Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 06. května 2021 14:55

Fakirka Ježíš, snad se nepletu, ale vy teď nejste zrovna v nejlepší životní etape, že? Já bych si zalezla(pokud to případne děti dovolí) a četla a četla a četla a prostě se tím procetla. Hodně zdraví a psychické pohody! To dáš a budeš silnější!

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:04

Fakirka Nedá se ten balkón zamknout?

Nic, drž se.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:11

Sweet Potato

Fakirka  Drž se, asi bych se řídila radou od Karja a prostě zalezla do postele s knížkou a tam to celé přežila. 

Offline Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:13

Sweet Potato Karja Lamicka Aranel Pinot Noir

Díky holky, a ty rady jsou vtipné. Ten balkon mě dneska už taky napadl. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:14

Fakirka No zítra to vypadá, že je poslední chladný a deštivý den;-). Takže rozmýšlej rychle!

Offline Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:15

Karja ano, karanténu jsem si nemohla naplánovat líp. 

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:23

Fakirka Výkonný sluchátka jsou taky fajn věc. Podcasty, muzika, mluvené knížky... To se bude mlčet úplně samo! 

Offline Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 06. května 2021 15:56

andulka01 jo, muzika by mi mohla zachránit zdravý rozum.

Naštěstí jsem se se šéfem dohodla, že budu normálně pracovat z domu. Pokud budo moct. S nemocenskou, bonusem od státu a bonusem od zaměstnavatele by to mohlo být ok. Takže dopoledne a kus odpoledne mám o zábavu postaráno. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. května 2021 16:00

Fakirka ufff, držím palce, no. 

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 06. května 2021 17:42

Fakirka To uteče rychle, neboj. Hodně štěstí!

Offline Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 06. května 2021 18:07

Kan

Rychle? Zkusím ti věřit.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 06. května 2021 18:50
Reakce na Mulen:

​Ach jo, taky jsem do poslední chvíle doufala

​Je mi z toho smutno. Můj syn je v podobném věku. Taky jsem do poslední chvíle doufala. Nejvíc mě dostala jedna diskuse pod článkem, kterou jsem spíš omylem otevřela. Bylo to v době, kdy ho ještě hledali. Někdo tam psal ve smyslu: Proč hledat nějakýho feťáka? Je neskutečný, jak zlí dokážou lidi být. Vždyť šlo v podstatě o dítě...

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 06. května 2021 20:42

eeny-meeny Takový diskuze radši nečíst.S tím podobným věkem to mám stejně..

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. května 2021 20:46
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. května 2021 21:06

eeny-meeny Já ty komentáře nechápu. Můžeš mít výchovu jakou chceš, dítě jaké chceš a může se to prostě stát. Bude se chtít zařadit do party a nebo to klidně může zkoušet poprvé a nesedne mu to. Je jedno jestli alkohol nebo trávu a nebo něco jiného. Myslím bude málo lidí, kteří v mládí nemají nějaký takový úlet za sebou a jen to dopadlo dobře. Dřív to byl hlavně alkohol, teď je možností víc. Hlavně na dědinách bylo vždycky spousta úrazů a nehod v opilosti. Tady tři dopadli dobře a on ne. Je to prostě šílená tragédie.

Mám v okolí známé. Kluk pomalu svatý, chodil na gympl a nebyl s ním žádný problém. Rodina v pohodě, kamarádské vztahy. Kluk si někde koupil trávu a asi něco špatného, protože ho napadla narostá šílenost a najednou měl pocit, že je nesmrtelný. Napřed jm řekli, že nemá šanci, potom, že bude postižený, ale u nich dopadlo nakonec vše až zázrakem a je úplně v pohodě. Ty šílenosti a konspirace kolem toho, že ho někdo chtěl zabít, že chtěl spáchat sebevraždu..... Všichni najednou měli jasno. 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 06. května 2021 21:06

barbucha asi se nas brézidentik boji, ze by nam moh bejt ukradenej!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. května 2021 21:18

Jak se tady řešila (nevím už kde) ta denzitometrie. Tak jsem si řekla, že bych asi preventivně měla znát stav svých kostí. Praktická mi napsala doporučení a šla jsem. No, takový výsledek jsem fakt nečekala. Ruka, noha dobrý, ale páteř je v řiti, mám fakt osteoporozu, na kterou už nestačí jen déčko a vápník. Čekají mě pravěpodobně nějaký hnusný injekce - když jsem četla vedlejší účinky, tak mě vomejvali - plešatost, nekróza čelisti atd. Můžu si vybrat mezi hrbatou  čarodejnicí se zlámanými obratli nebo tím ostatním. Teda nasr....jsem strašně.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2021 21:21
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. května 2021 21:25

crazydaisy aneb zdravý pacient je jen nedostatečně vyšetřený drž se, určtitě to nebude tak zlý a dobře žes to odhalila zavčas!