Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 15. července 2019 11:56

Mohučanka tlapkám, my, co obkládáme záchod tempem 5 řad dlaždiček za víkend, do vany lezeme už druhej měsíc přes kýbl malty a dáváme pozor, abysme moc nepokropili vodou neobloženej sádrokarton na zdi, s tebou soucítíme

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 16. července 2019 10:44

Zničila jsem si tyrkysové COS kokony

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 16. července 2019 10:57

ISON ježiš, jak se ti to povedlo? Soucítím

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:21

Tak Betty Začalo to jako flek od sojovky, který jsem zkoušela podomácku vyčistit mýdlem. Když to nepomohlo, odnesla jsem je do čistírny, kde mi je vrátili sice bez sojovky, akorát že mýdlo vyžralo barvu látky...

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:42

ISON Přesně takhle jsem ublížila těm mokka s výstřihem na zádech. Mastnej flíček (po prvním oblečení), vzala jsem ho jarem, pošudlala jsem ho trochu...mnohem větší světlej flek. Sice jde maskovat páskem, ale i tak.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:45

ISON Sweet Potato 

Myslíte, že by pomohlo rovnou vyprat celé šaty bez šudlání? 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:49

dynda Vyprat nevím, ale v čistírně mi řekli, že s tím původním flekem by si tam poradili.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:50

ISON 

To je dobré vědět, díky. Půjde to třeba ustřihnout na sukni?

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:52

Sweet Potato U mě také došlo k tragédii po prvním oblečení. Ta skvrna se mi nezdá zas tak výrazná, ale pod určitým úhlem prostě vynikne. Budu muset sehnat vhodný pásek.

dynda Spíše ne, je to zrovna v úrovni pasu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:53

dynda U echt mastných fleků to většinou nepomůže.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 16. července 2019 11:54

ISON 

To je to hedvábí no.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2019 16:43

ISON no to je hroznýfakt s tebou moc soucítím..tlapky tlapky...ty svoje jsem s tlukoucím srdcem a tlakem na hrudi mrskla do pračky a dobrý(však jsem se zdejších znalkyň zeptala),ale kdyby to neklaplo,tak mě šlehne...miluju je a nikdo mi neříkejte,že jsem trapka,které záleží na kusu hadru a moc to prožívá

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 16. července 2019 18:41

Brno! Jsem tu čtvrtej rok po sobě ve stejnej čas a pokaždý je rozkopaný, a pokaždý jinak! Tohle město je největší úniková hra v Česku, fakt

Online Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 16. července 2019 19:02

Aranel Vítej na pravidelné prázdninové akci "Rozkopejme Brno! "  Akorát teda poslední roky mám dojem, že se na ni vždycky zodpovědně připravujou už od podzimu málem. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. července 2019 19:41

kdo tu co říkal o vztahu ke kusu hadru?

já si koupila v zimě fakt krásný puntíkovaný šaty. celou zimu jsem se těšila, až je teda vytáhnu. ten den nastal dnes, že si je vezmu zítra do prahy (abych se nezahanbila před Catherinne )...mno....nenašla jsem je.

nejsou nikde. myslím, že jsem zřejmě kráva a omylem jsem je vyhodila s tříděnými hadry do sběru nomrálně mám chuť si sama nafacovat. dnes den totální debil a tohle mě dorazilo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. července 2019 19:42

...ps: mimochodem mi k nim dnes přišly boty...aby toho nebylo jako málo.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:24

Jiná Realita Upřímně lituju, taky jsem jednou ztratila šaty! Oblíbené, relativně nové, strašně příjemné. Nikdy jsem je nenašla a vůbec nevím, kam se poděly. 

A když jsme u ztrát, dnes ráno jsem měla předat známému 25 tisíc, nachystaných doma na stole v obálce. Ráno obálka nikde, prohledala jsem úplně všechno, normálně jsem se málem rozbrečela. Za dvě hodiny jsem ji našla vloženou do rozečtečné knihy.

Online Mrs.Robinson
Avatar
440 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:30

Jiná Realita Stalo se mi totéž se dvěma zimníma bundama. Jedna z nich asi jen třikrát oblečená nová bunda na lyže. Prostě jsem omylem popadla jinou tašku a vyhodila. Tak mají v Diakonii Broumov aspoň něco teplého na sebe.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:30

Jiná Realita to je znamka, ze toho mas moc:) urcite najdes neco jineho hezkeho ...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:42

Podobnym zpusobem nemuzu najit ani jedny svoje lyzarske kalhoty. No, nevadi to nicemu, posledni zimu jsme na lyzich nebyli ani jednou, ac jsem je nechala pripravit...