Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 07:43

Potrefenáhusa No to je asi výstižná reakce, je to vtipný a děsný zároveň! (a to jsem vypsala jen malý zlomek)

Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 08:02

Garfie No ty kráso, to je team a co režisér? 

Offline continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 08:12

Garfie no tlapkam. To je noční můra. 

Offline Blanka
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 08:32

Garfie - Vy sa zúčastňujete na toľkých akciách a čo si pamätám, všetko je vždy v takej pohode a priatelstve - a teraz toto  ! Ale  táto popisovaná situácia  vyzerá ako námet na bláznivú  komédiu .

Offline Samantha
Avatar
1801 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 08:55

 

Začínám se opravdu bát o výsledek. 

Maximálně to nevyjde a půjdete od toho. 

Zůstane pocit, že jsi něco krásného zažila, budovala ... zůstanou vzpomínky a legrační historky. 

A když se někde dveře zavřou, jinde se zase otevřou (prosím, nebrat jako Sheldon

Offline andulka01
Avatar
10761 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 09:23

Garfie no tyjo, tlapkám 

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 09:45

Garfie Tyjo, tlapkám. A nemůžu si pomoct, jak píšeš o Číňankách vzpomněla jsem si na Šimkovu a Grosmannovu Volbu Miss a Eskymačky s tučňačkami...

Offline continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:30

Samantha my už to dnes bereme jinak

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:05

Kan No režisér je učitel dramatu, který s námi pracuje dobrovolně, zadarmo, ve svém volném čase. Toho pochopitelně nemá moc, protože kromě učení taky hraje v Tokyu v divadle. Takže v reálu je to tak, že prvního půl roku nechodí vůbec a v druhém jednou za dva týdny. Je skvělý a velmi nápomocný, ale bohužel není všemocný. Dost nám pomáhá i vyjednat pomoc od kolegů, třeba teď tam potřebujeme sochu, tak nám ji vyrobí učitelka arts, nebo další učitel nám vyrábí dost komplikované zařízení, které má zabít jednoho z hrdinů...Snaží se na nás tlačit (na učení scénáře), ale přece jen jsme dospělí lidé, kteří jsou tam dobrovolně, víš jak....

Blanka No doufám, že po představení v hospodě se tomu budu smát!!!

Isca Jo, tak trochu....Ony ale jinak jsou vesměs moc milé, spíš mi přijdou totálně naivní a mimo realitu....

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:37

Garfie ty Číňanky moc nechápu - jak vůbec fungujou, když neumí anglicky? Umí japonsky? A proč se tam vůbec šly exponovat (jako do toho hraní divadla), když se neučí text, neumí řeč a vůbec samé extrabuřty... Hrajete to anglicky? Samé otázky, no :-)

Offline DruI
Avatar
3296 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 12:43

GarfieNo, asi jste měli hrát pantomimu ;o) Ale určitě to nakonec dopadne dobře.

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:49

Lenka22 Já je taky nechápu. Ony teda na začátku netušily, že na konci roku je představení, ale dozvěděly se to na prvním setkání, takže měly šanci z toho vycouvat. Jedna z nich je třeba docela talentovaná, je dobrá herečka, nádherně zpívá i hraje na klavír, ale je to zrovna ta, co nemluví fakt vůbec, nedokáže ten text ani číst. Ta má jen malinkou roli, doslova pár vět, je spolehlivá, zodpovědná...ale stejně je to katastrofa. Hrajeme pochopitelně anglicky, rodilý mluvčí je tam jeden. I těm s dobrou angličtinou je někdy kvůli přízvuku špatně rozumět (není to jen můj dojem, říkaly mi to loni kamarádky, co byly na představení). Já mám angličtinu mizernou, ale pořád lepší než ony a je to opravdu výzva, učit se text, vůbec nechápu, co s tím chtějí dělat ony. 

Některé mluví japonsky a některé ne, ale Číňanů je tady spousta, škola je kousek od čínské čtvrti, takže jazyk ani nepotřebují. 

DruI Jo, v té by asi excelovaly!! Možná to tak nakonec i dopadne!! 

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:59

GarfieJsem z jejich počínání zmatená, já bych na jejich místě nešla hrát ani za nic.  Jsem z toho na nervy i na dálku :-) Ale rozhodně vám držím palce!

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:02

Lenka22 Děkujeme, budeme to potřebovat!

Já myslím, že z jejich počínání jsme zmatení všichni, ale všichni jsme hrozně korektní a chováme se mile....ale posledně už jsme si vyměnily nějaké ty protočené oči s Rumunkou, myslím, že moje pocity sdílí celá parta.

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:19

Garfie ..se nedivím, taky protáčím oči, to se na dálku nepočítá :-)

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:25

Garfie A nechcete si (nechat) vyrobit pro ty nejméně zvládající nějaké opravdu čitelné titulky na velkém transparentu ? Popřípadě že by je za ně někdo s patřičným odlišením hlasu a gest v případě nouze odvykládal ...

Offline DruI
Avatar
3296 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:44

Garfie No ale to byste mohli udělat jako záměr, někdo bude sedět na kraji jeviště a všechny repliky předčítat a vy ostatní budete jen hrát ;o)

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:57

Isca DruI Asi vám uniklo, že nevidí žádný problém, takže tohle by je smrtelně urazilo!

Jedna z nich je dokonce profesionální scénáristka, získala Ph.D. na Drama akademii v Číně, její manžel je televizní režisér, další měla nějaké štěky u filmu...

Offline Samantha
Avatar
1801 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 14:59
Reakce na continuity:

Samantha my už to dnes bereme jinak

​No jo, pokrok nezastavíš

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 15:05
Reakce na Garfie:

Isca DruI Asi vám uniklo, že nevidí žádný problém, takže tohle by je smrtelně urazilo!

​Tak to jsou střelci :-)