Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:20

Dalia nejsem sice odborník, ale teplotu a kašel se neumírá, na sepsi ano

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:38

Achjo.

A i pres tohle vsechno se i v tyhle dobe najde rada "popiracu", protoze driv lidi "neco vydrzeli" a nebyli tak rozmazleny, neresili kazdou blbost..no dosadit si lze dle libosti. Popirat deprese se vsak da i po osobni zkusenosti, kdy vas nekdo vyzvedne z..ehm..zdravotnickeho zarizeni. Ale hlavne, at se to nikdo nedovi. Me tohle teda vzdycky nepekne rozhodi

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:01

Dalia Nemáš to lehké . A je dobře, že ses zbavila té stovky. Já si zpočátku, v tom pekle,  vždycky řekla, dneska ještě ne. Prostě jen žít ze dne na den. S portem ti neporadím, jen, asi bych se klonila k tomu, že chřipka tě na životě neohrožuje, ale port ano. A opravdu je to třeba jen viroza, je toho moc. Nemocnou mám teď mamku i synovce, ale oba test negativní. A řekla bych, že jsou páníčci vždycky nějak propojení se svými zvířaty. Bylo až neuvěřitelné, jak s předchozím pejskem jsme byli propojeni s bolestmi zad. Když já sotva lezla, tak on také. 

Offline Makara
Avatar
2197 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:02

Děkuji všem, které sdílejí své osudy. Mám štěstí, že pochazim z psychicky odolné rodiny (nepříznivé geny úřaduji na těle, takže svět je v rovnováze) a i v okruhu přátel se zdá, že to není téma. Je pro mne obtížné rozpoznat trápení duše. A blbé je že ani u hodně blízkých osob. Když jsem to musela dostat výslovně naservírovaný, tak jsem to samozřejmě nepopirala a nezlehčovala, ale pořád je to pro mne jaksi neuchopitelné. Proto fakt ještě ještě jednou dík, protože mi to pomáhá si uvědomit, jak až nezvládnutelné duševní trapeni muze být.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:03

Ellen já ti tak rozumím... a potřebovala bych taky říznout. jednu sobě asi:-)

​Však já tobě taky. :)

Někdy bych si namlátila ještě zpětně.

Online letfenixa
Avatar
7933 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:08

Dalia ach, stále niečo, držím palce

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:13

Dalia

Dali, držím palce, ať to co nejrychleji pomine (u nás prošla třemi rodinami nějaká viróza po sv. Martinovi, i nějaké zvracení bylo), a taky se přikláním ke konzultaci s lékaři. A vůbec bych se nebála jim říct své obavy, možná jsem měla jen štěstí, ale takřka vždy mi trpělivě naslouchali a vysvětlení mi pomohlo.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:18

Makara Víš co, ono se ti to zda, že to není tema, protože když je někdo v pohodě,málokdo se mu svěří, prostě necítíš tam třeba takové pochopeni. Kamarádka měla takové střední deprese, dodnes je takova nalomena, tak ono je to na celej život asi a číhá to, kdy zas. Ale ona se s tím vyrovnávala tím, že to tak jako sdílela, netutlala, i když je ji líp tak o tom mluví, právě aby to nebylo takový tajný stigma. Teď je taková vrba všech, kdo má s tímhle problém, třeba se chce poradit nebo i jen potlapkat nebo to prostě jen říct. A těch lidí je tolik! 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:40

crazydaisy já ti tak moc rozumím. Když se mi před lety sesypal život jak domeček z karet, taky jsem přemýšlela o krajním řešení. Mám bohužel taky genetický zatížení, k tomu mám onemocnění, které má deprese jako jeden z příznaků. Chtělo se mi nebejt. Bylo tak úlevný myslet na to, jak by tomu peklu v duši člověk utekl.
O dětech jsem byla přesvědčená, že by to už zvládly. Jen starost o to, kdo by se postaral o rodiče, mi v tom zabránila. 

No a teď už tu nejsou, i táta mi teď v pátek po dlouhém boji odešel a já se snažím tu prázdnotu a vyčerpání z posledních let nějak překonat a doufat v lepší zítřky. Radovat se z vnučky, těšit se, že se mi syn vrátí po měsících z ciziny.

Ale v téhle době je to tak těžký. Nejradši bych vlezla do postele a spala a spala a spala a probudila se na jaře do světa bez tohohle svinstva. 

Offline Makara
Avatar
2197 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:42

Karja Jako vím, že se s psychickou nemoci každý nechlubí. Ale netušila, že je toho tolik. S par opravdu blízkými kamarádkami jsem sdílela jejich neprijemne životní situace, "zachraňovala" po rozchodech a potratech, takže si myslím, že by se i svěřily s těmi vaznejsimi psychickymi problemy. Ale je fakt, že u podřízené jsem nepoznala, že trpí depresemi (pravda, do te doby jsme se bavily víceméně jen pracovně). Myslím,  že to pro ni bylo ulevne a pro mne uzitecne být informovana. 

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:43
Offline Makara
Avatar
2197 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:46

Jennyfor

Upřímnou soustrast. Touze spát a spát se vůbec nedivím. Protože na pořádný odpočinek máš sakra nárok. Tak jen přeju, ať ti děti a vnučka pomohou užívat i radosti života po tolika trapeni

Offline moora
Avatar
7506 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:47
Offline continuity
Avatar
33545 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:47

Jennyfor

Upřímnou soustrast

já musím říct, že tě hrozně ráda znovu vidím, i když máš smutné zprávy. Už jsem si opravdu dělala starost. 

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:48

Jennyfor moc jsem na vás myslela držte se

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:52

Jennyfor upřímnou soustrast

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:52

Jennyfor Upřímnou soustrast.

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:55

Jennyfor upřímnou soustrast  

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:01

Jennyfor  objímám a upřímnou soustrast..drž se děvče, na jaře bude líp

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 21:06

Jennyfor Upřímnou soustrast. Moc ráda tě tady zase vidím.