Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. prosince 2019 22:29
Reakce na stes:

​Já se tedy přiznám, že jedno z dětí mého druhého muže je mi nejen fuk (plus celá jeho rodina, toho dítěte), ale doslova ho nesnáším (ale jen proto, že leccos dělal, ze začátku to bylo cajk)

​Bohužel to u jednoho cítím stejně. Co akce, to nervy, snažím se setkání vyhýbat, nervy mám jen jedny. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. prosince 2019 22:33

letfenixa Dočítám se zpožděním, ale připojuji se s držením palců .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. prosince 2019 22:39

Bledule Dadoo

Ach jo, to se tak blbě čte a ještě těžší je napsat něco povzbudivého, aby to nevyznělo zcela mimo. Tak jen, hodně sil a držím palce .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. prosince 2019 22:44

Jiná Realita To nééé, u tebe už těch špatných zpráv bylo dost. Chtělo by to nějaký super obrat. Hlavně nemysli hned na nejhorší variantu. Držím palce .

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 00:12

Tak mam za sebou svuj prvni vaginalni ultrazvuk a biopsii delohy. Mohu s klidnym svedomim rict, se bych se bez tohoto zazitku klidne do konce zivota obesla! Vysledky budou za tyden, ale pan doktor objevil fibroid, ktery, pokud bych se prece jen rozhodla na stara kolena otehotnet, by to podstatne zkomplikoval. A vyndat pry to nejde bez toho, aby se nevyndala cela deloha

No, hlavne any tam nebylo nic horsiho. Uz to holt nejak doklepu s psy, kockami a kraby

Offline stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 07:20

MP Marge šiš, co na to říct - držím palce

Offline stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 07:21

whiskas ...a Vánoce na krku, setkání se nevyhnu

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 08:03

MP Marge držím palce!

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 08:05

MP Marge drzim palce

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 08:57

stes Ano, to mě bohužel také čeká . Budu na tebe myslet ... 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 08:58

MP Marge Přeji jen dobré zprávy .

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 12:27
Reakce na stes:

MP Marge šiš, co na to říct - držím palce

stes Magráta Lamicka whiskas Dekuju, damy, snad to nic nebude, pan doktor vysetreni naplanoval kvuli tomu, ze jak me v rijnu sklatil ten hnusnej virus, tak jsem jeste k tomu dostala menstruaci, ktera trvala mesic. V listopadu se ale vse vratilo do normalu. Kamaradka zdravotni sestra me uklidnuje, ze se cyklus muze rozhodit tou nemoci, nic vazneho, ale pan doktor je peclivej. (Akorat tu poznamku "u zen vaseho veku nechci nic riskovat" si mohl odpustit )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 12:35

MP Marge u žen našeho věku je možné všechno

Jinak jak jsi psala o tom vaginálním ultrazvuku, pozor bude to nechutné, tak mi kamarádka nedávno vyprávěla, má gynekologa mírně úchylnýho šedesátníka, leč prej dobrýho, nicméně jí dělal vaginální ultrazvuk a pak řikal, že fajn a že se může těšit, že jí to příště bude ještě jednou, skutečně prej s přesvědčením, že to musí bejt něco příjemnýho))

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 12:40

Mutziputzi Nemuzu se rozhodnout, ktereho smajlika pouzit, jestli , nebo !?

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 13:49

MP Marge ano, u žen našeho věku je možný vše :-) rozhození menses jsem teď řešila taky, ale možná to bylo stresem, teď je vše taky OK (mmch, na vaginální UZ chodím každého půlroku, s ohledem na rodinnou anamnézu nechci nic riskovat, a blížím se do věku, ve kterém umřela mamka, tak nic nepodceňuju)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 13:51

MP Marge já ti moc držim palce, ať je to nějaká banalita, ale zaujalo mě, že to byl první utz, v Čechách to máš minimálně jednou za rok na preventivní prohlídce už kolik let 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 14:34

Magráta nevim, jestli nejni úplně debilní to sem napsat, ale zase jako kam jinam. Mně je 37, matka umřela v 38. Čím víc se tomu věku přibližuju, tím víc je mi nanic. Je to kravina takhle přemejšlet, ale prostě to tak mám. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 14:55

Potrefenáhusa Ja myslim, ze vaginalni utz je v CR soucasti prevence, mne ho dela doktorka kazdy rok. Znam ale plno zen, kterym ho gynekolog nikdy nedelal. 

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 15:08

Gellnerovajo, souhlasím s tebou... ještě jsem tedy byla na genetických testech a na jednom preventivním zákroku... 

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 15:46

Gellnerova Myslím, že je normální to tak mít, ale hrozný je, když to v tom věku člověk začne balit, dá do čistírny hadry do rakve a už jen tak čeká... 

Jiná Realita Cysty jsou pěkně nepříjemný někdy - snad to budou jen ony! Držím palce.