Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online letfenixa
Avatar
7970 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 06:22

Ďakujem

Online Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 07:08

Jiná Realita  Nevím, čím tě potěšit, tak aspoň nějaká myšlenka na dálku...

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 11:34

Dadoo taky se drž, ten život v modu "teď a dnes" a radši neplánovat, je náročný.

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 11:56

Dadoo Bledule  myslím na vas a vaše rodiny. Ze srdce přeji všechno dobré.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 17:59

Děkuju všem za povzbuzující slova. U nás nic nového, což je docela pozitivní informace. tedy nic výrazně nového. Protože zlepšení nehrozí. Nějak jsme se s tím sžili. Moc lehké to ale není. Pomaličku slábne a to, co zvládal, s obtížemi, třeba před měsícem, už dneska jde jen stěží.

Bohužel, u manžela deprese a tudíž i dost špatná nálada a poruce jsem jen já. Nedivím se mu, taky bych v jeho situaci nebyla roztomilá. Tak se občas chytnem, tedy já vylítnu, a pak mě to mrzí.

Tahám dříví, nákupy, dělám, co zvládám. Někdy si připadám jak figurka na dálkové ovládání. Začalo mě ale zlobit zdraví, bez prášků proti bolesti nefunguju. Blbá zima. Blbý počasí, blbý fšecko.

Ale bojujem.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 18:05

Dadoo taky drzim palce, hodne sil a vim, ze je to tezke, ale mysli i na sebe

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 18:30

continuity Děkuju, děkuju všem

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 19:10

Dadoo nemáš to lehký, vydrž

Online letfenixa
Avatar
7970 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 19:22

Dadooveľa síl, fyzických aj duševných

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 19:28

Dadoo Drž se

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 19:29

Drzim vsem pacientum i jejich rodinam pesti.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 19:41

Dadoo máš to teda taky těžký..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. prosince 2019 21:00

Dadoo já tě úplně chápu, jen nechápu, jak to dáváš s takovým stoickým klidem.

otec měl zase další recidivu, opět výhradně kvůli vlastní zpupné debilitě, ovšem tentokrát z ní vyšel ještě hůř než kdy dřív. už nechodí, jen šourá nohama po zemi, zakopává o dlažbu v kuchyni (nikdy bych neřekla, že to jde, ale jde), nenávidí celý svět, od ráda do večera se jen přemýšlí, co se mu bude vařit, co může, nemůže, chce a nesmí jíst (moc toho, co může a chce, není)...je to trochu jako mít doma zombii. vypadá jako živý, ale chová se jako mrtvý, což je stresující, smutné a psychicky vyčerpávající. přitom u něho zlepšení možné je, jen on je na to moc pohodlný a nemá zájem. celé dny mlčí, hledí na tv, jen sem tam řve, když se mu někdo odváží nadhodit, že v jeho stavu by opravdu neměl chtít k obědu třeba řízky, protože mu z nich prostě bude zle. nebo že nesmí sedět s nohou přes nohu, když mu nohy odumírají.

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 00:56

Hodně sil všem pacientům i jejich blízkým

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 11:47
Reakce na Kokoska:

Dadoo taky se drž, ten život v modu "teď a dnes" a radši neplánovat, je náročný.

​Hele ale život mě naučil, že je to jedinej možnej způsob, i pro aktuálně nějakou morovou ranou nepostižený.

Dadoo 

Zvládáš to obdivuhodně, tak přeju výdrž i nadále...

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 13:18

barbucha ja jsem to zazila, nevedela jsem, co bude, jak bude dal vypadat muj zivot, fakt jsem zila ze dne na den. A strasne me to nicilo. Prece jen jsem radsi, kyz mam pred sebou nejakou perspektivu, i kdyz vim, ze uplne jisty uz nebude nikdy nic.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 14:28

Kokoska 

No, já jsem si byla celkem jistá, jak bude zhruba vypadat můj život, teda jak se mi jevila moje očekávání... o to horší bylo procitnutí. A už neplánuju nic kromě nejbližšího nákupu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 16:11

umřel mi další kolega. asi nejzkušenější a zcela jistě nejdéle ve firmě pracující osoba. druhý oblíbený kolega během roku. samozřejmě pro jeho rodinu je to nepochybně těžší, nicméně otce jsem snad neviděla plakat ani na pohřbu jeho příbuzných, teď ano. myslím, že na jeho pohřeb přijde tolik lidí, že by ho snad měli pořádat v nějaké katedrále. byl i oblíbený soused.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 16:53

Jiná Realita Je mi to moc líto, mám pocit, že tvůj život je jako řada nešťastných příhod. Moc bych ti přála, aby to už skončilo.

Online Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 18:27

Jiná Realita  To je hrozně smutný. Mám stejný pocit jako Bledule, snad už konečně bude líp!!!