Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Samantha
Avatar
1771 příspěvků moje polička 17. července 2019 10:41

viktorka_od splavu Což o to, nějak bych si už poradila... Ale kudy přijedu ?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33731 příspěvků moje polička 17. července 2019 10:56

viktorka_od splavu když jsme byla s mámou někdy v devadesátejch letech v Brně, tak se zděsila, že je pořád stejně rozkopaný jako když tam jezdila v 70. a 80.....

a na rozkopanou Prahu jsem našla též pár vtipů, zvlášť ten první mě tenkrát hodně pobavil, protože byl fakt do živýho, všechno kolem rozkopaný, včetně výměny tramvajových kolejí nebo zavřený

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 17. července 2019 11:15

Jiná Realitajejdato je smůla...to fakt naštve!!!

já jednou v zápalu separování odpadu vyhodila PLNOU a docela drahou láhev vína do skla(páč někdo musí chránit naši modrou planetu,žejo?)..v okamžiku,kdy letěla,jsem si uvědomila,ze jsem debil

ovšem hledat obálku jako Garfie..to by mě šlehlo!!!!

Online continuity
Avatar
33731 příspěvků moje polička 17. července 2019 11:30

Potrefenáhusa jj, ten prvni tenkrat sednul 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 17. července 2019 12:23
Reakce na Garfie:

Jiná Realita Upřímně lituju, taky jsem jednou ztratila šaty! Oblíbené, relativně nové, strašně příjemné. Nikdy jsem je nenašla a vůbec nevím, kam se poděly. 

A když jsme u ztrát, dnes ráno jsem měla předat známému 25 tisíc, nachystaných doma na stole v obálce. Ráno obálka nikde, prohledala jsem úplně všechno, normálně jsem se málem rozbrečela. Za dvě hodiny jsem ji našla vloženou do rozečtečné knihy.

​Tak tohle je u nás naprosto běžná situace. Manžel v neděli večer přiveze tržbu za vyhlídkové lety, schová ji do "lítací" tašky, že ji další sobotu odevzdá. V sobotu ráno 10 minut před odjezdem nemůže v tašce průhlednou obálku s tržbou najít, nenajde ji ani na svém stole, v šuplíku, v autě, v kapsách, ozývají se výkřiky, že těch padesát tisíc musí zaplatit ze svého... Prohledává celý byt, garáž i dílnu, já s ním, oba na infarkt, aby ji našel v lítací tašce, do které se stokrát díval a kam si ji minulou neděli dával. Na letiště odjíždí schvácený s půlhodinovým zpozděním a já vyřízená celé dopoledne čumím do zdi.

A takhle je to celé léto.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. července 2019 12:30

Alena_In muj muz se boji vysek, jinak bych myslela ze mame toho samyho

no a mne se taky povedlo - prodala jsem parfem, pripravila balicek, jeden, druhy den nestihala jit na postu a ted nemam ten balicek

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 17. července 2019 12:48

Alena_In  ale to mě vážně potěšilo!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33731 příspěvků moje polička 17. července 2019 12:57

A já jsem zrovna na obede u dokladů při hledání stravenek nasla 5 litrů a vůbec nevim, co to je, nechyběly mi...

Offline Samantha
Avatar
1771 příspěvků moje polička 17. července 2019 12:59

Potrefenáhusa No ty sem si tam přeci schovala já ... 

Offline MP Marge
Avatar
5788 příspěvků moje polička 17. července 2019 13:38

U nas se takhle vyznamenal tatinek. Kdyz jsem se k nemu v osmnacti pristehovala, tak se jednou vecer zatvaril tajemne, a ze mi chce neco ukazat. Odesel do suterenu a prisel zpet se spinavym hadrem, ktery rozbalil a ejhle, ony tam sperky! Ne moc, ale par kousku tam bylo - pamatuju si snuru pravych perel a prsten se smaragdem. Babicka nosila vetsinou zlato, nebo bizuterii, toto pokladala za rodinne dedictvi, ktere nebylo na noseni - viz "dumyslny" ukryt v suterenu

No a tatinek to zase zabalil, odnesl zpet do suterenu - a od te doby nema potuchy kam to dal. Pres opakovane pokusy jsme to uz nikdy nenasli

