Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 16:09

Jennyfor +alibismus.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 16:28

viktorka_od splavu alibismus koho?

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:38
Reakce na moora:

Makara ále, dělali dopoledne nějakej test antiviru a překvapivě nám sežral (ten antivirus) program, kterej řídí zpracování krve uprostřed práce... jako neni to poprvý!!

​Možná ta krev byla zavirovaná?

Offline Makara
Avatar
2236 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:46

moora no to potesi. Prezili vsichni?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:14

Jennyfor já si myslím, že bys o tom měla přestat přemýšlet a udělat střih.

Prostě dokončit tu životní změnu a začít konečně fungovat především pro sebe.

Zachraňovani už sis odmakala dost.

Je čas to změnit.

Online dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:20

Achjo, tady roztál všechen sníh.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:51

Jennyfor takhle máme u nás program na vyúčtování cestovních příkazů - služebních jízd. Je to v bledě modrém, získala to firma (netuším čím, u VŘ jsem samozřejmě nebyla), která v podstatě o cestovních příkazech neměla nejmenšího tušení, mysleli si, že to narazí na nějakou kostru co mají k něčemu jinému... k vzteku je ten program dodnes. Co potřebujeme, aby dodělali, nedodělají, protože peníze na nadstavbu padly na dopracování, aby to vůbec fungovalo.

A nedá se s tím hnout. Je to tak všude.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:56

Krásnej článek o tom, jak fungujou (nejen) IT zakázky ve státní správě. Jako nedělám si iluze, ze se nekrade, ale celekem pánovi i věřím, že byl proste hlavně naivní.

Zakázky

rysamona Tak co jinyho požadovat, než aspoň VŠ? Praxi tam nikdo radši moc nedává, co by tam takovej člověk za ty prachy dělal? Představa, že někdo skončí v soukromým, kde bere třeba 80k a půjde nadšeně makat do státního za 30k ... utopie prostě. Některý výběrka vypisujeme opakovaně a postupně snižujeme nároky, abychom urvali aspoň schopnýho absolventa. Tam je pak naděje, ze se do tý bobulibý činnosti pro stát citově zaangažuje, jako my ostatní blbci a chvíli vydrží.

Jak z toho ven nevím. Jakmile se začnou zvedat tabulkový platy, řvou soukromníci, že se na tom pakujou nenažraný úředníci ... je to začarovaný kruh.

Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 10:08

MP Meri i když se najde a je schopný. znám osobně člověka, který  vcelku úspěšně kydal IT chlév na jiném ministerstvu, natáhl k sobě fakt schopné lidi z komerční sfery. Po pár letech ho s novým ministrem vyhodili na ulici téměř ze dne na den i s celým týmem, který vybudoval. Část těch lidí jsem znala a byli úplně v háji 

Teď už by to snad kvůli služebnímu zákonů ani nešlo, ale memento mi to prijde strašný. 

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:03

MP Meri Ja s tebou v zásadě souhlasím. Ta situace je zoufalá. Jen jsem doufala, že pro to prvotní stanovení požadavků co bude potřeba v rámci té slavné digitalizace tam bude někdo kdo ví co dělá. Protože pak to dopadne jako vždy a půlka věci vůbec nebude a ta druhá nebude fungovat a zase se to bude látat za pochodu. 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:47

Můžu si postěžovat? Tak teda malování...přípravy, já že obalím lustr igelitem, vlezla jsem si na opěradlo sedačky, muž, že přinese žebřík, tak jo, dal si ho z druhé strany, zamotali jsme to a pak já, ač jsem se držela jednou rukou skříně, tak jsem šlápla do prázdna a po zádech sletěla na zem. Teda, šlupka to byla dobrá, vnímám, že mě zase bolí ty pravý žebra, co jsem si bouchla v létě, o centimetry jsem hlavou minula schody, nicméně praštila jsem se do ní taky a bojím se, co zítra udělá kostrč, která mě bolí už teď a ramena...

muž teda začal strašně řvát, že to říkal, ať tam nelezu, no vyskočila jsem jak veverka, že mi nic není, ale byla ve mě malá dušička...

a asi chápete, že mě té práce čeká ještě dost...

Díky, že tady jste 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:49

Stezuju si, že moravský rohlík omezil počet věci v košíku na 40. Běžně jich tam mám kolem 70, takže musím dělat dva nákupy, což mi přijde uhozeny, jestli tím chtěli něco ušetřit.

Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:52

Mha no oni nějak válčí se sklady, bavím tam byl zas inspektorát práce. Omlouvali se i v Praze.

Dělají to vacsinou, když mají přilisnou poptávku a nestíhají. 

Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:55

Catherinne lituji, ale nechápu ( křeslo, kancelářská židle ani police ve skříni nejsou žebřík ). Ať to hlavně není nic vážného. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:58

Mha Nadávala jsem včera na to stejné. Pokud je to kvůli skladu, tak to chápu. Též jsem si říkala, co má za smysl objednat nákup 3x za týden místo jednou. 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:59

continuity no jo, ta sedačka je tak velká, že mi přišlo, že z ní mám k tomu lustru nejblíž...

Online dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 14:15

My máme zítra montážní a stěhovací den. Děsím se už teď. A dokupy to budeme dávat určitě aspoň měsíc.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 14:16

continuity

Ahá, válka skladů, to už znám. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 14:26

Catherinne tak at z toho nic neni!

Mate patrovou postel? Vypada to na profesionalni praci :)

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 14:26

dzizisketa tak já mám na to 5 dní