Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 13:56

Gatita tak syn má taky pět a do povinné předškolní třídy půjde až v září.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 14:00

Já si myslím, že asi až příští rok, od září, ale nevím. Měla jsem pocit, že tam v září chodil a teď je pořád doma, tak nevím. 

S tím chozením ven to vůbec nechápu. My máme za domem takové klidné, malé hřiště. Takže pro vše si během vteřiny odběhneš domů, žádné dlouhé tahání věcí. Máme v domě těch malých dětí víc a všechny ostatní tam vídám i v zimě. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. ledna 2022 14:11

Renusatko to taky nechápu, že nechodí ven. Obzvlášť s takovým dítětem, venku se i ten řev tak nějak líp snáší

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 14:17

Stěžuju si na Alzu. Nejdřív odsunuje dodání objednaného telefonu. Fajn, může se stát. I když ho měli skladem při potvrzení objednávky. Tak jsem si dnes pro něj skočila. Že má jinou barvu, to fakt nevadí, původně byla vybraná. Že odborné nalepení ochranného skla trvalo 28 minut a blbý kecy,že kdybych si koupila Apple nebo jiný lepší telefon, bylo by to rychlejší, budiž, přežila jsem. Ale že po vytažení z krabičky, abych mohla nabít a předat tak dárek k okamžitému použití, je to odborně nalepené sklo úplně odpadlé, to mě fakt nepotěšilo

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 16:24

Zase ten pitomej klíč. Kde asi tak může být klíč naposledy viděný na topení v koupelně s dvěma malejma premistovacema a dvě dospělýma dubovyma hlavama.... ....

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 16:31

Karja já už na klíče dostala pípátko. Když je nemůžu najít, volám jim  a vždycky se odněkud ozvou. Ještě je můžu lokalizovat, kdyby nepípaly, ale to mi je na mých pár metrech čtverečních na houby, takovou přesnost, aby to ukázalo, že zas se ty mrchy schovaly do kapsy u kabátu to teda nemá.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 18:40

Jennyfor To je dobrý, o tom začnu uvažovat. 

Já si nechala udělat náhradní klíče, většinou jsem jedny nebo druhý vždycky někde v kapse našla :-)

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:05

Ignis no kdyby ses rozhodla, že ano (případně to zde četla nějaká další zájemkyně), přenechám smart tag, co jsem dostala k vánocům..mně k ničemu není, klíče nehledám, a na věci co hledám, se dát nedá - nikdy dopředu nevím, co budu hledat

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:14

SunEclipse to je dobrý! pořídím čtyřbalení k příštím Vánocům celé rodině

Já hledám telefon pomocí hodinek furt. 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:56

continuity tak stačí tři, jeden ti věnuju..mně je k ničemu

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:12
Reakce na Karja:

Zase ten pitomej klíč. Kde asi tak může být klíč naposledy viděný na topení v koupelně s dvěma malejma premistovacema a dvě dospělýma dubovyma hlavama.... ....

​Tuhle jsem hledala klíče. Už doma, takže bylo zřejmý že nějak jsem se domů musela dostat... kapsy kabátu, nic. Kabelka, nic. Neuvěřitelný! Ztropila jsem strašlivej škandál, zakončenej hysterickým záchvatem - jako bylo nad slunce jasný že mi je milostpán schválně schoval -  abych je asi po půl hodině našla v psím košíku (s vodítkem atd.).

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:16

My mame nove vrata na elektriku, problem je, ze k nim jsou 2 pipaky na otevreni, a mame 3 auta ktere ruzne pres den stridame. Tudiz pipaky mame oba na klicich od domu. Takze kdyz jsem doted nezamkla dum, a odjela s myslenkou ze klice najdu az potom az na to budu mit cas, tak to ted nejde, protoze bez tech zatracenych pipaku nevyjedu ze zahrady

Offline Kan
Avatar
6937 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:27

rasaNori A počkej až jeden z těch dvou pípáků ztratíte, to je teprve sranda.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:35

rasaNori my mame pipak zaroven na branu i garazovy vrata a taky na klicich. Takze bez klicu se nedostanu ani do garaze. A ted je motor na brane rozbity a ja vzdycky vlezu do auta, nastartuju... vypnu motor a jdu odtahnout branu. Desny.

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:53

Kan nase svazky klicu pripominaji zbran hromadneho niceni, to si snad ani nechci predstavovat

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:56

barbucha No kde myslíš že byly? U samba v kapse! Minule když jsem je hledala dva dny a to jsem z toho byla fakt špatná, teď jsem měla už svědomí takový rozostřený, no nicméně to se ukázalo že si je spletl s těma od nového baráku. Nicméně sama mám máslo na hlavě, protože nosim přesně jeden klíček bez ničeho, to je prostě riskantní. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:04

Karja 

U samba v kapse? Tvl rok by mi votročil!

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:14

barbucha No, jako já mu je nějak dala, ne že by mi je cmajznul! Já si většinou takovýhle kraviny pamatuju, ale jak je vidno ne vždy! 

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:44

SunEclipse děkuji, ale prodej to. Já určitě nechci tak drahou věc darem. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 22:04

Muž mi kdysi odjel s otvíráním garáže na týden na Maltu! A vůbec jsou klíče (v jeho kapsák, tažkách a na prapodivných místech) častým jablkem sváru. Jednou jsem já ráno nenašla, takže musela děti dopravit do školy autobusem, starší celou cestu vztekle ječela, jak jsem strašná a jak je tatínek milionkrát lepší... Jistě uhodnete, kdo měl mé klíče od auta...