Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 00:26

Paris Jennyfor ženy, držte se! vím, že se všechno zase srovná, ta bolest zase přeboli, ten hmatatelny pocit prázdna a beznaděje bude pomaličku vyprchavat.

Zase vám bude dobře , věřte mi.

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 00:28

Jennyfor uprimnou soustrast. Je to ted tezky obdobi, zima, tma, covid vukol, clovek nejak nevidi moc z ceho by se mel radovat a kdyz prijde jeste osobni ztrata, je to o to tezsi. Ale pres vsechno, cos o sobe ted napsala, vim, ze jsi silna osobnost, malo lidi by vydrzelo to, na co jsi dlouhou dobu byla sama a cos musela zvladat. Nech plynout cas, do niceho se nenut, delej to, na co mas chut a na co se citis. Je dobre, ze se mas na co tesit, na syna, na vnucku, uzij si jich co to jde. A hlavne ted mysli na sebe, doufam, ze ty pooperacni problemy, o kterych ses tu zminovala, uz jsou v poradku? Jsem rada, zes sem napsala a doufam, ze se tu potkame casteji.

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 00:29

Paris i tobe uprimnou soustrast, hodne sil.

Offline letfenixa
Avatar
7980 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 00:36

Paris úprimnú sústrasť

Offline letfenixa
Avatar
7980 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 00:37

Jennyfor je mi to veľmi veľmi ľúto

Offline Makara
Avatar
2236 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 01:55

ParisUpřímnou soustrast

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 02:37

Jennyfor Uprimnou soustrast! Taky jsem na Tebe hodne myslela. Tvym soucasnym pocitum rozumim az moc dobre, prozivala jsem neco velmi podobneho loni v unoru, kdyz mi po dlouhe nemoci a urputnem boji umrel tata. ???? Drz se!

Paris Uprimnou soustrast Tobe i tatinkovi.

Dalia Moc Ti drzim palce!

Online Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 03:51

Jennyfor ach to je mi luto . Uprimnu sustrast.

Je to velmi velmi tazke, ani nenachadzam slova.....,

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 08:32
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 08:49

Paris

Jennyfor ❤️ A dekuju, ze ty (a dalsi) otevirate tyhle Pandoriny skrinky. V pristupu tve maminky vidim dost svoji babicku, ktera me velkou merou vychovavala. Taky byla vsechno tragedie, bude jenom hur. Tatovi cele detstvi vestila, ze bude valka a on do ni urcite pujde. U me zas pri kazdem nachlazeni mluvila o leukemii . V puberte jsme se uz pohadaly a prestala na me mit ten velky vliv, ale negativista (asi i osobnostnim ladenim obecne) uz budu naporad. Manzel to treba chape jen castecne. Miluju jeho vetu "tak se proste vzchop a neco s tim delej", kdyz mam chmury. A to podotykam, ze proti zbytku tady mam jen takovou lehci melancholii. A presne jak pises, okoli az na dve tri kamaradky to nevi, jsem na prvni pohled vyrovnane pusobici, obcas az suverenni a hazim cynicke hlasky na vsechny strany.

Dalia  urcite vyndat, neotalet! Uz ty septicke spicky po proplachu jsou alarmujici. To vyndani pujde urcite dobre a ulevi se ti. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 08:51

Jennyfor Paris upřímnou soustrast

Já jsem vážně uvažovala, že skočím z okna. Ale neměla jsem deprese, žila jsem sama s matkou, která je měla, bylo to peklo.

Pokud má někdo byť jen náběh, jděte se proboha léčit.

Chce se mi brečet, když čtu, že to některé řešíte se svými dětmi. Strašně moc přeji, ať to dobře dopadne, ať se vaše děti vyléčí

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 08:51

Ach, teď dočítám a tolik smutných postů, zdá se, že s přicházející zimou a celkovou nedobrou dobou to nabývá na síle, je mi líto vašich ztrát a poraněných duší. Poplakání na rameni (i jen takhle na fóru) pomůže. Ne vždycky se dá svěřit i blízkému člověku, třeba by mu to i ublížilo a tak je úleva vylít si srdce jinde. Vám všem velkou účast, mnohé z toho, co tu píšete jsem okusila taky, jen pořád nejsem schopná to (ani anonymě) se s tím svěřit. Přeju vám hezčí předvánoční čas a naději na hezčí časy

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 08:52

Jennyfor 

Paris 

Upřímnou soustrast

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:19

Jos Volala jsem na onko i na chirurgii a prý ne, prý mám volat ve čtvrtek a informovat je, jestli je syn pozitivní (dnes jel na test). A na základě výsledku se prý domluvíme dál. Vůbec tam prý nemám lézt, když kašlu a mám teplotu. Takže se jen modlím, abych to vše ustála. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:25

Všechno dnes vidím černě. Je mi blbě, kočka se chová divně, v noci se mi tiskne k tělu a pak jde s nářkem zvracet, jinak je veselá a hravá. Vůbec to nechápu. Na vyndání portu mě teď nevezmou... tak jestli umřu, navoňte se na mou počest. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:28

Dalia Tak snad zabiraji ATB. Zas nechci tvrdit, ze tomu rozumim. S porty nemam moc zkusenosti, je mozne ze to tak nehori a odklad lze. Ale kdyby ti nebylo dobre, otravuj je a volej. Drzim palce.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:35

Jos Děkuji, ano beru stále atb a onkolozka říkala, že mám přitom všem štěstí, že to není ten zlatý stafylokok, ale je to jiný druh, který nepouští tolik toxinů. Tak se teď budu snažit rychle uzdravit a pak jít na vytažení. Jím vitamíny, piju zázvor s citronem a pampeliškovým medem a hodně odpočívám. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:48

Dalia síce ti na diaľku nepomôžem, nie je to v mojich silách, ale posielam ti veľa mojej energie, vydrž. Mačka cíti tvoje pocity, preto sa tak chová. 

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:54

Jennyforupřímnou soustrast

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 09:55

milacka Ty jsi moje dobrá víla