Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:22

Garfie Prostě jsi to tak pečlivě plánovala, žes tam už v podstatě byla! Až na jeden drobný detail

Kokoska To je podle mě z nějaké knížky... "říkám to hlavně těm, kteří tu nejsou, a že je jich mezi vámi hodně"

Online Garfie
Avatar
24052 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:28

Aranel  No tak to je přesný!! Moje máma mi na to ovšem řekla-jen se přiznej, aspoň bude učitelka vědět, po kom malej je!!! 

A hláška je skvělá!

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:35
Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:05

Garfie Já minulý týden zapomněla vyzvednout ráno kolegyni. Slíbila jsem jí to večer před tím a v ten samý okamžik na to zapomněla. Ona chudák stála 20 minut před domem a když mi konečně zavolala, kde jako jsem, tak já už byla skoro v práci. Stalo se mi teď něco podobného víckrát a trochu mě to děsí. 

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:09

Jsem dost naštvaná na svou kadeřnici. Předem jsem jí řekla, že už nechci barvu tak tmavou jak mě barvila předtím. Po té půlroční pauze jsem měla vlasy řekla bych kaštanové, a dost se mi to líbilo. Teda kromě toho, že na šedivý odrosty to chytlo dost málo. Tak ji říkám aby použila světlejší barvu ať se to jenom sjednotí. Závěr je, že mám vlasy skoro černé. Ještě jsem byla tak zbabělá, že jsem nic neřekla.

Já byla skoro v rauši, že jdu konečně k profesionálům a teď tohle. To mě vůbec neposlouchala?

Online Garfie
Avatar
24052 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:14

Tak Betty Měla jsi jí to říct. Nedivím se ti, že jsi naštvaná. 

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:33

Rozvařila jsem halušky na kaši, ale i tak to bylo napoprvý celkem dobrý. A teď se ani nehnu.

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:59

Garfie no byla jsem zbabělá a taky jsem si říkala, že co teď s tím.

Offline Lenka22
Avatar
1663 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:29
Reakce na Aranel:

Aranel 

Kokoska To je podle mě z nějaké knížky... "říkám to hlavně těm, kteří tu nejsou, a že je jich mezi vámi hodně"

​To je z Cimrmana, ne

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:34

Tak Betty chapu a tlapkam..! Ale jako dej tomu jeste umyti, me barvi kadernice porad stejnou barvou (micha odstiny, ale vazi to a dela vzdy stejne) a nekdy to vyjde tmavy, ale vetsinou se to vymyje pri 1-2 myti. Ted posledne to bylo presne akorat. Nechapu, proc to vyjde pokazde jinak... Muze treba vedet Catherinne ?

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:48

Aranel ja jsem to zazila na vlastni kuzi, nekolikrat. "Moc vas tu teda neni, meli byste se polepsit"

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 07. května 2021 13:04

Pavlena dekuju za útěchu, snad se trochu vymyje.

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:00

Lenka22 to myslím z Cimrmanna není, ale mohlo by být!

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:29

Tak Betty kdyby se to stalo mně, tak bych byla ráda, kdybys mi zavolala, všechno jde řešit a tady by stačilo udělat jemný mikromelír a tím by se vlasy o tón, dva, prosvětlily. 

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:37

Pavlena trošku se mi chce napsat, že to není asi úplně stejná gramáž všech barev, ale lehké neance se mi taky určitě někdy staly. Jiná bude barva v zimě, jiná (trošku) v létě, protože je ten vlas třeba světlý od sluníčka a proto to na něj malinko světleji chytne. Nebo přesušený, neošetřovaný ( čti, nepoužívám kondicionér) vlasy dokážou taky překvapit. Silný nebo slabý vyvíječ namíchaný s barvou... hormony, cyklus...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:41

Někteří lidi jsou fakt marní: téměř celou dobu corony dělám na HO, dělám víc jak normálně, žádná ohraničená pracovní doba, začínám ráno, končím večer. Ale soused mi vždycky, když mě potká, nezapomene říct, jak se mám nejlíp, protože jsem doma a nic nedělám. Už jsem vzdala vysvětlování, že práce z domu neznamená nicnedělání, je to marný. Ale dnes tomu nasadil korunu: řekl mi, že se mám nejlíp, že nemusím nic dělat a mám za to od Babiše peníze

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:49

nonemy  trouba. me se teda tuhle ptala sousedka dost soucitne - a co praci, mate? :-)

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:49
Reakce na nonemy:

Někteří lidi jsou fakt marní: téměř celou dobu corony dělám na HO, dělám víc jak normálně, žádná ohraničená pracovní doba, začínám ráno, končím večer. Ale soused mi vždycky, když mě potká, nezapomene říct, jak se mám nejlíp, protože jsem doma a nic nedělám. Už jsem vzdala vysvětlování, že práce z domu neznamená nicnedělání, je to marný. Ale dnes tomu nasadil korunu: řekl mi, že se mám nejlíp, že nemusím nic dělat a mám za to od Babiše peníze

​bože

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 07. května 2021 14:50

nonemy že se s ním o tom vůbec bavis, moji sousedi o mý práci nevědí zhola nic a doufám, že to tak i zůstane. Stejně nejsem schopná vysvětlit dvěma větami, co vlastně dělám, to je ztracená mise. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 07. května 2021 15:09

Tak Betty přesně to bude spíš vědět Renusatko , ale mně doktorka řekla, že se to nasazuje od určité hodnoty osteoporozy nebo i věku. A já teď zjistila, že máma 82 let má na těch třech místech, co se měří "jen" osteopenii. Jako jí přeju, že to nemá horší, ale že já si zrovna musela vytáhnout černýho Petra.