Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 16. června 2020 18:41
Reakce na Pinot Noir:

Bledule to jsi mi připomněla, jak mi šéf občas vyprávěl zážitky svého kamaráda kriminalisty, jednou prý byl u případu, kdy muž zemřel ve vaně asi na infarkt, a několik dní, než ho někdo objevil, tam přitékala poměrně horká voda, takže tělo bylo normálně vařené, resp. velmi pomalu tažené

​Hele, na toto tema tady vysla cela kniha! Napsal ji kluk, ktery se tim nekolik let zivil (tedy uklidem bytu v podobnych pripadech). Nektere ty pribehy by clovek fakt nevymyslel... Pro slabsi zaludky ta kniha veru neni! 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 16. června 2020 19:21

Aranel Vid,nestiham vubec cist, ale ja soutezit nemuzu;-). Dikybohu;-). Ani nemam zadnej mensi ,,zazitek,, do debaty.

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 16. června 2020 20:45

Myrtila Moje tchýně je v pohodě, dokonce když poprvé přijela do našeho bytu (tedy mého, ale stěhovali jsme se tam společně), tak mi vynadala, jaktože máme repráky (chtěl muž) a ne kuchyň, že to mu nesmím dovolit!!!  Ovšem se synkem si na to téma nepromluvila....

Ale když jí vyšla první kniha, darovala nám každému vlastní výtisk s vlastním věnováním....druhá kniha už byla společná.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 16. června 2020 20:57

Jennyfor teda ten lesní tanečník je neskutečnej hajzl, takhle všem zkurvit Vánoce. 

Takhle to možná zní jako ironie, ale myslím to vážně, když si vezmu jak syn Vánoce miluje a ta představa, že se na Štědrý den dozví, že táta odchází, no brrrr. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 16. června 2020 21:36

Boze to su historky. A ma prekvapuje, ze tolko z vas nejaku podobnu pozna. Je to fakt smutne.

Kamoskina mama robi v domove dôchodcov, priviezli im tam staru pani. Deti ju zobrali akoze na nakup a doviezli ju nic netusiacu tam a nutili personal, aby ju tam proti jej voli nechali. Ked zisiltili, ze bez jej suhlasu sa to da iba ak by bola nesvojpravna, zacali mile deturence obvolavat psychiatrov, kto im nieco take na počkanie da . Stara pani bola ciperna, uplne upl zmysloch, starala sa v domceku sama o seba. Detom darovala cast pozemkov, ti si tam postavili domy a asi si robili zalusk na rodicovsky dom.. Pani nakoniec pustili domov, zaujimalo by ma ako to dopadlo, vravela sice, ze majetok prepise aby ho ti supi nedostali ale ktovie ako to dopadlo. Hlavne ta beznadej, deti sa ta snazia zbavit a ty nikoho iného nemas, sil bude ubudat.. pravda, nepoznam tu pani ale podla popisu to ziadna Herodeska nebola, skor naopak..

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. června 2020 22:21

Ignis Teď před chvílí jsme si spolu telefonovali a já jí říkala, jak jsem si vzpomněla, jak tenkrát ten její ex chtěl tančit nahej v lese.
Sice jsme se tomu zase zasmály, ale pak vzpomínala, jak tenkrát zhubla 15 kilo za měsíc, jak ten nejmladší začal mít noční můry, holčička šestiletá odmítala jíst, dokud nepřijde domů tatínek. No brr, hnus fialovej, ještě že ten její současnej chlap je tak fajn. On nemohl mít děti, proto byl rozvedený a tak si ty její tři od začátku hrozně užíval. A už jsou všichni dospělí, mají i pět vnoučat, spokojenost v celé rodině.

S tanečníkem se děti nestýkají, začal se o ně zajímat až po patnácti letech, kdy už neměl žádnou lesní žínku a dospělé děti ho poslaly svorně do pryč.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. června 2020 22:21

Karja Já taky nemám... začla jsem se pak radši rozcházet kdyžtak sama

No, jednu nepěknou věc za sebe bych měla. Tak možná v jiný soutěži.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 16. června 2020 22:29

Aranel :-DNebud srab a praskni na sebe. Ja se kvuli sambovi rozesla s predchozim partnerem, ale nikdy jsem mu nepriznala, ze nekoho mam jineho. On mi taky tehdy rekl, ze vi, ze je to blby OD xxdoby a ted nerekl jakoby dobu, kdy jsem mela vyhlidnuteho samba, coz byl ani ne mesic (to bych mozna nad svym pocinanim jeste premyslela), ale trictvrte roku (!!!!!) z roku a pul vztahu, no tak to byl pak rychlej rozchod. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 16. června 2020 22:34

Jennyfor No tak to je neco, obavam se, ze ta tva kamaradka teda ,,vyhrala,,. Ja se nedivim, ze nekdo nekoho zabije obcas. Toho bych nezabila jen kvuli sirotkum detem.

