Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:43

Ja taky neco dlouho hledam, ale ted jsem uplne zapomnela co to je!

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:55
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:57

nolita právě že vůbec. už si skoro ani nekupuju nové věci (protože současná móda jde mimo mě) a přes zimu jsem udělala velkou čistku, ve které stále pokračuju. nemám skoro nic. myslela jsem, že jsou v jedné tašce, šla jsem najisto... a ne :/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:58

Karja já tě miluju, fakt!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. července 2019 20:59

Jiná Realita tak stane se ... je to skoda, ale uz to asi nenapravis, tak si tim nenech zkazit vylet do prahy... koneckoncum, muzes si tam koupit nejakou nahradu treba:)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:01

nolitaale předtím jsem teda měla hader hafo, bylo toho pár pytlů

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:03

Ja behem vanic nekdebu nasich zahrabala nejmilovanejsi nausnice z bilyho zlata, mela jsem od 15 jako by se do zeme propadly...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:05

katkas ja uz jsem nekomu psala, ze to fungovalo, v tom problem nebyl, sms mi chodi, ovsem dobrat se na to byl nadlidsky ukol, problem nebyl ani tak v technologii, nybrz v lidskem faktoru. Maminka u KB ma uctu nekolik, ovsem odejit je jak se zda problem (o sobe zijic v zahranici ani menluvim), protoze eet atd. Fakt vetrne mlyny dost. Za ramecek si to nedaj...

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:31
Reakce na Sweet Potato:

ISON Přesně takhle jsem ublížila těm mokka s výstřihem na zádech. Mastnej flíček (po prvním oblečení), vzala jsem ho jarem, pošudlala jsem ho trochu...mnohem větší světlej flek. Sice jde maskovat páskem, ale i tak.

​jo jo, hlasim stejny vysledek u hedvabneho topu. Misto male skvrnky mam velky vyzrany flek. A to jsem pouzila nejaky vanish, kde se vyrobce kasal, ze odstrani i fleky z hedvabi.no, odstranil,ale i s barvou.. 

Online Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:38

No na základe vasich skusenosti aspon viem, ze take prasiatko ako ja nema do hodvábnych COS veci investovat. Ja vyrobim flak este ani z domu nevyjdem.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:47

Jiná Realita Se šaty je.to nepříjemné. Ale já tento týden byla v prodejni galerii s jednou příbuznou, koukáme na obraz od Josefa Jambora za 240tis a já jí říkám, že je dost podobný tomu, který měli její rodiče. A ona, že mám pravdu, že to byl Jambor. Že se rodiče s ním znali a dostali obrazy od něj dva. Říkám, no tak to je super. A ona zmlkla a po chvíli se přiznala, že je nemůže najít a pravděpodobně je zapomněla z domu odvézt předtím, než tam poslala firmu na.vyklizeni

Online Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 16. července 2019 22:03
Reakce na Aranel:

Brno! Jsem tu čtvrtej rok po sobě ve stejnej čas a pokaždý je rozkopaný, a pokaždý jinak! Tohle město je největší úniková hra v Česku, fakt

​To je celoroční. Nám od září zavřou jedinou přístupovou cestu ke škole. 360 metrů budou opravovat rok a půl. Nepojedou tam auta a pokud jsem dobře koukala, tak ani autobus kterým syn jezdí. Doporučená objízdná trasa je též rozkopaný Dornych. Dnes jsem tam šla a mám silné pochybnosti, že by to v září mohlo být hotové. Možná tak do dalšího, když se budou snažit. Tak fakt v Brně jedině vrtulník.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2019 22:08

Renusatko Myslím, že Plzeň může směle konkurovat.  Tady zavřeli a rozkopali co se dalo,  včetně několika mostů.  Vtípky o únikovce tady taky kolujou. Fakt na palici někam se dostat. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 16. července 2019 22:16

Jiná Realita Jee, je to kloubouk, ja jsem tak rada, ze jsem si vzpomnela, stvalo me to mnohem vic, ted uz mi ani nevadi, ze to nemam, hlavne kdyz hlava slouzi!

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 16. července 2019 23:23

Jiná Realita 

Já myslim, že šaty nejsou vyhozený, že se najdou .... v zimě! 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 16. července 2019 23:24
Reakce na notna:

Jiná Realita Se šaty je.to nepříjemné. Ale já tento týden byla v prodejni galerii s jednou příbuznou, koukáme na obraz od Josefa Jambora za 240tis a já jí říkám, že je dost podobný tomu, který měli její rodiče. A ona, že mám pravdu, že to byl Jambor. Že se rodiče s ním znali a dostali obrazy od něj dva. Říkám, no tak to je super. A ona zmlkla a po chvíli se přiznala, že je nemůže najít a pravděpodobně je zapomněla z domu odvézt předtím, než tam poslala firmu na.vyklizeni

​Tohleto je ale hrozný teda!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. července 2019 23:37

Renusatko Kora U nás je to ted podobné. Výjezd z lesa na silnici. Doprava do města, doleva do městečka. Doprava opravují silnici, jsou tam vyfrézované příkopy jak na mamuty a proto zákaz vjezdu i výjezdu.

Na druhé straně rozkopaná silnice v městečku a zákaz vjezdu i výjezdu jakbysmet.

Není kudy přijet ani vyjet. Zablokovaná velká chatová osada, desítky chat. Léto, prázdniny, největší sezona.

Se sanitkou jsme projížděli zákazy, jinak to nešlo.
My, co známe postranní rozryté účelové komunikace ještě projedeme, ale většina chatařů to znát nemůže.

A odborech dopravy evicentně pracují totální nemyslící trotlové

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 17. července 2019 00:58

Ginevra Je. Je.mi jí  strašně líto

Online Samantha
Avatar
1815 příspěvků moje polička 17. července 2019 10:29

Jo tak to je celonárodní hra? Každým dnem mi ubývá možných řešení, jak se dostat do a z práce.

Doufám, že se vyrábění výkopů zpomalí minimálně do konce července, páč pak už mám dovolenou, odjedu z Prahy a ať si jí třeba už obrátěj naruby .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. července 2019 10:36

Samantha odjedes kudy?;-)