Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:07

razorblade

To je ten jednostranný pohled na lidi. i samotáři mají určité výhody a nemusí to být zrovna práce na polární stanici. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:09

Garfie JA! Nakreslim jehlicnan takovej ten typ detsky kresby vanocniho stromecku listnace kresleny stylem cukrova vata na tycce se mi nikdy nelibily

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:09
Reakce na Mirka:

Mně ty psychtesty a osobnostní testy vždycky vyjdou moc pěkně. Z toho usuzuju, že jsou na nic.

​Presne, ja jednou delala nejakej ctyrhodinovej do zamestnani, vcetne pohovoru s psychologem (nechapu, jak jsem na to mohla pristoupit:-D). Prosla jsem pry s vynikajicimi vysledky a vysledky jsem si mohla prevzit osobne a ja jim rekla, ze me to zas tak nezajima a nikdy to nevyzvedla:-D

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:10

razorblade Ono to zadání zní, ze mas nakreslit listnatý strom. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:13

razorblade A pak je taky téměř gothic listnáč bez listí, s pokroucenýma špičatýma větvema..

Což bych osobně řadila do tvé kategorie "neumí kreslit", leč personalista to vyhodnotil po svém..

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2020 14:13

razorblade tohle nebylo moc povedené školení. To je jak kdyby vám udělali IQ testy a pak vás seřadili od nejhloupějšího po nejchytřejšího. Výsledky osobních psychotestů by se asi neměli takhle zveřejňovat, ne? Max by je měl dostat šéf té skupiny a ani tím si nejsem moc jistá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:13

continuity heh, mne by nejspise dle pravdy vyslo ze jsem nemehlo bez fantazie, neb  bych ho nakreslila furt stejne jako kdysi ve skolce, strom s jablickem, travicka, kyticka, plot, domecek. od te doby jsem v kresleni nijak zvlast nepokrocila (ted me napada ze za ten plot by me vyloucili hned:-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:16

Evaeva jsem neco takoveho absolvovala parkrat a taky to vzdycky bylo "verejne", jednou lektorka s neskryvanym udivem zduraznovala, ze se vsichni dle vysledku jakztakz na tu praci hodime, ale jeden ucastnik ze pry je ake naprosto odlisny typ a ze nechape jak tu praci muze delat (mela pravdu, nicmene.. )

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2020 14:20

viktorka_od splavu to mi přijde fakt divný. Chápu nějaké obecné hodnocení skupiny, ale tohle přece způsobí víc škody než užitku. Já teda byla akorát na "team buldingové" akci se třídou na gymplu a to bylo super. Ale nevím, jestli to k něčemu bylo, my byli dobrý kolektiv.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:22
Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:28

Aranel Vis co ani do ty prace jsem nesla, podle me to byla fakt kravina, ze tam meli psychotesty, podle me byl nekdo s nekym kamos a hezky to calovalo testovat uchazece;-)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:29

continuity na tyto kreslené testy doplácíme my, co kreslit neumíme a hodina kreslení bylo malé trauma. Proč bych měla kreslit kořeny, když nejsou vidět? Domu taky nenakreslím základy a psovi střeva.

edit už jste to řešily

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:34

já se obvykle dovím, že nedávám emoce  najevo a  neumím si říct o pomoct. Když si tedy řeknu o pomoc a dám emoce najevo, zpravidla se mnou nemluví ani klika od prádelny.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:37

Mirka to není pravda, resp. není podstatná výtvarná úroveň ty kresby ( když to vyhodnocuje psycholog), když ti to dá nějakej neznalec, tak ani bůh neví, co tam vyhodnocuje. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:40

continuity Dovolím si nesouhlasit. Spoustu věcí tam nenakreslím, protože mně to nenapadne, protože je nakreslit neumím, protože mě to nebaví a chci to mít odbyto.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2020 14:46

Mirka skoro bych řekla, že i o tom bude část toho testu. Navíc se fakt neočekává, že to zabere tři hodiny

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:48

razorblade Ale ty jsi postižená věčnými pobyty s lesáky a reportážemi o kůrovci!!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:50

Evaeva pak z toho vyjdu jako plochá, líná osobnost a ty bych se na to podívala, aby to byla pravda!

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:53

Mirka Evaeva  Přesně tak, i odfláknutá kresba o něčem svědčí. Jde taky o její velikost, umístění v rámci prostoru, detaily, čtrty....a jako znovu opakuju, je to jen doplňkový test, žádný psycholog na něm nestaví rozbor!!!