Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 18:23
Reakce na Tabea:

eeny-meeny strašný, čím vším se tu dá nakazit. 

​Strašný. Ještě, že to dobře dopadlo. Já radši nebudu psát o těch dalších hrozných situacích, co jsem s klukama zažila. Jen bych si to připomínala a že jich už za těch 14 let bylo dost... Já si po každém takovém nerváku vždycky najdu nový šedivý vlas. Ráno kouknu do zrcadla a je tam.

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 20:08

eeny-meeny já budu asi taky brzo šedivá. Šla jsem dneska dávat krev, s vyndáním jehly se mi udělalo fakt blbě. Ležela jsem tam přes půl hodiny, než jsem byla schopná vstát. Blbě je mi ještě teď a celá ruka bolí jak prase. Nevím, jestli ještě seberu odvahu.
Doufám, že zbytek týdne proběhne v klidu...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 21:09
Reakce na Kan:

razorblade Fakt? Zvažuju si taky něco koupit, chtěla jsem něco osvědčeného, takže Revalid. Díky. Jo a šediny mi nevadí, v mém věku jsem vděčná za každý vlas. 

​Revalid mi moc nepomohl a ještě mi po něm bylo špatně, ale já mám všeobecně problém se zinkem, který je ve většině těch přípravků.

Teď jsem užívala zatím první kůru od Michala Zapomněla a už po těch dvou měsících vidím mnohem lepší vlasy. A taky mi jich víc podrůstá. Šedivej nemám žádnej, tak jsem ráda, že mi ani žádné takové nerostou.Teď dva měsíce nic a potom další kůra, ale už teď mi to chválila i neteř, když mě stříhala a to ona moje vlasy zná roky. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 05:40

Renusatko 

...tak jsem jukla na stránky a

je to velmi charismatický muž...

Pak se mi tam líbí sponečky Balmain(růžovozlaté), jedna v ceně niché parfému...

No a ještě by mě zajímalo - nemáš, prosím, zkušenost se značkou La Sultane de Saba.?, jestli jsou jejich výrobky parfémované intenzivně - to bych brala...

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 09:13

Renusatko Bojovník za krásné vlasy

Podle složení je tam taky zinek - asi v menším množství?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 16:04

Sweet Potato To ano, ale on jediný mi řekl, že ty preparáty se zinkem nemám jíst na lačno. Třeba večer, když jsem předtím už dvě hodiny nic nejedla nebo naopak ráno bez jídla. Buď je tam toho málo a nebo stačila i tahle rada. Dám si to vždycky s jídlem a mám klid. 

Miru Já jsem si od něj nikdy nic jiiného nekupovala a ani to neznám, ale tyhle vitamíny mi poradila kamarádka, která byla spokojená a já jsem taky. 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 02. května 2021 01:47

Ty jo, v tak malém kadeřnictví je tolik práce...včera vymalováno, dnes 12 hodin úklidu a ještě to není hotovo a asi mi upadne pravá ruka, už ani prášky nezabíraj 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2021 08:48

Catherinne tak to jsi tedy dobrá,ted koukám,v kolik hodin píšeš...ale budeš to tam mít určitě krásný

...no já jsem tedy včera taky uklízela...vytekla mi pračka,brutálně,normální záplava všude...tímto si stěžujunaposledy jsem na drobnou opravu čekala týden...

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:49

Sedím v práci a bulím zlostí sama nad sebou po lehké výtce od šéfa - zapomněla jsem, že je ráno porada a přišla jsem pozdě, což je mi v neporadní dny  tolerováno, protože hodiny odmakám a termíny plním (a moji práci za mě nikdo neudělá). Šéf ví, že se to trochu sype doma (nebo spíš s rodiči na jedné straně a jedním dospělým dítětem na straně druhé), ale má pravdu, že musím dát vědět, co se děje, aby on nevypadal hloupě , že neví , kde jsem. Mám chuť přestat udržovat zdání, že jsem plus mínus v normě, a jít se taky uklidit někam do léčebny. 

Edit: až na to,  že v léčebnách je teď narváno :-/

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:53

Isca

Nebul, říct ti to musel, ale já myslím, že to bude v práci dobrý. S tím soukromím si to sama zvaz, jestli by ti třeba nepomohl zkrácený úvazek nebo nějaká jiná pomoc?

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:05

continuity Díky za podporu , v práci to bude dobrý, bulím právě proto, že šéf má pravdu a jinak je hodně tolerantní, ale nerada se cítím jako nezodpovědný debil,  už proto, že k rozostřenosti mám sklony a  základní profesní hrdost je to, co mě celkem drží nad vodou. Zkrácený úvazek určitě ne, protože výhledově budu muset podporovat finančně (což už dělám) to dítě, které mi vysvětlilo, že nadměrné utrácení je součást její poruchy (ví, že je to špatně,  je jí to líto, ale děje se to). Sestra je alternativka, té říct nic nemůžu,  zaplatila by mi tak homepata a dotáhla do draze placeného ženského kruhu. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 17:06

Isca

Tlapkam, ty rodiče a velké děti, ti nám dávají pěkně zabrat... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:17
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 17:18

Isca za mě klidně breč, někdy je to potřeba. Ale uvidíš, že zítra o tom už nebude vědět. To ostatní se asi tak snadno nesrovná, ale doufám, že bude brzy líp.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:33

continuity Mha viktorka_od splavu Evaeva Díky, vybulila jsem se a je mi trochu lípa jdu se potkat s okolním světem

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:34

Isca teda dítě s poruchou utrácení bych řešila dosti razantně. Co bude delat až nebudeš vydělávat? Nebo plánuješ chodit do práce až do (její) smrti?

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:47

Isca Je hezké, jak na všechny okolo sebe myslíš, ale zkus víc myslet i na sebe. Kdyby v tvé situaci bylo tvé dítě, sestra nebo kamarádka, poradila bys jí zkrácený úvazek? A tu poruchou utrácení je potřeba aktivně řešit. Mám s tím své zkušenosti, kompenzovalo to nespokojenost v jiné oblasti. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. května 2021 17:57
Reakce na continuity:

 Co bude delat až nebudeš vydělávat? Nebo plánuješ chodit do práce až do (její) smrti?

​Přece tohle není vůbec otázka na místě! Ta zásadní je, jestli si na to vydělá dotyčný...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:04

Isca mrzi ma co sati deje. A dufam ze sa to casom spravi k lepsiemu.