Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 23:03

Neni to stiznost, spis me to nadzvedlo, budu o vikendu ve Vancouveru a jako jedna z moznosti vyziti se nabizel German Christmas market, do kteryho ale vybiraj vlezny $15, ehm, coze? Nevadi mi ruzne platit za veci, ale vstupenka na venkovni vanocni trhy?? JIdlo a piti samo drazsi nez jinde, coz je v pohode, klidne to zaplatim, ale z principu mi prijde na hlavu, ze chteji vlezny na christmas market....

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 00:15
Reakce na Tak Betty:

Gellnerova já jsem to měla taky, moje mama umřela v 61 a ten pocit , že je to blbý mě přešel když mi bylo 62.

Nikdy jsem to nikomu neřekla, protože jsem se bála, že mi řekne, že jsem praštěná.

Nenapadlo mě , že to má i někdo jinej. 

​mám to stejně. Moje máma zemřela v 49 a každý rok od svých 50 beru jako příjemný bonus, vůbec mě netrápí nějaké blbé pocity z přibývajících let. 

Offline stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 06:38

Zarinya

to mi bylo lito, vzdycky se mi hrozne libila kvuli tomu ucesu, zadna barbina nebo sexiiii bruneta. A zpivala krásně. Ve spojeni se vcerejsi hruzou jsem, priznavam, hodinu jela v jejich pisnickach a brecela. To uz se mi teda dlouho nestalo, nejsem placka. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 06:43

Roxette jsou teda něco co v autě nemilosrdně přelaďuju, ale byla mladá, vždycky mě ta smrtelnost lidí co znám jako vitální z médií překvapí.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 07:40

viktorka_od splavu Ja jsem prave pochopila, ze tady je to popisovano jako uplna tortura, coz mne neprijde prave

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 07:42

0zero7 U nas v HK se plati vstupny na trhy v muzeu a v jedny mistni cirkevni budove. Nikdy jsem na nich nebyla, protoze mi to taky prijde jako ulet. Urcite si nechaj mosto tezce zaplatit od stankaru a pak jeste chtej penize po navstevnicich

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 07:56

razorblade tak uvnitr Bych to pochopila. To je tady taky. Nevim proc venku. S lidma co vlastni to misto kde to je obcas pracuju, Myslim ze stacilo zkasnout najemce stanku a ne i navstevniky. Protoci se jim tam tak 200k lidi, tak business no...

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:07

0zero7 No je to divný teda, taky by mě to naštvalo! 

Tak Betty Já myslím, že je to naopak normální. Kamarádce zemřela maminka v 42, taky kolem toho věku byla nesvá. A nemusí jít jen o to vědomí vlastní smrti, mně přijde třeba zvláštní, že já sama už jsem se dožila víc, než můj dědeček (zemřel ještě před třicítkou). Od toho věku si na něj často vzpomenu, i když jsem ho neznala, do té doby mi to bylo fuk...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:07

Garfie jezis ja si az ted uvedomila, ze moji babicce umrela maminka presne v mym veku.. babicka zrovna cekala tatinka. no ale sama se pak dozila skoro devadesatky, uff. jo a tatinek ji umrel na tuberu v petactyricatym, to byl myslim jeste mladsi. to je tema teda:-/

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 11:32

viktorka_od splavu Když ony ty Vánoce k tomu hodně svádí :-(

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2019 13:46

razorblade ano,zaplatit za vstup do muzea na adventní trhy jsou vyhozené peníze,děláš dobře,ze tam nejdeš...byla jsem jednou a kdy víc...postupuje se v tlačenici a vánoční atmosféra se fakt nekoná

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:57

razorblade Maureen ja na ty trhy nijak extra nejsem, tak si v HK zatim vzdycky vystacim s masarykacem

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:59

Lama_z_Lana naprostý souhlastam je to fajn...

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:14

Maureen Lama_z_Lana Byla jsem jednou ( a fakt naposledy ) v Novém Adalbertinu, jít úzkou uličkou mezi "miliony" lidmi je strašnej vopruz. Když už tak fakt na Masarykovo náměstí ( letos chceme jít s vnučkou teď v sobotu, tak kdybyste tam některá byla a já vás poznala, budu se hlásit ), ale raději zajedu do Kuksu, na zámecké zahradě se to množství lidí alespoň trochu rozptýlí...

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:18

Poéma máš recht,Nové Adalbertinum taky neten Masarykáč to jistí...ale v sobotu jsem mimo,jinak bych taky moc ráda někoho z Parfu potkala

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:21

Lama_z_Lana Maureen taky chodim na Masarykac. Potkate me u stanku s veselym mostem. Nekolikrat :D

Offline MP Marge
Avatar
5743 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 17:12
Reakce na razorblade:

Ja teda nevim, jestli si nepletu pojmy a dojmy, ale doktorka mi dela ultrazvukovy vysetreni kazdej rok pri prevenci a z tech vsech ukonu je to to nejmin neprijemny... tak ted nevim, jestli podle tech vasich zazitku ho doktorka dela blbe a nebo mi ultrazvukuje neco uplne jinyho

​Mne ultrazvuk vubec nevadil, ale me po nem delali jeste biopsii, a ta bolela

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 18:32

když se tady tak odhalujete, tak hlásím, že část jedna mám za sebou, tahle část byla vyhodnocena jako prasklá megacysta. hormonální rovnováha v ....a doktorka cosi nadhodila o riziku předčasné menopauzy (je mi 35, hergot). no ale jako mohlo to být horší, tak čekám, co zítra, a pak se uvidí.

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 18:56

Jiná Realita držím palce!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 19:42

Jiná Realita držím palce. Dočítám vždycky sporadicky a se zpožděním, tak moc nereaguju, ale tvé problémy jsem zachytila. Přála bych ti, aby se už to vše urovnalo a trochu sis oddychla.