Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 19:52

Jiná Realita měla jsem cysty ještě jako hodně mladá, doktorka mi prorokovala, že děti buď hned nebo vůbec, rozhodně ne přirozenou cestou. Hrozně mě to vyděsilo a začala hledat různá řešení. Zkusila jsem fakt dlouhou přírodní kůru s brutnákovým a pupalkovým olejem a tinkturama a ono to zabralo. Určitě to není všespásné řešení, ale jako podpůrná léčba, kterou nic nemůžeš ztratit, kdybys třeba chtěla zkusit... Brutnák i pupalka pomáhají vyrovnávat hormonální nerovnováhu a užívají se při různých gynekologických obtížích.

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:16

Dnes som si vypocula ze kriplovia nemaju zaberat miesto zdravym ludom v praci. A teda ze si to vypocujem asi madam netusila ked to vravela mojej kolegyni.

A kolegyna kontrovala ze ona ziadneho kriplanepozna. A pani ze ked beru invalidny maju byt doma. Na to jej ta mila osoba velmi velmi hlasno povedala ze aj ona moze mat invalidny ze jej rada dosvedci ze je uplne padla na hlavu. Na zo madam vybehla z obchodu. 

Premyslam kde sa to v ludoch berie. Normalne som zvazovala ze fakt zostanem doma uz. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:24

Janulik03 To je hnus.

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:26

Sweet Potato no stane sa

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:27

Janulik03

Nenechaj sa odradiť prosím ťa.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:34

Janulik03 

Víc by mě vyděsilo (no, spíš nasralo) že to vůbec madam ví! Co je komu do toho?

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:39

barbucha sme male mesto a ja som aka som. S kazdym skoro sa poznam  a vlastne to ani nemusi vediet, skor dedukcia 

ibak jed som sa po rokoch rozhodla a poziadala on tak mi uctovnicka potom povedala ze sa mam ked budem brat teraz peniaze navyse. No rak som jej ponukla moje peniaze ale aj s problemom s tym uzko suvisiacim. Ze sa toho rada zbavim

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:54

Gellnerova Maminka mého manžela zemřela ve 44. Švagrová v tom věku pořád chodila na kontroly a bála se o sebe. Říkala, že ji to přešlo až postupně. Dnes je jí 51. Teď je tolik mně a našim dětem jak manželovi a švagrové v té době. Manžel o tom dost často mluví a někdy dokáže vystresovat i mě, takže úplně chápu, když se tě to přímo týká. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 21:00

Janulik03 

Taky dobrej komentář tý účetní Mělas jí říct, že jí za odměnu pošleš pohled z Malediv!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 21:24
Reakce na Janulik03:

barbucha sme male mesto a ja som aka som. S kazdym skoro sa poznam  a vlastne to ani nemusi vediet, skor dedukcia 

ibak jed som sa po rokoch rozhodla a poziadala on tak mi uctovnicka potom povedala ze sa mam ked budem brat teraz peniaze navyse. No rak som jej ponukla moje peniaze ale aj s problemom s tym uzko suvisiacim. Ze sa toho rada zbavim

​lidi jsou schopni závidět fakt všecko

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 00:10
Reakce na Janulik03:

ibak jed som sa po rokoch rozhodla a poziadala on tak mi uctovnicka potom povedala ze sa mam ked budem brat teraz peniaze navyse. No rak som jej ponukla moje peniaze ale aj s problemom s tym uzko suvisiacim. Ze sa toho rada zbavim

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 00:22

Janulik03 

Bych jí rovnou doporučila něco konkrétního a možného, třeba ať si nechá useknout ruku nebo vypíchnout oko, že ty peníze pak samozřejmě dostane taky. Paní v obchodě ale u mě vede - kdyby blbost nadnášela...

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 00:58

dynda tak ono stret s blbcom vie niekedy clovekom zamavat niekedy pobavit. Zazila som uz tolko reakcii ze by ma teoreticky nemalo nic rozhadzat. Ale niekedy pride slabsia chvila

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 07:35

my mame v praci kolegyni, vazne, nevylecitelne nemocnou, ma castecny invallidni duchod, chodi jen na 4 hodiny a casto je doma nemocna a stazi se delat aspon z doma to nejnutnejsi

no a pred koncem roku se musi udelat inventura vseho a ekonomicke oddeleni to vede, rozdeluje ty oblasti a sestavuje komise, kdo co bude delat a danou kolegyni porad do tech komisi pisou, obzvlast do tech nejhorsich, kdy je clovek x hodin na nohou v chladu a pak to jeste komentujou, ze ona se stejne zase hodi marod, zrovna ten den inventury...

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 07:56
Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 08:01

Janulik03 to je hnusný, fakt... někdy nechápu, že se tak lidi můžou chovat (asi se pořád snažím vidět to dobrý) 

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 11:35

Janulik03 Tak na to se říká "pane Bože, do čehos to duši vložil"

Offline Mohučanka
Avatar
6410 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 12:33

Janulik03 kamarád měl id na nevyléčitelnou psychickou nemoc, kvůli které ho nikdo nezaměstná, ačkoli reálně nemá potíže, akorát může pracovat jen na částečný úvazek. No půl vesnice mu závidělo, že se "válí doma". Teď má myslím částečný a k tomu podniká, naštěstí uměl vzácné řemeslo, takže si vydělá, co potřebuje, a půl vesnice mu závidí, že má id, i když už "může makat"

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 18:25

Mohučanka dnes sme to rozoberali s deckami a zat vravel ze sa ho pytali preco ked otvaraju s dcerou tretiu prevadzku tak chudera mama ( akk ja) musi makat v obchode.  A mily zatko ze hned reagoval ze peniaze potrebuju aj moje na chod firiem ze musim majat a ze po nociach zas jeho otec musi upratovat lebo maju velke naroky.  No dme divni vsetci v rodine

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 19:54

Renusatko a ostatní - no, taky jsem myslela, že jsem v tom sama. Tak dík asi, že aspoň vim, že nejsem úplně divná.