Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 11:56

continuity 

Ten trtko umí "řešit" věci jen zákazama... pozitivního nedokáže nic.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 11:57
Reakce na moora:

barbucha tak já už šiju, pro dceru zdravotnici, lepší 60%, než nic

​No nevim. Nestačil by v tom případě jen třeba plátěnej šátek? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2020 11:57

continuity já nevím. Jasně, že neuleví. Se dvěma malýma dětma se tu nejspíš zabijeme, pustit je budu moct akorát na balkon. Ale třeba budu mít pocit, že se něco děje, že už to nemůže být horší a že od této chvíle za pár týdnů přijde zlepšení. Myslím, že se tomu nevyhneme, na tu cestu, co zvolili v Jižní Korei a na Thaiwanu nemáme prostředky.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. března 2020 11:59

Tulipe nakonec budou lidi na HO litovat, protože zůstanou zavření v bytě :-O ! a cesta pro jídlo tam není zahrnuta?

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 15. března 2020 11:59

eeny-meeny áno, pôsobí. Nám urobila obrovskú službu u mladšieho ich biologikárka, ktorá ešte tesne pred karanténou s nimi spravila na tú tému hodinu, podala im veľmi primeraným a vecným spôsobom čo najviac informácií primeraných ich veku, dokonca sa aj zahrali na labáky, akože zisťujú ktoré vzorky sú infikované.

Treba s deťmi často hovoriť a počúvať ich dotazy - a snažiť saa odpovedať, čo najvecnejšie, pričom aj "ani ja neviem" je odpoveď. No a áno, naštrukturovať deň, aby mali aj na čo iné myslieť.

continuity kamarát teraz hráva s deťmi v karanténe Pandemic:)

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:03

Evaeva To je právě to, co mě překvapuje, to jak se teď cítím na hraně, i když jsem doteď byla nad věcí a vyrovnaná. Cítím, že bych se taky potřebovala vybrečet, prostě si dopřát meltdown a pak být zase v pohodě.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:05

continuity Som zvedavá, v akom rozsahu to bude. Predpokladám, ze psy venčiť budem môcť.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:05

Evaeva já jsem v tom už 14 dní, teď jsme se konečně dostali dva dny ven.

A pojedeme nanovo na neurcito. Navíc muž je ofiko doma, takže nebude moct ani do práce. 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:07

paktofonika já vůbec nevím jak to budou kontrolovat, hlavně se nebudou určitě moct venčit děti. Pro ty je to těžké už teď. 

Ještě nam můžou zakázat chodit i do práce. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:10

continuity V najhoršom pripade máme minidvor, ale ono asi nejde ani tak o to, aby na ulici nebolo vobec nikoho, ale aby sa ludia nezdružovali. Včera na naplavke plno ľudí s vládnym alkoholom, u nas v parku takisto plne lavičky. Proste sa len ludia premiestnili z barov von a nedochádza im to.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:14

Kdyby měl každej aspoň roušky, nemuseli by vymejšlet kraviny.

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:19

Doufam,ze nezavrou ambulance a neomezi    provoz nemocnic. Ve stredu potrebuju s dcerou na nutne vysetreni. Jsem na nervy z jeji nemoci a ted i z toho,jestli vubec se dostanem k doktorovi.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:19

barbucha Na Slovensku v Trnave a Banskej Bystrici uz môžu ludia cestovat MHD iba s rúškou, šálom, šátkou alebo iným provizóriom. Mali by to ale npsit všetci, ja si nejakú usijem, ale kde k nim prídu tí, čo nevedia, nemôžu.

Včera pan v Alberte chrchlal na pol obchodu, utekala som na druhý koniec kde pani okýchala všetky banány. 

Dnes som isla metrom, a to je hrozny pocit byť zavretá s inými v tak malom priestore. Od zajtra ma to caka denne. Idem si spichnuť rúšku.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:19

miuu Vám prajem, aby s dcérou bolo všetko ok. 

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:20

slniecko My o tom mluvíme už dost dlouho, ten mladší začal panikařit už asi před měsícem, jak se to na něj začalo valit. Ty děti ty informace neumí zpracovat, navíc, když jim kamarádi začnou říkat věci typu, jak všichni umřou. Teď se zdají být už srovnaní, ale je to asi jen zdání. Někde to v nás všech bublá pod povrchem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:20

paktofonika No a tys na ty naplavce byla taky, ne? 
barbucha jako mít v praci x hodin denně uvazanej satek nebo jak? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:22

Potrefenáhusa Nie nebola, vravela mi to suseda. Ja som bola 3x po 15 minut venčiť a ráno v obchode.

Edit:  3x po 15 minut a 1x 30minút.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:22

paktofonika 

Do metra naštěstí nemusím, a zítra vyzkouším aspoň nějakej hustej šátek. Z práce možná zkusím chodit pěšky... dalo by se, ale je to blbá trasa v hrozným provozu, a zkratkou přes motolskej lesík se bojím

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:25
Reakce na Potrefenáhusa:


barbucha jako mít v praci x hodin denně uvazanej satek nebo jak? 

​Tak pokud nemáš roušku... Já mam kancl jen pro mě a civil se ke mně nedostane, tak tam snad nic nehrozí... leda po chodbách

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 15. března 2020 12:26

barbucha Jenze moorina dcera je zdravotnik, to budou urcite lepsi (minimalne na oko a pro psychickou pohodu vsech) ty doma site rousky, kdyz nejsou ty spravne.