Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 15:08

Garfie No, tak to už se asi nic navrhnout nedá, ale když už nic jiného, tak pro nás alespoň budeš mít pamětihodnou historku z premiéry ;o)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 16:46
Reakce na Garfie:

Jedna z nich je dokonce profesionální scénáristka, získala Ph.D. na Drama akademii v Číně, její manžel je televizní režisér, další měla nějaké štěky u filmu...

​Nene!!!!

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 17:08

Garfie mna by strasne zaujimalo, co si predstavuju, ze budu na tej premiere robit?

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 18:04

Garfie takový sebevědomí bych občas potřebovala!

Offline Slu.
Avatar
13 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 22:38

Já už v profesním životě přišla do styku s docela velkým množstvím Číňanů a Číňanek (mladých studentů teda) a přijde mi ta popisovaná situace tak strašně typická a úplně podle očekávání... docela jsem se tu zasmála. Ale lituju moc, sama jsem z jejich přístupu např. k vánoční "besídce" úplně rostla (a styděla se). Ještě se nakonec chovali jak malé děti a desetkrát vybuchli smíchy a točili se zády a uklidňovali se a znovu smáli a rudli, než se vůbec do něčeho pustili... a to pak bylo jak nepovedená táborová scénka. Uf.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 00:14

Slu. Ty mě děsíš!

andulka01 Jo, přesně. 

MrakoplasPodle mě si představují, že jim to nějak samo naskáče do hlavy....

Navíc pochopitelně schopnost improvizovat nula. Teda chápu, že improvizovat v cizím jazyku je velmi těžké, ale bohužel je to potřeba, zrovna teď jsem jim říkala, ať se připraví na to, že 100% něco zvrznou nebo zapomenou a budou to muset na pódiu nějak vyřešit, tak na mě koukaly úplně šokovaně. 

Ale jedna z nich (ta nejmíň sebevědomá) je fajn. Nemá moc talent, i v civilu je dost introvertní, ale snaží se, poslouchá pokyny a umí už částečně text. Ta se přihlásila jen proto, že její dcera si vybrala drama jako studijní předmět a ona chtěla vědět, co se tam učí, taky byla dost šokovaná, když zjistila, že bude představení! :-) Ta mě minule pobavila, když mi líčila, že měla online zkoušku s kolegou (mají hodně společných scén) a poslouchal to její muž a pak jí říkal, že "zatímco on hraje, ona jen čte text".

No nic, asi se z toho stane téma, budu vás průběžně informovat....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 06:55

Garfie zni to velice napinave!

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 07:12

Garfie Drama klub je opravdu drama!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 07:22

Garfie to jsem teda zvedava, myslim, ze z toho budes mit dobrou historku :))

jinak ty kulturni rozdily jsou fakt zajimavy!

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 13:38

Lilly_Ku Jo, to mě tady baví hodně, hlavně Evropa odtud působí tak nicotně a nedůležitě, to je pro mě taky zajímavá zkušenost.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 06:36

Zamklo se mi auto s klíčkama v zapalování, nenastartované, večer před firmou. Ne nemá automatické zamykání a za těch víc než deset let se mi to nestalo. Klíčky v zapalování nechávám poměrně běžně, když si pro něco jdu nebo parkuju ve firmě na dvoře. Druhé klíče od auta už dávno někde ztratil ex. Naštěstí pro mě přijel přítel (a naštěstí jsem v autě neměla kabelku s ostatníma věcma) a dneska budu žebrat na dílně, jestli by se tam neuměl někdo vloupat

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 07:01

andulka01 soucitim,  to se mi kdysi stalo se starou skodovkou,  tam to naštěstí šlo tím zlodejskym způsobem,  drátek s očkem a vytáhnout cuplik.  A taky se mi zamklo,  nějak, dítě, roční, v nastartovanym autě. Štěstí bylo,  že se občas nezamkl kufr,  což byl normálně voser,  ale tentokrát záchrana. 

Online RoSa
Avatar
8217 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 07:16

andulka01 co asistenční služba? to je pro ně běžný zákrok...

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 07:45

RoSa no kamarádka dopadla tek, že se rozbíjelo okynko. 

andulka01 tlapkam

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 08:24

andulka01 Ty jo, tak to je hustý! :-( Soucítím! 

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 09:26

RoSa na mé auto by do toho prý šli spíše invazivním způsobem, tak to je až poslední instance (pojišťovna by to asi zaplatila, ale trvalo by to oservisovat a já fakt potřebuju jezdit). Teď to vypadá, že jsem ex donutila, aby ty druhý klíče zkusil najít. A zároveň manžel kolegyně pracuje jako diagnostik v nedalekém autorizovaném servisu na tyhle auta, tak prý se staví a když se nebudu koukat :-) auto možná bezbolestně otevře.
Tak si držím palce.

Raduza no jako s dítětem , já naštěstí ty živý věci nevozím.

Online RoSa
Avatar
8217 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 09:30

andulka01 tak to je super, držím palce!

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 09:32

Raduza me se v aute 2x zamkl pes, u skodovky byl central uprostred na panelu, no a ona na neho slapla...jednou me dovezl soused domu pro druhe klice, a podruhe mi pujcili na prodejne kolo:)

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:12

Ještě že mám auto, které se nezamkne, když jsou klíče uvnitř. Poprvé jsem se pořádně vyděsila, když to na mě začalo ječet.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:17

Kokoska to jsem si taky myslela