Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:10

Jennyfor Upřímnou soustrast a zvládni následující nelehké období. 

Dalia Určitě bych zavolala tam, kde tě budou mít na starost. Oni musí vyhodnotit, co je pro tebe největší riziko a co je nejdůležitější. Vysazení léčby, na nějaký čas, by nemělo mít významný vliv na nějaké rychlé změny. Ostatní musíš vyřešit a rozhodnout by měl lékař. Určitě teď budou chtít i test na covid. Pepíkovi držím palce, ať je zdravý, ať to nelapí tatínek a nebo ty, ať je to co je to. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:13

Jennyfor Upřímnou soustrast a moc ráda tě vidím, teď si odpočiň a klidně spi, jak jen můžeš. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:18

Díky všem  Já vás tu po nocích četla, ale neměla jsem sílu psát. Každý má svých starostí dost, na co ještě přidávat ty moje. 

Až dneska, kdy jsem četla ty vaše těžký osudy, jak se spousta z nás s něčím léta pere nebo někdo třeba i kratší dobu, ale hodně intenzivně, tak jsem se zas přidala. Žádná starost není malá a nikdo nemůže posoudit, jak je druhýmu uvnitř, to ví jen on sám. A nikdo nemá právo to zlehčovat.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:22

Jennyfor Když já jsem si právě tak do těch 35 myslela, že problémy jako deprese, úzkost, hluboká beznaděj se týkají lidí, kteří prošli jen nějakým utrpením ať fyzickým nebo psychickým. A ono ne. Byla jsem šťastná, spokojená, žádný velký starosti, ještě mladá a docela pohledná, hodný děti a manžel, prostě jak z reklamy na štěstí. A najednou to tu bylo. A dlouho to nikdo nevěděl a možná skutečný rozsah toho, jaký to bylo vím jen já. Taky jsem tehdy pochopila, že co se zvenku může zdát idylický, takový vůbec být nemusí. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:23

Dalia Zkus zavolat napřed na onkologii, kde mají tvoje výsledky, a pak na chirurgii,kde ti port budou vytahovat,  a poraď se. Ale pokud ti to doktoři odsouhlasí, klonila bych se k tomu, jít, neodkládáš přece banální zákrok, ale něco, kde ti  odklad může způsobit vážné komplikace. 

Myslím na tebe a přeju, ať to dopadne co nejlíp

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:24

Jennyfor upřímnou soustrast, jednou bude líp.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:25

Kokoska Mě lyzol voní

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:29

Jennyfor uprimnou soustrast

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:29

Jennyfor 

Upřímnou soustrast

Kolem mě teď odcházejí všichni, kdo na tom byli špatně. V práci je to jak minové pole, je nás tam několik, kdo jsme spolu řešili péči o rodiče / partnerova rodiče ve vážném stavu. No a už zbyla jen jedna... Ve spojení s tím bordelem všude kolem je to k pláči. Ale z dětiček mám radost, jsou skvělí, úplně teď cítím, jak si je každý z obou našich rodin chce kousek urvat jako antidepresivum. Jejich existence člověka fakt nutí koukat dopředu.

Drž se, zase bude líp.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:30

Jennyfor upřímnou soustrast

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:31

Jennyfor upřímnou soustrast a hodně sil!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:36

Renusatko Já už to právě lapila. Teploty, suchý kašel, průjem, bolest hlavy a svalů ...

Isca Ano, ráno budu obvolávat. Stále jsem krytá antibiotiky a ty mrchy bakterie jsou v klidu. Ony vždy udělaly problém, když mi port propláchli a vyplavili je do těla. To pak začala zimnice a hrozná bolest té pravé horní poloviny těla, kde je port. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:41

Jennyfor Upřímnou soustrast.

Já vím, je těžká doba a depresivní období. Ale neodcházejme, dokud nepřijde pravý čas. Přeji Ti, abys každý den našla třeba jen malý kousek radosti, kvůli kterému Tě bude život v tu chvíli těšit. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:45

Jennyfor uprimnou soustrast

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:47

crazydaisyKdysi jsem trpěla neskutečnou depresí, asi spíš syndrom vyhoření. Kupodivu to bylo v nejšťastnějším období mého života a dodnes se divím, že to se mnou budoucí manžel dal. Chodili jsme spolu celkem krátce a já z ničeho nic zůstala totální ležák, který není schopný dojít ani na záchod. Nejedla jsem, nepila, nechodila. Televize, knihy, všechno přestalo existovat a popravdě ani nevím, kdy jsem se přestěhovala z domu, kde jsme do té doby bydleli, k manželovi. Naštěstí jsem si uvědomila, že něco není dobře a než tohle nastalo, tak už jsem to řešila přes psychiatra. I tak jsem byla v tomhle stavu asi půl roku. Naštěstí nemám žádný následný problém, neopakuje se mi to, ale já jsem od té doby strašně vše kolem sebe změnila a opravdu hodně se snažím ničím nenervovat, což je někdy strašně těžké. V manželovi mám teda dalších 25 let oporu a sám má ještě o mne péči. 

GarfieTřeba v dospívání jsem takový problém vůbec nezaznamenala. V 18 jsem odešla z domu, tím pádem se zbavila stresu s rodičema, měla jsem super kamarádky, které vůbec neřešily vzhled, takový hodně aktivní život. Teď občas žasnu, co a hlavně jak, řeší třeba moje neteř, kamarádky mých kluků a děti kamarádek. Asi to tak bylo pořád, ale já to v té době vůbec nevnímala.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:54

Jennyfor Upřímnou soustrast

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:58

Jennyfor upřímnou soustrast, myslela jsem na tebe, drz se a klidne spi a spi a spi

Dalia at je ti brzy lépe a určitě se domluv s doktory na řešení, které te bude zatěžovat co nejméně, držím pěsti

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 22:04

Jennyfor Moc ráda tě vidím zpět. S tatínkem je mi to líto, drž se.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 22:12

Jennyfor upřímnou soustrast aa je dobře že jsi zpět 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 22:14

Jennyfor 

Upřímnou soustrast a hodně sil