Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 12:04

andulka01 Jo s tim tesnenim se mi to ted stalo s dcerou u vchodovych dveri. Ale zavrela si to tam teda sama. Ale musela na me volat at otevru, vubec jsem to nechapala, ze si tam sama zavrela prst a nemuze ho vyndat:-D

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 12:40
Reakce na brrr:

Skříplé prsty, brr! Tlapkám všechny.

A moje stížnost; jsme na horách a už druhý den, tj. celou dobu naší přítomnosti zde, leje jak z konve. Včera odpoledne byla chvíli dešťová pauza, tak jsme sjeli do Kašperk a tam bylo boží dopuštění - hlava na hlavě, hospody vyjezené, sámoška vybrakovaná. Čuměli jsme jak puci. Dneska jsem měla v plánu Velhartice, ale bojím se, že budou davy i tam. A taky je tu zima, málo borůvek, houby jen přestárlé,..... Jediné plus (a velké) je nové hříbě.

​Byli jsme na Velharticích v dešti/po dešti a atmosféra byla úžasná :) Ale stejně přeju, aťs e to počasí začne lepšit!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 15:40

Moje máma takhle přejela sestře asi v 8 letech nohu autem. Tam ... a zase zpátky, když z leknutí začala couvat. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 16:10

Dnes sa ku mne choval vodič autobusu dosť hrubo, kričal na mňa cez celý voz, medzi iným i to, že by som potrebovala dostať na zadok. Dôvod bol ten, že mi pri dobiehaní na autobus zastavil na zastávke na znamenie a dožadoval sa poďakovania na celý autobus. Rozladilo ma to len rochu, ale vážne zvažujem sťažnosť i keď nerada by som niekoho poškodila, že by prišiel o prácu a tak. Na druhej strane neviem, či tie sťažnosti vôbec niekto číta a k niečomu to je... 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 16:35

Koupila jsem si zde hojně chválené , po několika dnech nošení mám na nártech na několika místech puchýře, včera jsem zalepila, abych v nich vůbec došla domů.

Máte prosím někdo podobnou zkušenost, mohu doufat, že se bota oblomí/noha zvykne?

Offline Pinot Noir
Avatar
24439 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 16:59

paktofonika hulvát

Já si stěžovala na chování řidičů, nebo na to, že spoj odjel mnohem dříve, než podle jízdního řádu měl, už několikrát, vždycky jsem dostala odpověď v tom smyslu, že si za to vlastně můžu sama, takže o to, že by někdo kvůli tvé stížnosti přišel o práci, bych se fakt nebála. Řidičů je takový nedostatek, že nevím, co by jeden musel provést, aby přišel o práci.

Online 999
Avatar
17559 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 17:04

paktofonika Nenech si kazit jedním volem den :-).

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 17:14

paktofonika ahoj! myslím, že Pinot Noir má bohužel pravdu s tím podstavem, ale potlapkávám!

Nemusel stavět, když ty jsi tam nestála. Tohle mi přijde jako hulvátství a fakt bych neděkovala.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 17:48

andulka01 To udelala kamaradka dceri, ja to videla, dite prsty v pohode, presne jak pises. Jeste ted, kdyz na to vzpominame, tak zelename. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 18:09

paktofonika nemusel zastavit, když jsi tam nestála. Pokud ti přesto zastavil, poděkování si určitě zasloužil, ale domáhat se ho takovým způsobem je hulvatstvi.

Karma je zdarma, kašli na něj.

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:03

Otec užíva 4 mg istého lieku, ten sa vo forme 4 mg tablety nevyrába, takže užíva 3 mg + 1 mg, navyše ten liek si môže z blistra vybrať len on, ideálne rovno do úst, bez dotyku. Mama mu to do liekovky vždy nachysta v blistri. Dnes ho prepustili z nemocnice, po 9 dňoch, a dali mu dva malé papierové sáčky s nachystanymi liekmi na ráno a večer, spomínaný liek vybratý z blistrov a navyše sme zistili, že namiesto 4 mg mu dávali 4x3 mg tablety! 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:45

paktofonika já taky nejsem stěžovací typ, mám taky obavy, abych někomu neublížila moc, ale jednou už mi ruply nervy a na jednoho řidiče jsem stížnost poslala. nestalo se nic, ani nedošla odpověď takže klidně napiš, aspoň se ti uleví

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:13

dzizisketa Už přestalo pršet, tak snad. Jinak teta nám tu nechala kočky, koně a hosty a odjela na prázdniny, ale až ji zase někdy uvidímme, tak pozdravím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:24

paktofonika jestli ti to nějak pomůže, tak stížnost klidně pošli, ale nestane se nic, nanejvýš ti odpoví, že to s řidičem projednali a on slíbil že už to víckrát neudělá (párkrát jsem psala, kdysi, u nás jezdívali výtečníci kteří se kolikrát neobtěžovali vůbec zastavit ani na zastávkách, které vůbec na znamení nebyly:D

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:29

paktofonika Nepříjemné. Ale jen tak mimo téma, ty jsi mu, než ti začal nadávat, poděkovala za to, že ti zastavil, ačkoli nemusel? 

Jinak samozřejmě jeho postup neschvaluju, jen se obávám, že stížnost asi řešit nebudou, důvody byly již napsány. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:32

Pinot Noir Aranel To s nedostatkom vodičov ma nenapadlo, to je fakt. Ja som nebola vôbec nahnevaná, vodič bol vynervovaný a ja som skoro dušu vypľula pri dobiehaní, takže vôbec ma nenapadlo na neho vo dverách hneď mávať a ďakovať mu, pritom to bežne robím.

nonemy viktorka_od splavu No pokiaľ to k ničomu nie je, tak na to kašlem, nebudem s tým tratiť čas, len som myslela, že by sa vodič nad sebou trochu zamyslel... 

999 dnes je super počasie, dnes by ma fakt nič nenahnevalo. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:38

whiskas No začal na mňa kričať hneď čo som vošla do autobusu a postavila sa k oknu. Proste ma to v prvej chvíli nenapadlo, že je zastávka na znamenie a že zastaviť nemusel. Bežne vodičom ďakujem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:12

paktofonika Chápu, taky by mě takové chování zaskočilo. Třeba měl prostě "blbej den", což ho samozřejmě neomlouvá. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:23

letfenixaTo snad není možné. Takových léků je teď spousta, tak nechápu, že to v nemocnici neznají. Ohledně dávkování, to mohli změnit v nemocnici, záleží co je napsané ve zprávě.

Online 999
Avatar
17559 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:38

paktofonika Tak teď jsi mě fakt pobavila....