Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:36

andulka01 no neke, já na to spoléhám!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:37

andulka01 taky nechavam

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:39

Já mám klíče většinou v kabelce, k nastartování je stačí mít někde v autě (ne teda v kufru, ten se stopro nezavře, když v něm klíče jsou, to mám vyzkoušené). Ale jsou situace, kdy si třeba jen něco nesu do auta nebo naopak pro něco zapomenutého jdu a tam teda jdu jen s klíčkama. No tak budu muset být ostražitější, začínám být zapomnětlivá stařenka, tak abych na to nedoplatila.

Offline Samantha
Avatar
1766 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:50

V poslední době mi připadá, že kam se dovolám, tam jsou neuvěřitelně neochotný poskytovat informace a předpokládají, že už všechno vím a je mi vše jasné... 
Mě vždycky vytočí takové ty obraty "ale vždyť.." nebo "přece..." anebo nejlépe - zavolejte nám, proadíme, zavoláš a řeknou ti - vždyť to přece máte napsané na internetu... 

Tak himbajs, proč tam asi volám? 

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 11:06

Tak hotovo, auto otevřeno a klíčky mám v ruce. Uf. Kolegové z dílny si poradili (nic jsem neviděla , ale evidentně se u toho dobře bavili). Plus to vypadá, že jsem tím poplachem fakt vymámila z ex ty druhý klíče, který se předtím neobtěžoval ani hledat.

Prý to může být slabou baterkou v centrálu, což jí mám slabou. Nebo nějaký nový problém v elektrice. 

Děkuji všem za účast

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 11:12

andulka01 toto je moja nočná mora, hlavne, že syn ostane zamknuty v aute. 

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 11:21

letfenixa to se mi stalo. Vystoupila jsem z auta, nechala tam klicky, zacala brat tasky, zabouchla dvere a auto jedno inteligentni se zamklo, i s klicky a se synem v sedacce vevnitr...Vubec nevim jak, driv se to nikdy nestalo.  Bylo to dost blby. Synovi se po chvili podarilo to nejak otevrit klikou zevnitr. Byly mu tak 2-3, jeste jezdil v takove te hodne vypolstrovane sedacce, nikam moc nedosahnul, panika.

jo a mela jsem tam zabouchnutou myslim i kabelku s telefonem, aby byl zazitek dokonaly.

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 11:28

A stalo se vám, že spolujezdec vystoupil s klíčkama v kapse? Mně se to stalo, když jsem někam jela služebákem a po cestě vyhazovala šéfa v největším provozu na víceproudé silnici, kde se nedalo pořádně vrátit, vyskočil z auta, zmizel v budově a mně začalo auto řvát, že nemám klíčky zajela jsem na zastávku a volala mu, vzal mi to až na několikátý pokus, zrovna když jsem cedila přes zuby "doprdele, Pepo, zvedni to"

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:10

Myrtilamě se to stavalo běžné, když jsem vozila muže rovnou do práce cestou odněkud, věčně vystoupil s klicema v batohu. 

Většinou jsem dojela do garáže. Zjistila jsem, že i když mi to náhodou chcípne zas se nahodí, nesmím ale vypnout zapalování. 

Minule jsem odesla s klíčky já a on si nevšiml, že mu to svítí. vypnul motor s tchýni na hřbitově. No tak tam si počkali. 

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:15

continuity Tady kdybych to zjistila až tam, kam jsem jela, musel by za mnou asi taxíkem (průmyslový areál někde za městem). Ale hlavně to auto mělo startstop, a mně ve vteřině došlo, že vlastně nevím, co se stane na nejbližší, hodně vytížené, křižovatce, jestli mi to nechcípne definitivně. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:18

Myrtilaněkde si to vyzkoušej, já jsem si ho poprvé vypla, ale normálně se zas nahodí. 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:20

Myrtila časteji než bych si prála Zpravidla mi zdrhá muž nebo kolega.

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:11

Myrtila a jak se mu do té kapsy dostaly? Spolujezdec přece při vystupování nevytahuje klíče ze zapalování. Omlouvám se za blbý dotaz, ale fak mi to nesepíná...

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:15

bublifuk to plati u aut, které mají klíč elektronický, nikoliv na zastrkování.

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:16

Nepotrebujete kľúče v zapalovani?

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:20

Dneska už klíč v zapalování mít nemusíte.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:23

bublifuk ja mam sice klasicky klicek ale auta bez klicu znam uz hafo let, tak 10 minimalne? sranda je kdyz ti dojde baterka v ovladani (stalo se mi)

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:28

bublifuk ja mam sice klasicky klicek ale auta bez klicu znam uz hafo let, tak 10 minimalne? sranda je kdyz ti dojde baterka v ovladani (stalo se mi)

​Teda nevím všechna auta hodně dlouho řvala, že mám ty baterie vyměnit. 

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:32

continuity No, momentálně auto se startstopem neřídím. Ale v tu chvíli jsem si přesně říkala, proč mě nikdy nenapadlo to vyzkoušet, ale předem mě ani nenapadlo, že mi někdo vystoupí s klíčkama

bublifuk Jak už tu padlo, nebylo potřeba  mít je v zapalování. A prostě jel na autopilota, šáhnul po nich a vystoupil

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 14:01

continuity no jen ze ja ten klic ztratila na bezkach, lezel ve snehu, kdyz jsem ho nasla byla baterka hin. pomohli dobri lide, dikybohu. tak taky vim ze dostat se dovnitr da, jenze s autem neslo odjet samozrejme