Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 13. července 2019 19:01

SunEclipse ono se pak ukazalo ze to slo celou dobu. Nicmene trvalo 7 mesicu korespondence nez to vyslo na jevo. Chapu, ze to je IT problem ale tohle je fakt na hlavu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:14

Zas je bourka a neskutecne leje...

Tady ty slejvaky jsou strasny,zadny letni destik.

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:15
Reakce na SunEclipse:

0zero7 problém s kanadským číslem je díky business analytikům, které nenapadne, že by účet mohl mít i nerezident. Tudíž se do aplikace naflákají kontroly na správnost telefonního čísla - českého.

Ti chudáci na pobočce s tím nic neudělají, ani kdyby se přetrhli. Můžou to jen reklamovat na IT, které pokrčí rameny a hodí to na business s tím, že takhle to chtěli, tak to mají., A že jestli to chtějí předělat, ať to zaplatí. Business se podrbe na hlavě, a rozhodne se, že těch pár nespokojenců mu za náklady na úpravu aplikace nestojí. Možná za rok, jestli se ukáže, že je takových klientů víc.

​Business analytiky i lidi z businessu to napadne. Problém jsou KYC politiky a související regulace. Rizika a náklady spojené se zahraničními čísly jsou pro velkou část bank tak velká, že se to kvůli těm pár klientům nevyplatí. Není to problém jen v ČR.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:17

Zarinya u nás taky, ovšem já to vítám, protože u nás je neskuteční sucho, a tohle je podle předpovědi poslední příležitost, kdy by mohlo zapršet, než zase na min. 10 dnů nepadne ani kapka.

byl takový slejvák, že snad za 15 minut napršela psovi plná miska vody.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:22

Jiná Realita no ja z toho nadsena nejsem.Preci jen bych si to more rada uzila i jinak nez jen koukanim.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:27

Zarinya naprosto chápu :) 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. července 2019 22:31

A jeste si stezuju na ukriceny sousedy na apartmanu....ze dvou stran

Doufam,ze brzy odjedou.

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 13. července 2019 23:24

Zarinya ježíš, to je peklo! A přesně ten důvod proč milujeme jedno ubytování. Tam se ten klid hodně drží, i když tam bývají děti. Ohleduplnost tam frčí.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. července 2019 07:51

Catherinne tady je to taky vyjimka...no,stane se.Oni jen mluvi strasne nahlas...to se tezko koriguje...ale,az me to prestane bavit tak jim neco reknu.Zase zadna tragedie to neni.

My sem jezdime uz nekolik let a vime proc.;-)

A deti jsou tu taky vyjimka,nastesti..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. července 2019 08:37

Catherinne ono je to tedy i trochu vtipny...ty lidi co jsou s nima vubec neslysis, jen ty co se radi poslouchaj....

Ovsem toto je o moc horsi....lituju ty co sem prijedou na tyden a proprsi jim to.

V tomhle se neda ani na vylet. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 14. července 2019 12:05
Reakce na dynda:

A666 

Takže nenápadně nařídit adblock na všech zařízeních?

​On je adblock dobrý i jako součást ochrany proti zavirování, eliminuje obsah, který přeci jen může být závadný.... takže to nemusíš dělat nenápadně ale prostě to nvrhnout, že už tě ty reklamy nebaví. jakmile člověk zkusí žít bez reklam, tak už nechce jinak

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:45

A666 

Já vím, že to myslíš dobře, ale drahý, už mě nebaví vyskakující reklamy na tvých počítačích, které já nepoužívám... Mně by prostě bylo líp, kdybych to nemusela řešit vůbec.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 14. července 2019 16:27

dynda mne uplne staci, kdyz ji nevidim ja. a jestli”drahemu” vyskakuji reklamy na to co hledam ja je mi uprimne fuk-kdyz mu budu chtit koupit hodinky a zacne mu je nabizet vyhledavac, tim lip, trebas si vsimnu ktery se mu libi, ze si je bude prohlizet:-)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. července 2019 19:02

viktorka_od splavu 

Jasně, doufám, že na mě nezačne vyskakovat poslední model mercedesu, to bych z mateřský fakt nedala. Ale pro jistotu po objednávce kočičího žrádla projdu pár obchodů s diamanty. Budu to brát z té lepší stránky.

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 14. července 2019 19:59

Vlezla sem do moře a za 10 minut mě žahla meduza. Vypadam jak kdyby mě vzal někdo přes zadek lískovkou. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 14. července 2019 20:51

Kokoska Au! Mě žahla na Maltě, hrábla jsem do ní při plavání, měla jsem chuť si tu ruku useknout. Takže soucítím.

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 14. července 2019 22:17

Pinot Noir to muselo byt strasny. 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. července 2019 22:34
Reakce na Zarinya:

Zas je bourka a neskutecne leje...

Tady ty slejvaky jsou strasny,zadny letni destik.

​Tak v tu samou dobu v Třeboni naprosto stejně... conaděláš :-)

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 15. července 2019 11:33

Tak mě teď čeká zlatý hřeb naší rekonstrukce - vyklidit obývák, velké kusy nábytku zakrýt plachtou, podlahu pokrýt kartonem, nechat postavit falešnou zeď, aby se mohla probourat óbr díra do zdi a zasadit francouzské okno. 

Takže jsem si včera skřípla záda

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. července 2019 11:42

Mohučanka ale to tě litujuty záda sis skřípla opravdu v tu nejlepší dobu..my se chystáme na malování a já to tak nesnáším...teda ty to máš horší-ovšem to fr.oknoto bych brala všemi 10...