Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:44

Stěžuju si na svoje příbuzný, který včera přijeli na grilování a konverzovali o takových věcech takovým způsobem, že ze mě úplně vysáli síly a zablokoval se mi z toho krk způsobem extra speciál a teď se z toho musím kurýrovat.

A stěžuju si na sebe, že si proti tomu neumím vytvořit obranu. (Já se s nimi ani moc nehádám, nediskutuju, ale mezitím to na mě všechno nasedá a pak tyhle následky)

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:50

Aranel já tě lituju, my máme ted v rodině nepekny rozvod, a furt to doma řešíme (má to občas následky i pro nas), a už jsem z toho otravena a štve mě to. Ale mám radost, že jsem se v sobotu ozvala, když se do me starší dcery navezla svagrova 

Online DruI
Avatar
3294 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:53

continuity Já třeba potřebuju i venkovní oblečení z přírodních materiálů, takže vršky fakt dotahávám na doma, když už to přestane být v kondici. Ale kalhoty na doma si kupuju. Ty venkovní mi stejně vydrží maximálně rok.

A teda manžela, který nerozlišuje oblečení podle příležitosti mám taky :o)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:55

DruI to mají snad všichni chlapi

Offline Makara
Avatar
2267 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:07

Evaeva nemají - můj se převlíká několikrát denně /na doma (HO), mezi lidi, pracovní, sportovní/

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:24

Evaeva muž má teda domácí / pracovní do kanclu / pracovní na jednání / sportovní / společenské. Občas se to teda trochu prolíná, občas mu to musím zkorigovat, ale v podstatě rozlišuje.

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:40

Evaeva Exsambo se převlíkal strašně moc a s odstupem mi to přijde fakt patologický. (Teda na té jeho úrovni - já se taky většinou doma převlíkám, ale třeba ponožky si nechávám celej den stejný)

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:42

rasaNori To je dobře!!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:54

Makara jako můj muž to taky rozlišuje, ale stejně dochází k situacím, kdy má na výměnu kol nejlepší kalhoty do práce a tak.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 11:04

Evaeva muž to rozlišuje zcela spolehlive, ale nadoma (zahradu, se psem) nosi tak strašlivý stolety deravy hadry, ze se kolikrat stydím, oproti tomu do práce drahy džíny, kosile a slusny svetry 

a já teplaky ani leginy nadoma neumim provozovat, jsou mi pohodlný džíny a jsem rada, ze se nemusím porad prevlikat, leda, když mě upatlaj malý rucicky

Dziny, tričko a rozepinaci svetr, ani mikiny moc nwprovozuju 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 11:10

Potrefenáhusa já jsem právě z domova pořád upatlaná a nosím i jiný typ věcí. Část těch fleků se nepodaří vyprat a to by mi u těch věcí na ven bylo líto, ale nechci se pořád hlídat. Ale myslím, že je to jiné v bytě a v domě, ven chodím jednou dvakrát denně a to se prostě převleču. I děti třeba doma nechám v trochu flekatém tričku a převleču je až před odchodem.

Offline notna
Avatar
6565 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:00
Reakce na continuity:

Karja tohle mi vysvetlete, jaké původně lepší věci tahate na doma?

Já si umím představit tak tričko. Ale do práce chodím v sukních nebo šatech z nějakých ne vždy 100% přírodních materiálů, jsem ráda, když to doma sundám. A na doma se nehodí ať vypadají jak chtějí. Já si odjakživa kupuji na doma speciální věci, které bych zas nenosila do práce. Ale na nákup třeba v pohodě. 

​Chodím hodně v černé, jakmile je trochu opravná, ale jinak pořád ok, tak v tom chodím na HO nebo jen tak doma. Šaty, roláky, košile, trika. Nebo naopak bílé košile, šaty, jakmile zase trochu zašednou. Akorát v klasických kalhotách nechodím doma. To mi není pohodlné.

Já teda zase ale moc nevedu oblečení jen na doma. Ráno v pracovní dny se oblékám tak, abych v tom mohla chodit i všude a bylo to pohodlné. Normální šaty, rifle, košile. Když jdu na neformální pracovní schůzkyx, tak k tomu dám sako, baleríny nebo lodičky, odpoledne na nákup nebo se psem obuju tenisky/pohory. A večer to letí do prádla. Během dne se převlékám jen pokud mám nějaké formální oblečení alá oblek, nebo klasické kalhoty či pouzdrovou sukni apod.

Offline continuity
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:12
Reakce na Evaeva:

Makara jako můj muž to taky rozlišuje, ale stejně dochází k situacím, kdy má na výměnu kol nejlepší kalhoty do práce a tak.

​No tak na výměnu kola má muž v autě hozenou takovou jednorázovou kombinézu. Jak je původně "od lopaty", tak toto je jediná prilezitost, ke který se převléká jak je naučený z práce. Ale má doma několikery montérky a i si nějaké lepší sám kupoval kvůli práci. Kolikrát je veze i na sluzebku. 

Ale jinak des bes. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:16

Evaeva Ja musim mit nadoma hrozne hadr. Leginy a mikinu vetsinou, hlavne pes me oslinta hned rano. Kdyz jdu ven musim jit jinym vchodem

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:25

notna mne je teda dost pocitove neprijemne zustat doma v tom, v cem jsem treba jela MHD nebo proste byla mimo domov.

Offline continuity
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:25

notna u mě asi bude problém v tom, že já nosím hodně všelijaké vlající a dlouhé sukně, takže doma je to o úraz už jen když lezu na židli. Furt se mi ty svršky někde chytají a zasekavaji. Košile nějaké na doma mam, ale za běžného provozu se musím přemlouvat, abych to žehlila alespoň do práce. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:25

Jos

Já si neumím představit v oblečení na ven třeba vařit, to prostě skončí cákanci na triku. Bílé bych už nevyprala.

Offline notna
Avatar
6565 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:55
Reakce na Kokoska:

notna mne je teda dost pocitove neprijemne zustat doma v tom, v cem jsem treba jela MHD nebo proste byla mimo domov.

​Dřív jsem to tak taky měla. Ale co máme doma psa, dvě kočky, dítě a jeho kamarády a ti všichni tak nějak chodí zahrada, dům a z mhd se ty děti/návštěvy u nás taky nepřevlékají, tak mám tu hranici jinde. Na postel bych si v oblečení z venku nesedla. Ale sedačka, židle mi nedělají problém.

continuity Žehlení košil je opruz. Ale bílá košile a džíny nebo černé kalhoty jsou moje oblíbená kombinace. Muže taky. A v létě si lněné nebo bavleněné košile oblíbila i dcera. Mám tu během léta klidně 15-20 košil týdně na žehlení

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:41

Jos ...jiným vchodemto je vtipný...

jinak do statistiky-na doma vorvaný plandavý džíny a triko...oblečení z venku komplet musí dolů,vadilo by mi si v tom doma sednout a cokoliv dělat...a byla bych plná kocouřích chlupů

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:54

Doma se převlíkám, trika posouvám po lince práce-výzkum-doma. K nim elasťáky nebo teď staré rifle, které jsou volné (a mají roztržené obě nohavice pod zadkem). Přiznávám, že za tmy v nich chodím i po ulici.