Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45960 příspěvků moje polička 27. května 2020 12:01

Luna nejsi zla, ale asi bych se to snazila otocit - poprala bych a zaroven zminila neco ve smyslu "blby bacil, skoda ze jsme nemohli zapijet spolecne"

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. května 2020 12:07

viktorka_od splavu No už jsem to vyřešila. Pít se půjde prý v létě. Tak jsem zvědavá... 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. května 2020 12:41

Luna A ja bych to treba neresila, nikdy jsem moc nepochopila to hromadne oznamovani narozeni potomka (jeste s obligatnimi mirami). Vetsinou i zapomenu na takovou zpravu zareagovat...Az na nejblizsi pratele me to ani moc nezajima, takze sama taky neplanuju informovat vsechny pratele a kamarady, co znam. Ale nevim, jak jste si blizci vy konkretne.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. května 2020 13:00

Jos Hromadne oznamovani me taky nezajima, tohle je neco jinyho, proto me to mrzelo. No ale tak uz to mame vyresene, tak popojedem.

Online Garfie
Avatar
23809 příspěvků moje polička 27. května 2020 15:28

Luna Nejsi zlá, on je zlej :-) Lidi, co mi přišli na svatbu nebo já jim jsou vesměs blízcí přátelé a tohle by mě mrzelo. Já nemůžu zkousnout, že mi můj ex-přítel nedal vědět, že se jim narodilo dítě, dozvěděla jsem se to náhodou, když malému bylo cca půl roku! Přitom jsme spolu vycházeli dobře, znám i jeho ženu, občas jsme zašli na snídani....tomu dítěti jsou možná i dva roky a pořád to "nevím", sice jsme se ty dva roky neviděli, ale párkrát si kvůli různým věcem napsali.

Offline brrr
Avatar
9960 příspěvků moje polička 27. května 2020 17:43

razorblade Jdi v čem chceš a ne v tom, v čem bys "měla" jít. Hlavně si to užij.

Ze základky máme sraz každé dva roky, měli jsme ho mít minulou sobotu, takže byl přesunutý na podzim. Ale s většinou lidí se vídáme, máme děti ve stejných třídách, atd. Vesnice, no. S gymplu jsme měli sraz loni po 20 letech a před tím asi 5 roků zpátky a vždycky je to fajn. A to jsme byli dívčí třída (27:7), i na fb docela frčí konverzace všech. Z vysoké jsou taky srazy? u nás to část vůbec neddělala, část jen bakaláře, pak jsem měla zase jiné spolužáky na navazujícím... Takže u nás nic.

Offline JankaM
Avatar
2379 příspěvků moje polička 27. května 2020 18:36

Dnes jsem byla na takovém setkání s lektorem, původně jsme měli probírat asertivitu a dělali jsme osobnostní testy a tak a asi jsme se dostali někam kam jsme neměli, už tu brečím. 

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 27. května 2020 19:25

stes Hele, já vím, že je to slabá útěcha :-D, ale v těchto případech pomůže jen trpělivost. Já mám taky akci vlasy. V době pandemie jsem samozřejmě nemohla ke kadeřnici, ale až na odrost byly vlasy v pohodě. Mohla jsem je nechat jen uschnout a jít. Teď sice nemám odrost, ale cca týden po dobarvení (jen odrosty a jen 6% peroxid) mám na hlavě takovou slámu, ulámané konce, že to je fakt děs. Nechápu. Přitom jsem kromě toho dobarvení nic nezměnila. A ANO, používám masky, NEpoužívám kosmetiku na vlasy z drogerie, chráním vlasy před teplem atd. (oblíbené "rady", které zná snad každý).

Offline stes
Avatar
7285 příspěvků moje polička 27. května 2020 20:36

whiskas diky no co nadelam, že jo. A Ty taky vydrž

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 27. května 2020 20:45

stes Bude to dobrý .

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. května 2020 23:00

brrr Z vysoké nejlepší . Vídáme se minimálně třikrát do roka, k tomu výjezdní zasedání, tedy ofiko sraz někde v zahraničí, kde je velká výstava. Za poslední roky Budapešť, Berlín, Benátky a letos měla být Paříž

Offline brrr
Avatar
9960 příspěvků moje polička 28. května 2020 06:46

999 Tak to musí být super.

My byi takový zvláštní ročník, část to vůbec nedodělala, ostatní nejsou v oboru a to nás bylo dohromady asi 18. S lidma s ročníků nad jsem v kontaktu víc.

Online Karja
Avatar
35701 příspěvků moje polička 28. května 2020 07:21

JankaM A tak asi to vypada, ze to k necemu dlouhodobe bude, a to je dobry!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. května 2020 09:07

JankaM Jestli te tto utesi, mam tto taky za sebou a "leceni" (nebo jak to nazvat) fo hrozne pomohlo

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 28. května 2020 11:06

Vcera jsem si hnula se zady, za par dni to prejde, ale pekneme to se.e.

Offline razorblade
Avatar
8139 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:10

JankaM vubec se tim netrap a vubec na takovyhle akce nechod! Kdysi v hotelu nam delali ruzny treninky asertivity a mne to vzdycky prislo jako ztrata casu. A hlavne tyhle ruzny osobnostni testy, kterejma nas chtej rozdelovat do nejakejch skatulek, to bych vrazdila! (ano, mluvi ze me potrefena husa, ktery kdysi v nejakym tom testu vysel nejakej psychopatickej typ, zatimco vsem ostatnim vysel nejakej ten uzasnej spolecensko-asertivni. bohuzel smyslem toho bylo, ze pak jednotlive skupiny budou predstavovat a obhajovat svuj typ, takze ti spolecensti se vsichni shlukli, tvarili se jak border kolie nadrzeny na micek a opevovali svoji asertivitu... aaaaa)

Offline Mohučanka
Avatar
6383 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:17

brrr to je zajimavy, u nas 2 ze 3 rocnikovych kolegu, kteri to se mnou dokoncili, jsou mi uplne nejlepsi pratele. Nas bylo doslova "petapul", to se pak sraz organizuje docela snadno.

Letos me ovsem ceka jeste sraz 20 let od maturity!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:30
Reakce na razorblade:

...tvarili se jak border kolie nadrzeny na micek a opevovali svoji asertivitu... aaaaa)

měla jsi je coby psychopatickej typ proplesknout

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:45

Mohučanka Tak já už jsem ho měla před pár lety  Ale myslím furt dobrý, všichni vypadají pořád stejně. My jsme tedy byli skoro dívčí třída a všechny vypadaly fakt dobře. Ale půlka z nich jsou učitelky, tak to bylo jak na nějakým učitelským srazu. Nic proti učitelům

Šla jsem před pár lety poprvé na sraz základky a to teda bylo mnohem zajímavější  Některý typy, to bylo něco, ale fakt zajímavý. Bohatí podnikatelé, alkoholik, lidi co přibrali tak 50 kilo, lidi, co nemluví, různý smutný osudy žen a tak, asi si to umíte představit...

Offline razorblade
Avatar
8139 příspěvků moje polička 28. května 2020 12:47

nonemy ja lidi nebiju! jsem psychopatickej typ, ne nasilnej. :D a ja uz nevim, jak presne se muj typ jmenoval. spis jsem tim chtela vyjadrit podporu jance a to, ze me tehdy taky sralo, jak se tam ty lidi, kteri zapadli do "ty spravny" skupiny, vzajemne poplacavali a dokazovali si, ze oni jsou ti nej...