Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:48

Hanka H Mám naprosto stejnou zkušenost. Vracela jsem birkeny madrid , pro mě nenositelné a za ně jsem si objednala tyto. Jedna cesta do práce a puchýře jak hrom. Tak na ně doma koukám a sbírám odvahu na 2. kolo, že se nějak přizpůsobí. Ale koupě lituju. Asi si je nechám jen na doma na ponožky, stejně si moc nejsem jistá nošením pantoflí venku. :-)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 22:32

ionicera Tak tos mě moc nepotěšila, i tak díky! Trochu drahá domácí obuv, nehledě na to, že mi na ponožkách kloužou.

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 22:38

Renusatko dávkovanie zmenené nemá

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 23:01

Hanka H Tak někomu problémy nedělají. Asi máme divné nohy. Ale třeba ochodí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 23:35

ionicera Hanka H ty puchýře dělají ty překřížené pásky nahoře na nártu, "štípou"? bych to zkusila chvíli rozchodit doma v ponožkách a třeba se to fakt poddá. já v neděli neplánovaně dala terénní vycházku v bb madrid a i když si tu někdo stěžoval že dřou tak úplně bez problémů, kopce nahoru dolu a ok. ale já je právě mám v práci jako přezůvky, takže už je mám trochu "ochozený"

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 00:13

viktorka_od splavu Naprosto nelogicky mám na každém nártu puchýře jinde. Nikoliv v místech překřížení, ale prostě všude možně - znovu se mi potvrdilo, že si mám kupovat jenom kožené boty.

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 00:22

Hanka H já jako prevenci proti jakýmkoli puchýřům na noze, promašťuju ty problematické části nohy. Pro estéty asi nic moc, tak to moc hlasitě nenabízím, mně to ale pomáhá. Se sandálama tyto problémy ale nemám. U Gizeh birkenů, když je velké vedro a já se potím, tak lehce šmrcnu nějakým mastným kitem prostor mezi palcem a ukazovákem nebo to kontaktní a namáhané místo na nártu a jdu...

Když jdu na túru, než si dám ponožky, vazelínou, indulonou, čímkoli masným prostě ty nohy zakydám.Takže jestli už nemůžeš ty sandále vrátit, a nevadí ti je zablemcat trochu zespodu, můžeš to takhle zkusit

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 05:12

Hanka H pockat pockat, ony ty pantofle za tisice ani nejsou kozene?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 06:28

baltik no jsou ruzne typy, ja mam kozene za tisice a plastove za stokoruny:-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 08:13

999

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 08:18

baltik ja ulovila kozene arizony na doma jako pantofle a nelituju ani koruny:) na ven mam kozeny gizeh a nekozeny mayari, a chodim jen v tech prvnich, ackoliv loni jsem sezonu prochodila v tech druhych ale dneska bych uz nemenila :) 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 08:55

artemisia Vrátit už nemůžu v žádném případě, takže díky za radu. Nohy promašťuji několikrát denně, zkusím oblemcat i pásky zdola- je tam našitá nějaká hadra, tak uvidím.

baltik Tento typ kožený není - také mě to nejdříve odrazovalo od koupě (z 2 181 po slevě za 1869), ale pak jsem neodolala kolektivnímu nadšení - vovce!

Na jejich obranu uvádím, že vypadají moc pěkně, anatomicky mají dobře řešenou podrážku i stélku, jenom kdyby tak příšerně nedřely.

Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 09:16

Hanka H nekožený za dva tisíce?! v Lidlu maj napodobeniny za 199,- ... to je podle mě odpovídající cena za takovýhle pantofle - taky to maj v kategorii "dámská domácí obuv"

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 09:21

RoSa Jezis, maj to z vlastního materiálu birkoflor, není to laciná kozenka a ty boty fakt vydrzej.narozdil od vsech tady těch levnych variant se v nich dá pohodlně chodit 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 09:30

RoSa já teda nejsem žádnej birken fanda, mám jedny, a nosím je jen občas, ale to, co postuješ ty, se s nimi opravdu srovnávat nedá ... to je jak falešnej vuitton :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 09:33

RoSa lidlovy ani na doma, jsou strasny

Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 09:50

jasně, rozdíl v kvalitě určitě znát bude - to nepopírám... pokud to někdo užije častějc než vyběhnout v nich občas s odpadkama k popelnici, tak se do kvality vyplatí investovat... jen jsem si tak myslela, že za ty prachy by kožený bejt mohly, no...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 10:05

Mám černý nekožený Mayari, nosím je celý léto už pátý rok.
Po dvou letech jsem si koupila ještě jedny stejný do zásoby. Plus mám i jiný barvy, i koženou variantu.

Ale zatím vždycky sáhnu po těch rozšlápnutých, když vím, že budu chodit dýl. Jsou teda trochu ze spodu ošoupaný, ale jinak jim nic není, dokonce jsem je už hodila párkrát do pračky a pořád ok. Nezničitelný

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 10:21

Jennyfor jako jak do pracky??? To ta podrazka prezila? Mam prave nekozeny Mayari a jsou z te imitace svetle hadi kuze a ta je jak prase tak proto se ptam:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 10:23

Jennyfor ja mam takhle tri roky ty "gumaky". nosim je denodenne na doma, na zahradu, k vode, o dovolenych.. fakt toho nachodily strasne moc.  na letos uz jsem si "na ven" koupila novy, protoze vypadaji kapku oslapane, ale lepsi papuce za 600 jsem fakt nemela