Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:52

razorblade sla bych v osvedcenych hadrech, ve kterých je dobre. Dziny, bila kosile nebo triko a cajk

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:56

Kokoska ty saty mi pridavaj dost kilo (coz me neodrazuje od jejich nadseneho noseni)... a navic se mi mezi lopatkama udelal bedar, kterej jsem si rozskrabala a taky jsem chodila na vesnickej gympl a velka cast mych spoluzacek jsou takovy ty spokojeny venkovsky tetiny, ktery by cosacky hadry asi moc neocenily, naopak by me jeste pomluvily, ze jsem se na svoji vizaz vyflakla a vyrazila jsem v nejakym hroznym hadru z vyprodeje. :D

barbucha no presne! moje tmave ruda rtenka rozpita v koutcich na vanocnim vecirku je takovy moje memento! :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:59

razorblade 

Vykašli se na spolužačky, jejich chyba že tomu nerozuměj Jo, a líčení, to je samostatná kapitola - leč bezezbytku platí to samý jak s outfitama! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8801 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:13

razorblade ja som na poslednom zraze sice nebola ale videla som fotky a prave vacsina z dedin si na sebe dala zalezat, v minisatach a s makeupom ako do casaku. (To nemyslim ako kritiku) esteze som tam nebola, mala som v plane neformalne posedenie v dzinsach a oblubenom nosenom tričku, nabuduce uz budem poucena a dam aspon koselu nech nie som za houmlesaka. :)

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:27

razorblade vem si cokoliv, v čem ti bude dobře. Na posledním srazu jsem, očividně znavená věkem, pochopila, že zrovna tam není nutné dělat na nikoho dojem, spíš je účelem zavzpomínat a dobře se pobavit. A jak řekla, tak udělala: Vezla jsem se tagem domu v pět ráno.

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:31

razorblade hadr z vyprodeje

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:37

já závidím každýmu třídní srazy. My jsme byla tak příšerná třída, že se žádné srazy nekonaj. Jak základka, tak střední. Když jede můj muž na třídní sraz, tak zelenám závistí.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:45

Tak Betty My jsme se pokusili udělat sraz po 10 letech od maturity, nezvládli se domluvit, jestli v Praze, nebo v původním městě, a pak to vyšumělo.

Třeba až to bude po 50

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 26. května 2020 22:55

Aranel víš co, když jsem byla mladší tak mně to bylo tak nějak jedno, to až na starý kolena je mi to líto. Některý bych ráda viděla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 26. května 2020 23:38
Reakce na Tak Betty:

já závidím každýmu třídní srazy. My jsme byla tak příšerná třída, že se žádné srazy nekonaj. Jak základka, tak střední. Když jede můj muž na třídní sraz, tak zelenám závistí.

​My máme pravidelně srazy jen se základkou. Tam byla nejlepší parta... Poslední léta jsme polevili, děláme to po pětiletkách, a ani nechtěj vědět po kolika letech se sejdem letos Letos jsme to odložili na podzim a doufáme, že se tím pádem sjedou ze všech konců světa! Dokud ještě můžem

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 27. května 2020 07:04

Tak Betty Tak ho zkus zorganizovat, aspoň nějak neformálně. My míváme srazy ze základky pravidelně skoro každý rok, byli jsme super parta a jsou to legendární akce, vždycky se na ně těšíme. Z gymplu tak jednou za čas a pokaždé část zhodnotí, že to nemá za potřebí a příště nepřijde . Ale občas se sejdeme tak neformálně, v menší skupině (nemyslím zrovna ty, co se pořád přátelí), třeba na Vánoce zajdeme na punč, prostě tak "kdo může v pátek" nebo na pivo cca jednou za dva roky. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 27. května 2020 07:17

U mě se moudrost stáří projevila zjištěním, že je jedno, co mám na sobě, po třech pivech si připadám jako královna plesu vždycky

Offline 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 27. května 2020 07:36

Garfie jojo, to delame my, schazime se s gymplem kazdy vanoce. Nikdy jsme se nesesli vsichni, ale je to mily;)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 27. května 2020 08:07

Tak Betty U nás třídní srazy  taky nefungujou. My jsme byli základka i gympl parta holek, kamarádíme se spolu intenzivně dodnes. Takže třída byla vždycky my (tvrdé jádro) + ten zbytek, který se tak nějak pospojoval do dvojic. Na srazech to funguje podobně, navíc často i nechtěně sklouzneme k tomu, že místo nějakého milého vzpomínání s lidma, se kterejma jsme se stejně neměli moc rádi, se nakonec bavíme s holkama někde o tom, kam pojedeme příští víkend a co doma atd. Nejde to udržet, takže už srazy ani neděláme. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 27. května 2020 08:27

Tak Betty My mame prima partu kluku, co v tom malomeste zustala, a maj k ty skole vztah. Hlavni organizator se dokonce pred rokem stal reditelem daneho gymnazia takze jsme meli sraz po 10 a ted uz po 15 letech na zakladce jsme byli dobra parta, udelal se tehdy velkej sraz po 10 letech, ale kdyz byla snaha o sraz po 15, uz najednou nebyl moc zajem. A letos to ma byt 20 let od opusteni zs, tak jsem zvedava,  jestli se toho nekdo ujme. Ale pochybuju, cast lidi tam "zdivnela"

edit: jo a loni byl sraz z vejsky (z moji prvni, kterou jsem nikdy nedostudovala, ale byla jsem na ji nejvic casu) a to bylo super. Nejvic me prekvapilo, ze jsem si popovidala s lidma, se kterejma jsme se tehdy vubec nebavili...

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 27. května 2020 09:04

Na Seznamu fungovala služba spolužáci.cz a v naší třídě se zaregistrovaly celé čtyři kusy. Ten poslední kus těsně před zrušením služby.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 27. května 2020 10:49

Tak Betty přitom na tyhle věci to fakt nebylo špatný. Myslím, že Facebookem se to nahradit nepovedlo.

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 27. května 2020 11:02

Je to blbost, ale stve me: Spatne snasim to divne odcizeni pratel, vcera se jednomu narodilo dite, byl nam na svatbe, zname ho od malicka, zapijel obe nase deti a nerekl NIC. Tak jsem mu psala, jestli uz je teda otec a on ze jo a ze jeste strizlivi ze zapijeni. Hm...Tak ok. Ale ani nemam naladu mu nejak poprat. Jsem zla???

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. května 2020 11:07

Luna Ne.

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 27. května 2020 11:29

Luna no zlá nejsi, já bych to teda ještě přešla a přehodnotila, popřála mu/jí/jim a tím by to haslo.