Mrakoplas Tohle je taky peknej hnus, vetsi jak ty rozchody snad.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 16. června 2020 22:42

Jennyfor No chudáci děti teda. Tak aspoň že to dobře dopadlo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2020 23:06

Jennyfor mě je vždycky nejvíc líto těch dětí. Pro toho partnera je to obrovská zrada, to je jasné. Ale dětem zmizí jejich milovaný tatínek.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:07

A teda je to spíš do i do radostného vlákna, ale dám to sem. Dnes jsem ráno při ranní injekci zjistila, že má táta na rameni asi pásovej opar, takový puchýřky vodový. Sice ho to nebolelo, ale nevěděla jsem, co s tím. Zavolala jsem té paní, že musím do práce a jestli by na to v poledne nekoukla, jak se jí to jeví.
V poledne mi volala, že to může být a nemusí, ale že dojde k lékařce pro mast a léky, abychom to měli doma, kdyby to ten opar byl. A že táta ok, povídal si s ní, dokonce se oholil

Pak volala ve čtyři, že to mám doma, ale že se jí zdá, že to mizí a byla to spíš nějaká alergie, a že to budeme sledovat.

Já mám poprvé pocit, že na to nejsem sama, že se můžu o tu starost s někým podělit a ještě je to školený zdravotník a vyřeší za mne styk s obvodní doktorkou, kde bych jinak zas trávila hodiny. Dneska jsem v práci toho udělala tolik, jak jindy za týden, bez té věčné úzkosti, co se doma děje. Pocit, že mi ještě někdo kreje záda, to je úleva.

No a pak paní volala ještě večer, jestli není táta alergickej na jahody, že mu doma na zahrádce pár natrhala a zejtra mu je přinese

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:08

Jennyfor mám radost s tebou

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:10

Karja To já jsem párkrát kdyžtak chtěla, ten vztah trochu prodloužit, ale obvykle jsem to vydržela tak třeba dva tejdny a pak to rozsekla, já neumím žít v tom, že je to od někdy blbý, ale tak co. Třičtvrtě roku!!

No a tamto, tak chodili jsme spolu na Erasmu, pak asi půl roku poté se rozešli, pak za 4? roky přijel s kámošema do Prahy, prožili jsme vášnivou noc. Naplánovali, že já pojedu za ním, uviděla jsem ho na letišti a v tu chvíli už to tam nebylo. Zmohla jsem se tak na pusu na tvář. Což on si logicky sliboval, že budou další tři vášnivý noci, a nebylo nic, a... proč jsem tenkrát okamžitě neodjela, už si nepamatuju, ale rozhodně ode mě bylo hodně nepromyšlený snažit se navázat na minulost. Bejt to jen ta jedna žhavá noc v Praze, mohla to bejt oboustranně překrásná vzpomínka.

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:11

Jennyfor tak to je super

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:11
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:13
Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:17

Jennyfor Ja mam radost, jsem z toho uplne dojata!

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:19

Aranel tak to není žádna nepeknost, prostě někdy to člověk neodhadne a ti kluci mají tendence si to různé malovat.

Já jsem si takto dala inzerát, že hledám kamaráda do hor. V tu chvíli jsem z toho byla tak otrávená, že jsem neměla náladu na žádné vztahy. No a ozval se strašně hodný kluk, který me ale fyzicky spíš odpuzoval. Kamarádili jsme docela dlouho,znám se nakonec i s jeho ženou, ale pořád vím, že si docela dlouho dělal naděje. Mohla jsem to utnout, ale v tu chvíli jsem byla ráda, že jsem ráda. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 16. června 2020 23:19

Aranel No jo, ale zas to jsou takovy mlady lasky, ty musi byt plny zklamani!;-)