a6 a teda proti audine to byl uplny beránek. Takže si dovedes představit míru me frustrace...

Offline Makara
Avatar
2239 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 18:51

rasaNori

ale jo, mě to taky vyděsilo, když auto vyhodnotilo, že brzdit, když já už  viděla, že auto přede mnou odbočuje a zavazet nebude. To si vždycky uvědomím, že autonomní auta se hned tak na běžných silnicích pohybovat nebudou.  Hlavně když  se sype jak z peřiny, senzory hlasi "nevidím" a ty po dálnici proste tou padesátku jedeš. Automni by stalo u krajnice.