Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 06. května 2024 16:53

Taky to mam s kafem podobne. Jedu domu a uz si predstavuju tu vuni a jak se usadim s hrnkem... jenze bohuzel k tomu kafi vetsinou musim mit neco sladkyho, strasnej nesvar, takova dvojzavislost!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 16:56

Kokoska jooo,tak to máme stejněa ňákou ňamku to fakt chce!!!...říká někdo,kdo právě snědl půlku piškotový rolády bez kafe

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 06. května 2024 16:59

Maureen Kokoska Hele to jsem taky měla, ale jen když jsem ho pila, jednou dvakrát denně. Když ho budete mít furt, tak bez sladkostí:-D

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 06. května 2024 17:02

Karja dneska mam prave ted treti, vic jich nebude. 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 17:02

Karja ...takže nejsem žravá,ale může za to kafekterý nemám

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 17:19

Karja já je sladkému, jako k dortu, piju čaj. Ke kafi je čokoláda

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 06. května 2024 17:25

Tu závislost má můj muž, ten jak si ráno nedá kafe, je na rozvod. Když někam cestujeme, tak jestli máme kafe hlídám víc já, než on

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 06. května 2024 18:55

continuity bez ranního kafe to přežiju, ale hrozně nerada. Ranní mám teda rozpustné se spoustou mléka, vlastně mlíko s kávovou příchutí. Na Bialetku není ráno čas, lepší cappuccino si dám pak v práci. Ale o víkendech, zejména na chalupě, ten, kdo se probudí dřív, přinese druhému kafe do postele. Ach, ranní káva v tom správném hrnku do postele s knížkou... to je nejvíc.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 06. května 2024 19:15

Na kafe je závislost i fyzická, vysazení většinou vede k pár dnům solidního bolehlavu. Ale ta psychická je horší a odvykačka je o dost delší, já jsem to nakonec vyřešila pitím melty, ta mi supluje takovou tu nahořklou chuť a nechce se mi po ní spát jako třeba po Caru.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 19:22

Zina Uz mam tu fyzickou, kolem poledne me zacne trestit hlava. Ale souhlasim, ze to je mozna i hodne psychicke. Ke kafi nepotrebuju ani nic sladkeho, hlavne potrebuju to kafe. V tehotenstvi jsem kafe omezila na jedno denne, docasne jen to Caro. A slo to. Jen jswm zjistila, ze syn je asi odolny a kofein na jwho spankovy rytmus vliv nema. 

Online Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 06. května 2024 19:22

ZinaJá na to mám špaldový kafe.

A už, prosím, dost o kávě, nebo to nevydržím a půjdu si jednu udělat. A pak budu čučet až do dvou... 

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 06. května 2024 19:24

Zinajá jsem to stáhla během sabaticalu na jedno, ale dva týdny v kuse jsem spala. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 06. května 2024 19:29

Mně kafe hrozně chutná. Nepotřebuju ho na povzbuzení, ale mám na něj chuť :-). Dcera má Moccamaster, to by mě zabilo. Já bych si ráno udělala konvici a do oběda ji vypila. To samý u mámy, ta má tu italskou konvičku. Myslím, na čtyři porce, tu vypiju, ani nemrknu. Pro mě jsou ideální tři šálky kávy denně, ale je to boj :-). Rozpustný vůbec, to radši nic. 

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 06. května 2024 19:35

Já piju čtyři až pět a dala bych si i vicV těhotenstvích jsem to stáhla na dvě, ale byl to boj. Děti byly oba dva velcí spáči i přes ty kaficka

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 19:40

Ja teda pri plnym kojeni piju prumerne dve kafe denne, nekdy i tri, a vliv na spanek to nema. Respektive, nehodlam to zkoumat

Online brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:20

Jos Jo, když jsem bez kafe, začíná mě kolem oběda bolet hlava.

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:23

andulka01 na hrnku zalezi! Bez ranniho kafe jsem jak matoha, jako podtlakovy jedinec ho vylozene potrebuju.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 20:37

Suya já zjistila, že mi stačí ten rituál, kofeinu netřeba. Ale v těhotenství jsem pila normální. Ona je nějaká bezpečná hranice, tři nebo čtyři malé kafe snad i při tom kojení. Ale stejně se mi to nechce pokoušet. (Samozřejmě to dělej tak, jak ti to vyhovuje). V prvním těhotenství jsem vysadila jak kafe tak černý čaj a ten mi teda chyběl hrozně. To bylo pak úplně nejvíc, když dítě mělo přes den šest hodin kojící pauzu a já si ho mohla konečně uvařit. Do dalšího jsme si sehnala bezkofeinovýale kdyby nebyl už bych tak striktní nebyla.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 20:39

Jos já jsem na caro přešla v prvním trimestru s druhým. No jak mi bylo blbě (celkově ne z toho), tak ho dneska nemůžu ani vidět, je mi špatně už z té plechovky

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 21:17

Evaeva Ja Caro pila na litry pri zacatcich kojeni, je to moje placebo a opet to fungovaloA mimo kojeni bych to nevypila, to se mi taky hnusilo