Offline Aranel
Avatar
4515 příspěvků moje polička 17. července 2019 19:20

Alena_In

Isca Renusatko A to jsem si ještě smířlivě říkala: ale tak vždyť vlastně jedu jen jednou tra... šalinou, holt je ráno v osm narvaná, ale vyvázla jsem dobře. Hm, takže odpoledne bum, v Židech hrozná hnusná bouračka a šla jsem i s nákupem půldruhýho kilometru pěšky

Offline Aranel
Avatar
4515 příspěvků moje polička 17. července 2019 19:21

Jiná Realita Už jsem taky takhle ztratila nějaký trička - spíš je někde zapomněla tedy, ale kolikrát si vzpomenu třeba až za čtvrt roku. Tak nevím, asi je nepotřebuju. 

Online continuity
Avatar
33731 příspěvků moje polička 17. července 2019 20:01

Aranel hm, ja nekde nechala kasmirovy svetr, dost oblibenej. Podeziram, ze jsem jej nechala v byvale praci, oni se do toho stehovali...

Online 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. července 2019 20:13

ja si nestezuju teda, ale jsem presne ta osoba co beha po byte a hleda klice drzic je v ruce. Pritom roztrzita nejsem, naopak, spis planovaco natura, ale na toto jsem expert. Nutno rict ze k obveseleni zucastnenych zatim chodim vsude vcas, protoze tam chci byt DRIV. Treba to nekoho potesi. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. července 2019 20:51

já takhle ztratila igelitku plnou plavek (chytře jsem si dala při stěhování všechny do jedné tašky a tuto jedinou jsem už nikdy v novém bytě nenašla) a krabici krásných velikonočních ozdob, různé ručně zdobené kraslice co jsem leta po kouskách nakupovala ještě když na zelňáku a masaryčce bývaly ty pravý babičky se štokrletem který prodávaly svý výtvory, fakt plnou krabici, kterou jsem pečlivě zabalila, popsala - v novým bytě "někam" uklidila, zcela jistě si pamatuju že jsem ji tam po stěhování na podzim vytahovala a prohlížela, a - na jaře prostě nebyla. doteď vím přesně jak vypadala a ty kraslice už nikdy mít nebudu

Offline Karja
Avatar
35876 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:07

0zero7 Jo to jsem jeste ja a muj partner to samy! My rikame, ze mame to druhy dite takhle brzo, abychom se z nutnosti uz naucili trochu poradku a systematicnosti:-D. Tata vzdycky rika, ze my jsme presne ten pripad, co je obcas ve zpravach, ze zapomnel dite na benzince:-D

viktorka_od splavu No, jako my pri stehovani nemame spoustu veci! Jako on to pritel podle me schvalne nesbalil, on rikal, ze nepotrebny veci rovnou vyhodime. Jen nechapu ten vzorec dle kteryho pracoval, protoze chybel jeden suplik kuchynskyho nacini a asi pul roku novej smoothie mixer. Dal jsem to radsi zapomnela! 

Offline rasaNori
Avatar
7737 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:09

To podle me psal kdysi nekdo tady nebo jeste na MP, jak zdedil po tatovi snad obraz, co se mu nikdy nelibil a vyhodil ho a tam byly schovane penize nebo tak... A taky na to prisel az po letech. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:16

Karja no já pochopím že se ztratí jedna věc/víc samostatných věcí, který někde zapadnou, nebo nevim, asi jako lichý fusky.. ale krabice/kabela? když víš stoprocentně že ve starým bytě nic nezůstalo, rozhodně ne o velikosti krabice/tašky a pak to jelo ve stěhovacím voze.. ve kterým posléze taky nic nezůstalo a nebylo to nic extra že by to stěhováci lohli

šuflík/police z linky to se mi též přihodilo a myslím že tu jednu polici jsem prostě zapomněla sbalit a zůstala tam, noví nájemci měli jistě radost z měsíc nové pánvičky a tří hrnců:-)

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:19

rasaNori me zas dodnes fascinuje historka od DanielyS (myslim), jak ji tajemne mizely skrabky na brambory a misto toho se ji duplikovaly jine predmety, a to nejake dost unikatni.Ta nemela chybu;)

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:31

U nás je expert děda. Po každé oslavě pálí papíry, obálky atd. Našim tak spálil peníze, které dostali ke svatbě...