Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:00

Včera jsem zapomněla na třídní schůzky! Měla jsem nějaké pracovní setkání, ještě na konci se sloučím se slovy, že musím spěchat, máme třídní schůzky, po cestě krátká zastávka na poště, sedám do auta, mrknu na hodiny-super, začínáme za 15 minut, to akorát stihnu, přijedu domů....uvařím si kafe, vyklidím myčku, jdu na parfu....tvl. vzpomněla jsem si večer ve sprše!!!  Nezačíná takhle Alzheimer??? 

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:04

Garfie jako doufám, že nezačíná, protože tohle se mi stává taky. Někdy to v té hlavě prostě neudržím.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:11

Garfie no jak jsem zapomnela dojit pro dite do skolky, tak jsem taky trochu projizdela Parfu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:12
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:16

Lamicka No ale jako rozumíš, to nebylo, že bych se do něčeho zabrala a začetla se...já prostě od té myšlenky, že začínáme za 15 minut na ty schůzky ani nevzdechla!! Přitom jsem si kvůli nim celý den nějak postupně organizovala..... 

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:16

Ginger Dekuji. Slysela jsem v cekarne u PL dve damy, ktere se bavily o biol.lecbe a vzpominaly tam ty zuby, tak me zajimalo jestli je to to o cem se vede rec.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:20

Garfie u me to bylo stejny. Proste jsem to pustila z hlavy uderem pul jedne, kdy pro nej chodim po obede a myslela si, ze je se segrou v pokojiku (jako tydny predtim)

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:24
Reakce na Garfie:

Včera jsem zapomněla na třídní schůzky! Měla jsem nějaké pracovní setkání, ještě na konci se sloučím se slovy, že musím spěchat, máme třídní schůzky, po cestě krátká zastávka na poště, sedám do auta, mrknu na hodiny-super, začínáme za 15 minut, to akorát stihnu, přijedu domů....uvařím si kafe, vyklidím myčku, jdu na parfu....tvl. vzpomněla jsem si večer ve sprše!!!  Nezačíná takhle Alzheimer??? 

​já to teď můžu svádět na covid :-) (ale jako až taková sranda to není, ale snad to přejde)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:28

crazydaisy Ty jo, se ti nedivím, ze jsi z toho rozhozená :( moc ti přeji, at se to zlepší!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 07. května 2021 07:55

nonemy Děkuju. Nic mi nebylo, nebolelo a jen tak ze zvědavosti jsem šla. Asi když má někdo potíže, tak už to čeká. Naštvalo mě to hodně. Mám horší výsledek než moje máma v osmdesáti. Tak mě před chvílí u kafe napadlo, kdo ví, co kde ještě v těle mám za časovanou bombu. No nic, kašlu na to, nějak to dopadne jako vždycky. Pomohlo mi ulevit si tady. Protože jinak jsem přece ta silná žena, kterou naprosto nic nerozhodí. 

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:02

Garfie já doufám že nezačíná. Stalo se mi to samé, úplně vypustiladruhy den se omlouvám p.ucitelce a ona říká" aspoň jste se mohli dopředu omluvit"

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:14

rysamona omluvit se předem, že se chystáš zapomenout?

No, u nás se žádné omluvy nastesti nevyžadují. Já třídní schůzky zásklila ty předposlední. A tento týden jsme zapomněli prodloužit výpůjčky v knihovně. Jestli je to Alzheimer, existuje naděje. Říkali teď v televizi, že někde v Česku našli moc nadějnou molekulu, léčba prý do tří let. tak třeba nebudu úplně dementni než to přijde do praxe.

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:35

Na tech tridnich schuzkach pak nastava zajimavy jev - ti, co tam jsou, dostanou vynadano, ze prislo malo lidi

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:03

rysamona  tak ta je vtipná!

continuity Dala jsi mi naději!! Třeba ta knihovna mi přijde úplně normální, ale tohle bylo jak facka, fakt jsem na to myslela, ještě kvůli tomu spěchám domů...

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:06

Kokoska A teď se ještě budu cítit špatně za ostatní....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2021 09:22

Garfie jestli je to Alzheimer nevím, ale přijde mi, že by se mi to taky klidně mohlo stát:) 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:36

crazydaisy mám osteoporosu skeletu a osteopenii krčku. Léčím se víc než deset let a drží se to +- na stejné úrovni. Teprve ted v lednu mě dr vysadil IBANDRONÁT a nasadil PROLII. Žádné problémy, zlomeniny, omezení jsem zatím neměla. Tak snad to vydrží.

Vlastně nevím proč mně Prolii nasadil až teď

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:58

Garfie Soucítím! Já včera jela koupit dárek pro bratra. A říkala si, že cestou dám kytky na hřbitov. Byla jsem na hřbitově, stavila se u kamarádky se vzkazem, nakoupila v dm, v potravinách. A celou dobu jsem měla pocit, že je něco špatně. A byla jsem na sebe naštvaná, že se mi ani moc nechce mluvit s dcerou, která byla se mnou. V osm večer cestou domů jsem si vzpomněla! Jela jsem pro dárek! Tak dnes znovu. Musím jet přímo pro něj

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:04

notna  Dost se mi ulevilo!

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:13

Garfie To je fajn, aspoň k něčemu byla moje skleróza dobrá :-)